Haltestelle Rohrbach in Heidelberg
Bürgerstraße 45/1,
69124Heidelberg
The next departure is direction Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg.
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 15:29:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 15:30:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 15:32:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 15:33:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 15:36:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 15:40:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 15:41:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 15:42:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 15:43:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 15:44:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 15:45:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 15:32:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 15:33:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 15:35:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 15:37:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 15:38:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 15:39:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 15:40:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 15:41:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 15:43:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 15:44:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 15:45:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 15:47:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 15:51:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 15:54:00
-
Seegarten, Heidelberg 15:56:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 15:58:00
-
St. Vincentius-Krankenhaus, Heidelberg 16:01:00
-
Stadthalle, Heidelberg 16:02:00
-
Marstallstraße, Heidelberg 16:03:00
-
Universitätsplatz, Heidelberg 16:05:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 15:49:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 15:50:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 15:52:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 15:53:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 15:56:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 16:00:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 16:01:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 16:02:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 16:03:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 16:04:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 16:05:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 15:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 15:58:00
-
Rot-Malsch 16:01:00
-
Bad Schönborn-Kronau 16:04:00
-
Bad Schönborn Süd 16:06:00
-
Stettfeld-Weiher 16:09:00
-
Ubstadt-Weiher 16:11:00
-
Bruchsal 16:15:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 16:18:00
-
Untergrombach 16:21:00
-
Weingarten(Baden) 16:24:00
-
Karlsruhe-Durlach 16:30:00
-
Karlsruhe Hbf 16:36:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 15:52:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 15:53:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 15:55:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 15:57:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 15:58:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 15:59:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 16:00:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 16:01:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 16:03:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 16:04:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 16:05:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 16:07:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 16:11:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 16:14:00
-
Seegarten, Heidelberg 16:16:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 16:18:00
-
St. Vincentius-Krankenhaus, Heidelberg 16:21:00
-
Stadthalle, Heidelberg 16:22:00
-
Marstallstraße, Heidelberg 16:23:00
-
Universitätsplatz, Heidelberg 16:25:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 16:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 16:15:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 16:20:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 16:24:00
-
Mannheim Hbf 16:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 16:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 16:35:00
-
Limburgerhof 16:41:00
-
Schifferstadt 16:46:00
-
Schifferstadt Süd 16:50:00
-
Speyer Nord-West 16:54:00
-
Speyer Hbf 16:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 16:59:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 17:01:00
-
Lingenfeld 17:05:00
-
Germersheim 17:09:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 17:16:00
-
Sondernheim 17:19:00
-
Bellheim Bf 17:25:00
-
Rülzheim Bf 17:28:00
-
Rheinzabern Bf 17:31:00
-
Jockgrim Bf 17:35:00
-
Wörth(Rhein) 17:40:00
-
Karlsruhe Hbf 17:50:00