Haltestelle Hersbrucker Str. in Happurg
Hersbrucker Strasse 24,
91230Happurg
The next departure is direction Roth.
Route:
-
Happurg
-
Hersbruck(l Pegnitz) 06:02:00
-
Henfenfeld 06:05:00
-
Ottensoos 06:09:00
-
Lauf(links Pegnitz) 06:12:00
-
Lauf West 06:13:00
-
Röthenbach-Seespitze 06:16:00
-
Röthenbach-Steinberg 06:18:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 06:19:00
-
Schwaig 06:22:00
-
Nürnberg-Laufamholz 06:24:00
-
Nürnberg-Rehhof 06:26:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 06:28:00
-
Nürnberg Ostring 06:30:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 06:33:00
-
Nürnberg Hbf 06:35:00
-
Nürnberg-Steinbühl 06:43:00
-
Nürnberg-Sandreuth 06:45:00
-
Nürnberg-Eibach 06:48:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 06:51:00
-
Reichelsdorfer Keller 06:53:00
-
Katzwang 06:55:00
-
Schwabach-Limbach 06:58:00
-
Schwabach 07:00:00
-
Rednitzhembach 07:03:00
-
Büchenbach 07:07:00
-
Roth 07:10:00
Route:
-
Hersbrucker Straße, Happurg
-
Rathaus, Happurg 06:01:00
-
Stausee, Happurg 06:04:00
-
Kainsbach, Happurg 06:05:00
-
Abzw. Mosenhof, Happurg 06:07:00
-
Schupf Abzw., Happurg 06:09:00
-
Molsberg, Happurg 06:10:00
-
Wettersberg, Alfeld (Mittelfranken) 06:12:00
-
Seiboldstetten, Alfeld (Mittelfranken) 06:13:00
-
Lieritzhofen Ortsmitte, Alfeld (Mittelfranken) 06:15:00
-
Lieritzhofen Gh Sörgel, Alfeld (Mittelfranken) 06:16:00
-
Ortsmitte, Alfeld (Mittelfranken) 06:19:00
-
Schule, Alfeld (Mittelfranken) 06:21:00
-
Anwesen Windsheim, Alfeld (Mittelfranken) 06:22:00
-
Pollanden Abzw., Alfeld (Mittelfranken) 06:23:00
-
Rosenmühle, Alfeld (Mittelfranken) 06:23:00
-
Regelsmühle, Alfeld (Mittelfranken) 06:24:00
-
Thalheim, Happurg 06:27:00
-
Aicha Abzw., Happurg 06:28:00
-
Förrenbach, Happurg 06:31:00
-
Stausee, Happurg 06:33:00
-
Rathaus, Happurg 06:36:00
-
Hersbrucker Straße, Happurg 06:37:00
-
an der Haid, Hersbruck 06:40:00
-
Altes Stellwerk, Hersbruck 06:41:00
-
Mühlstraße, Hersbruck 06:44:00
-
Lohweg, Hersbruck 06:46:00
-
Bahnhof (rechts Pegnitz), Hersbruck 06:48:00
Route:
-
Happurg
-
Pommelsbrunn 06:21:00
-
Hartmannshof 06:25:00
Route:
-
Hersbrucker Straße, Happurg
-
an der Haid, Hersbruck 06:40:00
-
Altes Stellwerk, Hersbruck 06:41:00
-
Mühlstraße, Hersbruck 06:44:00
-
Lohweg, Hersbruck 06:46:00
-
Bahnhof (rechts Pegnitz), Hersbruck 06:48:00
Route:
-
Happurg
-
Hersbruck(l Pegnitz) 06:42:00
-
Henfenfeld 06:46:00
-
Ottensoos 06:49:00
-
Lauf(links Pegnitz) 06:53:00
-
Lauf West 06:55:00
-
Röthenbach-Seespitze 06:57:00
-
Röthenbach-Steinberg 06:59:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 07:01:00
-
Schwaig 07:03:00
-
Nürnberg-Laufamholz 07:06:00
-
Nürnberg-Rehhof 07:08:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 07:10:00
-
Nürnberg Ostring 07:12:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 07:14:00
-
Nürnberg Hbf 07:17:00
-
Nürnberg-Steinbühl 07:23:00
-
Nürnberg-Sandreuth 07:25:00
-
Nürnberg-Eibach 07:28:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 07:31:00
-
Reichelsdorfer Keller 07:33:00
-
Katzwang 07:35:00
-
Schwabach-Limbach 07:38:00
-
Schwabach 07:40:00
-
Rednitzhembach 07:43:00
-
Büchenbach 07:47:00
-
Roth 07:50:00
Route:
-
Happurg
-
Pommelsbrunn 07:01:00
-
Hartmannshof 07:05:00