Haltestelle Von-Braunmühl-Straße in Haar
Vockestrasse 42,
85540Haar
The next departure is direction Baldham Realschule.
Route:
-
Max-Isserlin-Straße, Haar
-
Rechnerstraße, Haar 05:30:00
-
Wasserburger Straße, Haar 05:31:00
-
Waldstraße, Haar 05:32:00
-
Neukeferloh Luisenweg, Grasbrunn 05:34:00
-
Neukeferloh Rathaus, Grasbrunn 05:36:00
-
Neukeferloh Grünlandstraße, Grasbrunn 05:37:00
-
Neukeferloh Fritz-Bonnet-Straße, Grasbrunn 05:38:00
-
Neukeferloh Ostring, Grasbrunn 05:39:00
-
Baldham Eichenstraße, Vaterstetten 05:42:00
-
Baldham Realschule, Vaterstetten 05:43:00
Route:
-
Max-Isserlin-Straße, Haar
-
Rechnerstraße, Haar 05:50:00
-
Wasserburger Straße, Haar 05:51:00
-
Waldstraße, Haar 05:52:00
-
Neukeferloh Luisenweg, Grasbrunn 05:54:00
-
Neukeferloh Rathaus, Grasbrunn 05:56:00
-
Neukeferloh Grünlandstraße, Grasbrunn 05:57:00
-
Neukeferloh Fritz-Bonnet-Straße, Grasbrunn 05:58:00
-
Neukeferloh Ostring, Grasbrunn 05:59:00
-
Baldham Eichenstraße, Vaterstetten 06:02:00
-
Baldham Realschule, Vaterstetten 06:03:00
Route:
-
Max-Isserlin-Straße, Haar
-
Klinikum, Haar 06:01:00
-
Annelies-Kupper-Allee, Haar 06:02:00
-
Haar 06:04:00
-
Bürgerhaus, Haar 06:06:00
-
Leibstraße, Haar 06:08:00
-
Joh.-Seb.-Bach-Straße, Haar 06:09:00
-
F.-Kobell-Str./Waldfriedhof, Haar 06:11:00
-
Am See, Haar 06:12:00
-
Ludwig-Moser-Straße, Haar 06:13:00
-
Hans-Stießberger-Straße, Haar 06:14:00
-
Lise-Meitner-Weg, Haar 06:15:00
Route:
-
Max-Isserlin-Straße, Haar
-
Rechnerstraße, Haar 06:10:00
-
Wasserburger Straße, Haar 06:11:00
-
Waldstraße, Haar 06:12:00
-
Neukeferloh Luisenweg, Grasbrunn 06:14:00
-
Neukeferloh Rathaus, Grasbrunn 06:16:00
-
Neukeferloh Grünlandstraße, Grasbrunn 06:17:00
-
Neukeferloh Fritz-Bonnet-Straße, Grasbrunn 06:18:00
-
Neukeferloh Ostring, Grasbrunn 06:19:00
-
Baldham Eichenstraße, Vaterstetten 06:22:00
-
Baldham Realschule, Vaterstetten 06:23:00
Route:
-
Max-Isserlin-Straße, Haar
-
Klinikum, Haar 06:21:00
-
Annelies-Kupper-Allee, Haar 06:22:00
-
Haar 06:24:00
-
Bürgerhaus, Haar 06:26:00
-
Leibstraße, Haar 06:28:00
-
Joh.-Seb.-Bach-Straße, Haar 06:29:00
-
F.-Kobell-Str./Waldfriedhof, Haar 06:31:00
-
Am See, Haar 06:32:00
-
Ludwig-Moser-Straße, Haar 06:33:00
-
Hans-Stießberger-Straße, Haar 06:34:00
-
Lise-Meitner-Weg, Haar 06:35:00
Route:
-
Max-Isserlin-Straße, Haar
-
Rechnerstraße, Haar 06:31:00
-
Wasserburger Straße, Haar 06:32:00
-
Waldstraße, Haar 06:33:00
-
Neukeferloh Luisenweg, Grasbrunn 06:35:00
-
Neukeferloh Rathaus, Grasbrunn 06:37:00
-
Neukeferloh Grünlandstraße, Grasbrunn 06:38:00
-
Neukeferloh Fritz-Bonnet-Straße, Grasbrunn 06:39:00
-
Neukeferloh Ostring, Grasbrunn 06:40:00
-
Baldham Eichenstraße, Vaterstetten 06:43:00
-
Baldham Realschule, Vaterstetten 06:44:00