Haltestelle Rohrbach (CO) in Grub a. Forst
Olympiastrasse 12,
96271Grub a. Forst
The next departure is direction Bahnhof ZOB, Coburg.
Route:
-
Rohrbach, Grub a. Forst
-
Lützelbuch, Coburg 17:13:00
-
Seidmannsdorf, Coburg 17:15:00
-
Ketschendorf Neue Heimat, Coburg 17:18:00
-
Ketschendorf Neue Heimat Mitte, Coburg 17:19:00
-
Ketschendorf Neue Heimat Schule, Coburg 17:20:00
-
Klinikum, Coburg 17:21:00
-
Marienberg, Coburg 17:22:00
-
Ketschenanger, Coburg 17:25:00
-
Bahnhof ZOB, Coburg 17:30:00
Route:
-
Rohrbach, Grub a. Forst
-
Lützelbuch, Coburg 06:43:00
-
Seidmannsdorf, Coburg 06:45:00
-
Ketschendorf Neue Heimat, Coburg 06:48:00
-
Ketschendorf Neue Heimat Mitte, Coburg 06:49:00
-
Ketschendorf Neue Heimat Schule, Coburg 06:50:00
-
Klinikum, Coburg 06:51:00
-
Marienberg, Coburg 06:52:00
-
Ketschenanger, Coburg 06:55:00
-
Bahnhof ZOB, Coburg 07:00:00
Route:
-
Rohrbach, Grub a. Forst
-
Oberfüllbach, Ebersdorf b. Coburg 07:22:00
-
Großgarnstadt Kirchstraße, Ebersdorf b. Coburg 07:24:00
-
Großgarnstadt Steinleite, Ebersdorf b. Coburg 07:26:00
-
Friesendorf, Ebersdorf b. Coburg 07:28:00
-
Dürrmühle Frankenring, Ebersdorf b. Coburg 07:30:00
-
Bahnübergang, Ebersdorf b. Coburg 07:33:00
-
Kirche, Ebersdorf b. Coburg 07:35:00
-
Heimatring, Ebersdorf b. Coburg 07:37:00
-
Frohnlach, Ebersdorf b. Coburg 07:38:00
-
Klosterschule, Sonnefeld 07:45:00
-
Gestungshausen Coburger Str., Sonnefeld 07:50:00
-
Gestungshausen Kronacher Str., Sonnefeld 07:52:00
-
Hof B303, Mitwitz 07:54:00
-
Kronacher Straße, Mitwitz 07:57:00
Route:
-
Rohrbach, Grub a. Forst
-
Lützelbuch, Coburg 08:43:00
-
Seidmannsdorf, Coburg 08:45:00
-
Ketschendorf Neue Heimat, Coburg 08:48:00
-
Ketschendorf Neue Heimat Mitte, Coburg 08:49:00
-
Ketschendorf Neue Heimat Schule, Coburg 08:50:00
-
Klinikum, Coburg 08:51:00
-
Marienberg, Coburg 08:52:00
-
Ketschenanger, Coburg 08:55:00
-
Bahnhof ZOB, Coburg 09:00:00
Route:
-
Rohrbach, Grub a. Forst
-
Oberfüllbach, Ebersdorf b. Coburg 09:22:00
-
Großgarnstadt Kirchstraße, Ebersdorf b. Coburg 09:24:00
-
Großgarnstadt Steinleite, Ebersdorf b. Coburg 09:26:00
-
Friesendorf, Ebersdorf b. Coburg 09:28:00
-
Dürrmühle Frankenring, Ebersdorf b. Coburg 09:30:00
-
Bahnübergang, Ebersdorf b. Coburg 09:33:00
-
Kirche, Ebersdorf b. Coburg 09:35:00
-
Heimatring, Ebersdorf b. Coburg 09:37:00
-
Frohnlach, Ebersdorf b. Coburg 09:38:00
-
Klosterschule, Sonnefeld 09:45:00
-
Gestungshausen Coburger Str., Sonnefeld 09:50:00
-
Gestungshausen Kronacher Str., Sonnefeld 09:52:00
-
Hof B303, Mitwitz 09:54:00
-
Kronacher Straße, Mitwitz 09:57:00
Route:
-
Rohrbach, Grub a. Forst
-
Lützelbuch, Coburg 10:43:00
-
Seidmannsdorf, Coburg 10:45:00
-
Ketschendorf Neue Heimat, Coburg 10:48:00
-
Ketschendorf Neue Heimat Mitte, Coburg 10:49:00
-
Ketschendorf Neue Heimat Schule, Coburg 10:50:00
-
Klinikum, Coburg 10:51:00
-
Marienberg, Coburg 10:52:00
-
Ketschenanger, Coburg 10:55:00
-
Bahnhof ZOB, Coburg 11:00:00