Haltestelle Landschede in Gelsenkirchen
Hilgenboomstrasse 93,
45884Gelsenkirchen
The next departure is direction Achternbergstr., Gelsenkirchen.
Route:
-
Landschede, Essen (Ruhr)
-
Braukloh, Gelsenkirchen 15:53:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 15:55:00
Route:
-
Landschede, Essen (Ruhr)
-
Lindemanns Kreuz, Essen (Ruhr) 16:04:00
-
Portendieckstr., Essen (Ruhr) 16:05:00
-
Bonifaciusstr., Essen (Ruhr) 16:07:00
-
Schulte-Nünning, Essen (Ruhr) 16:08:00
-
Helfenbergweg, Essen (Ruhr) 16:10:00
-
Hubertstr., Essen (Ruhr) 16:12:00
-
Kumpelweg, Essen (Ruhr) 16:13:00
-
Elisenstr., Essen (Ruhr) 16:14:00
-
Eiserne Hand, Essen (Ruhr) 16:16:00
-
Goldschmidtstr., Essen (Ruhr) 16:17:00
-
Betriebshof Stadtmitte, Essen (Ruhr) 16:19:00
-
Gerlingstr., Essen (Ruhr) 16:20:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 16:22:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 16:24:00
-
Hauptbahnhof Bussteig 5, Essen (Ruhr) 16:30:00
-
Aalto-Theater, Essen (Ruhr) 16:32:00
-
Kronprinzenstr., Essen (Ruhr) 16:33:00
-
Helbingstr., Essen (Ruhr) 16:35:00
-
Dammannstr., Essen (Ruhr) 16:36:00
-
Elisabeth-Krankenhaus, Essen (Ruhr) 16:37:00
-
Huttropstr., Essen (Ruhr) 16:39:00
-
Klinkestr., Essen (Ruhr) 16:41:00
-
Ahrfeldstr., Essen (Ruhr) 16:42:00
-
Hohefuhrstr., Essen (Ruhr) 16:44:00
-
Lionweg, Essen (Ruhr) 16:45:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 16:47:00
-
Sartoriusstr., Essen (Ruhr) 16:48:00
-
Annenfähre, Essen (Ruhr) 16:49:00
-
Rote Mühle, Essen (Ruhr) 16:51:00
-
Kampmannbrücke, Essen (Ruhr) 16:52:00
-
Prinz-Friedrich-Str., Essen (Ruhr) 16:53:00
-
Kupferdreh Bahnhof, Essen (Ruhr) 16:55:00
Route:
-
Landschede, Gelsenkirchen
-
Braukloh, Gelsenkirchen 16:07:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 16:08:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 16:10:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 16:12:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 16:13:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 16:15:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 16:16:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 16:17:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 16:18:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 16:21:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 16:23:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 16:26:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 16:29:00
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 16:31:00
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen 16:32:00
-
Hohenstaufenallee, Gelsenkirchen 16:33:00
-
Oskarstr., Gelsenkirchen 16:34:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 16:36:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 16:37:00
-
Preußenstr., Gelsenkirchen 16:38:00
-
Friedrichstr., Herne 16:39:00
-
Steinbergstr., Herne 16:40:00
-
Bickernstr., Herne 16:43:00
-
Am Rottfeld, Herne 16:44:00
-
Gerichtsstr., Herne 16:46:00
-
Am Buschmannshof, Herne 16:48:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 16:51:00
-
Antonstr., Herne 16:53:00
-
Scharpwinkelring, Herne 16:54:00
-
Corneliusstr., Herne 16:55:00
-
Herforder Str., Herne 16:57:00
-
Dorstener Str., Herne 16:59:00
-
Drosselweg, Herne 17:00:00
Route:
-
Landschede, Gelsenkirchen
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 16:07:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 16:08:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 16:10:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 16:12:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 16:14:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 16:16:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 16:17:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 16:18:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 16:20:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 16:20:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 16:22:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 16:26:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 16:28:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 16:30:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 16:32:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 16:34:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 16:35:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 16:36:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 16:38:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 16:40:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 16:41:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 16:42:00
-
TÜV, Gelsenkirchen 16:44:00
-
Maybachstr., Gelsenkirchen 16:46:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 16:48:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 16:50:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 16:51:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 16:52:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 16:53:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 16:55:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 16:55:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 16:56:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 16:58:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 17:00:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 17:01:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 17:02:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 17:03:00
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 17:03:00
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen 17:04:00
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 17:05:00
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 17:06:00
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen 17:07:00
-
Am Markt, Gelsenkirchen 17:09:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 17:10:00
-
Kirschblütenweg, Gelsenkirchen 17:12:00
Route:
-
Landschede, Essen (Ruhr)
-
Braukloh, Gelsenkirchen 16:13:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 16:15:00
Route:
-
Landschede, Essen (Ruhr)
-
Lindemanns Kreuz, Essen (Ruhr) 16:24:00
-
Portendieckstr., Essen (Ruhr) 16:25:00
-
Bonifaciusstr., Essen (Ruhr) 16:27:00
-
Schulte-Nünning, Essen (Ruhr) 16:28:00
-
Helfenbergweg, Essen (Ruhr) 16:30:00
-
Hubertstr., Essen (Ruhr) 16:32:00
-
Kumpelweg, Essen (Ruhr) 16:33:00
-
Elisenstr., Essen (Ruhr) 16:34:00
-
Eiserne Hand, Essen (Ruhr) 16:36:00
-
Goldschmidtstr., Essen (Ruhr) 16:37:00
-
Betriebshof Stadtmitte, Essen (Ruhr) 16:39:00
-
Gerlingstr., Essen (Ruhr) 16:40:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 16:42:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 16:44:00
-
Hauptbahnhof Bussteig 5, Essen (Ruhr) 16:50:00
-
Aalto-Theater, Essen (Ruhr) 16:52:00
-
Kronprinzenstr., Essen (Ruhr) 16:53:00
-
Helbingstr., Essen (Ruhr) 16:55:00
-
Dammannstr., Essen (Ruhr) 16:56:00
-
Elisabeth-Krankenhaus, Essen (Ruhr) 16:57:00
-
Huttropstr., Essen (Ruhr) 16:59:00
-
Klinkestr., Essen (Ruhr) 17:01:00
-
Ahrfeldstr., Essen (Ruhr) 17:02:00
-
Hohefuhrstr., Essen (Ruhr) 17:04:00
-
Lionweg, Essen (Ruhr) 17:05:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 17:07:00
-
Sartoriusstr., Essen (Ruhr) 17:08:00
-
Annenfähre, Essen (Ruhr) 17:09:00
-
Rote Mühle, Essen (Ruhr) 17:11:00
-
Kampmannbrücke, Essen (Ruhr) 17:12:00
-
Prinz-Friedrich-Str., Essen (Ruhr) 17:13:00
-
Kupferdreh Bahnhof, Essen (Ruhr) 17:15:00