Haltestelle Landschede in Gelsenkirchen
Hilgenboomstrasse 93,
45884Gelsenkirchen
The next departure is direction Achternbergstr., Gelsenkirchen.
Route:
-
Landschede, Essen (Ruhr)
-
Braukloh, Gelsenkirchen 07:13:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 07:15:00
Route:
-
Landschede, Essen (Ruhr)
-
Lindemanns Kreuz, Essen (Ruhr) 07:24:00
-
Portendieckstr., Essen (Ruhr) 07:25:00
-
Bonifaciusstr., Essen (Ruhr) 07:27:00
-
Schulte-Nünning, Essen (Ruhr) 07:28:00
-
Helfenbergweg, Essen (Ruhr) 07:30:00
-
Hubertstr., Essen (Ruhr) 07:32:00
-
Kumpelweg, Essen (Ruhr) 07:33:00
-
Elisenstr., Essen (Ruhr) 07:34:00
-
Eiserne Hand, Essen (Ruhr) 07:36:00
-
Goldschmidtstr., Essen (Ruhr) 07:37:00
-
Betriebshof Stadtmitte, Essen (Ruhr) 07:39:00
-
Gerlingstr., Essen (Ruhr) 07:40:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 07:42:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 07:44:00
-
Hauptbahnhof Bussteig 5, Essen (Ruhr) 07:50:00
-
Aalto-Theater, Essen (Ruhr) 07:52:00
-
Kronprinzenstr., Essen (Ruhr) 07:53:00
-
Helbingstr., Essen (Ruhr) 07:55:00
-
Dammannstr., Essen (Ruhr) 07:56:00
-
Elisabeth-Krankenhaus, Essen (Ruhr) 07:57:00
-
Huttropstr., Essen (Ruhr) 07:59:00
-
Klinkestr., Essen (Ruhr) 08:01:00
-
Ahrfeldstr., Essen (Ruhr) 08:02:00
-
Hohefuhrstr., Essen (Ruhr) 08:04:00
-
Lionweg, Essen (Ruhr) 08:05:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 08:07:00
-
Sartoriusstr., Essen (Ruhr) 08:08:00
-
Annenfähre, Essen (Ruhr) 08:09:00
-
Rote Mühle, Essen (Ruhr) 08:11:00
-
Kampmannbrücke, Essen (Ruhr) 08:12:00
-
Prinz-Friedrich-Str., Essen (Ruhr) 08:13:00
-
Kupferdreh Bahnhof, Essen (Ruhr) 08:15:00
Route:
-
Landschede, Gelsenkirchen
-
Braukloh, Gelsenkirchen 07:27:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 07:28:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 07:30:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 07:32:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 07:33:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 07:35:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 07:36:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 07:37:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 07:38:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 07:41:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 07:43:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 07:46:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 07:49:00
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 07:51:00
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen 07:52:00
-
Hohenstaufenallee, Gelsenkirchen 07:53:00
-
Oskarstr., Gelsenkirchen 07:54:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 07:56:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 07:57:00
-
Preußenstr., Gelsenkirchen 07:58:00
-
Friedrichstr., Herne 07:59:00
-
Steinbergstr., Herne 08:00:00
-
Bickernstr., Herne 08:03:00
-
Am Rottfeld, Herne 08:04:00
-
Gerichtsstr., Herne 08:06:00
-
Am Buschmannshof, Herne 08:08:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 08:11:00
-
Antonstr., Herne 08:13:00
-
Scharpwinkelring, Herne 08:14:00
-
Corneliusstr., Herne 08:15:00
-
Herforder Str., Herne 08:17:00
-
Dorstener Str., Herne 08:19:00
-
Drosselweg, Herne 08:20:00
Route:
-
Landschede, Gelsenkirchen
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 07:27:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 07:28:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 07:30:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 07:32:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 07:34:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 07:36:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 07:37:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 07:38:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 07:40:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 07:40:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 07:42:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 07:46:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 07:48:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 07:50:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 07:52:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 07:54:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 07:55:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 07:56:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 07:58:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 08:00:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 08:01:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 08:02:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 08:04:00
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 08:05:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 08:08:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 08:10:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 08:11:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 08:12:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 08:13:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 08:15:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 08:15:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 08:16:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 08:18:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 08:20:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 08:21:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 08:22:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 08:23:00
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 08:23:00
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen 08:24:00
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 08:25:00
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 08:26:00
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen 08:27:00
-
Am Markt, Gelsenkirchen 08:29:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 08:30:00
-
Kirschblütenweg, Gelsenkirchen 08:32:00
Route:
-
Landschede, Essen (Ruhr)
-
Braukloh, Gelsenkirchen 07:33:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 07:35:00
Route:
-
Landschede, Essen (Ruhr)
-
Lindemanns Kreuz, Essen (Ruhr) 07:44:00
-
Portendieckstr., Essen (Ruhr) 07:45:00
-
Bonifaciusstr., Essen (Ruhr) 07:47:00
-
Schulte-Nünning, Essen (Ruhr) 07:48:00
-
Helfenbergweg, Essen (Ruhr) 07:50:00
-
Hubertstr., Essen (Ruhr) 07:52:00
-
Kumpelweg, Essen (Ruhr) 07:53:00
-
Elisenstr., Essen (Ruhr) 07:54:00
-
Eiserne Hand, Essen (Ruhr) 07:56:00
-
Goldschmidtstr., Essen (Ruhr) 07:57:00
-
Betriebshof Stadtmitte, Essen (Ruhr) 07:59:00
-
Gerlingstr., Essen (Ruhr) 08:00:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 08:02:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 08:04:00
-
Hauptbahnhof Bussteig 5, Essen (Ruhr) 08:10:00
-
Aalto-Theater, Essen (Ruhr) 08:12:00
-
Kronprinzenstr., Essen (Ruhr) 08:13:00
-
Helbingstr., Essen (Ruhr) 08:15:00
-
Dammannstr., Essen (Ruhr) 08:16:00
-
Elisabeth-Krankenhaus, Essen (Ruhr) 08:17:00
-
Huttropstr., Essen (Ruhr) 08:19:00
-
Klinkestr., Essen (Ruhr) 08:21:00
-
Ahrfeldstr., Essen (Ruhr) 08:22:00
-
Hohefuhrstr., Essen (Ruhr) 08:24:00
-
Lionweg, Essen (Ruhr) 08:25:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 08:27:00
-
Sartoriusstr., Essen (Ruhr) 08:28:00
-
Annenfähre, Essen (Ruhr) 08:29:00
-
Rote Mühle, Essen (Ruhr) 08:31:00
-
Kampmannbrücke, Essen (Ruhr) 08:32:00
-
Prinz-Friedrich-Str., Essen (Ruhr) 08:33:00
-
Kupferdreh Bahnhof, Essen (Ruhr) 08:35:00