Haltestelle Landratsamt in Freyung
Pulvermühle 20,
94078Freyung
The next departure is direction Busbahnhof, Freyung.
Route:
-
Landratsamt, Freyung
-
Brauerei Lang, Freyung 06:48:00
-
Schulzentrum, Freyung 06:48:00
-
Busbahnhof, Freyung 06:50:00
Route:
-
Landratsamt, Freyung
-
Schulzentrum, Freyung 06:53:00
-
Brauerei Lang, Freyung 06:53:00
-
Busbahnhof, Freyung 06:55:00
Route:
-
Landratsamt, Freyung
-
Busbahnhof, Freyung 06:58:00
-
Bahnhof, Freyung 07:01:00
-
Grillaberg Abzw., Waldkirchen (Niederbayern) 07:03:00
-
Boxleitenmühle Abzw. Werenain, Waldkirchen (Nieder 07:05:00
-
Karlsbachmühle, Waldkirchen (Niederbayern) 07:06:00
-
Wotzmannsreut Abzw., Waldkirchen (Niederbayern) 07:08:00
-
Schiefweg, Waldkirchen (Niederbayern) 07:09:00
-
Richardsreut, Waldkirchen (Niederbayern) 07:10:00
-
Bahnhof, Waldkirchen (Niederbayern) 07:11:00
-
Berufschule, Waldkirchen (Niederbayern) 07:12:00
-
Berufsschule Turnhalle, Waldkirchen (Niederbayern) 07:12:00
-
Busbahnhof, Waldkirchen (Niederbayern) 07:14:00
-
Gesundheitszentrum, Waldkirchen (Niederbayern) 07:18:00
-
Am Kreisel, Waldkirchen (Niederbayern) 07:19:00
-
Mitterleinbach Abzw., Waldkirchen (Niederbayern) 07:22:00
-
Ernsting, Röhrnbach 07:23:00
-
Steinerleinbach, Röhrnbach 07:24:00
-
Bahnhof, Röhrnbach 07:26:00
-
Abzw. Bahnhof, Röhrnbach 07:27:00
-
Außernbrünst B12, Röhrnbach 07:30:00
-
Guttenhofen Abzw., Hutthurm 07:31:00
-
Vendelsberg, Hutthurm 07:32:00
-
Wimperstadl, Hutthurm 07:32:00
-
Prag B12 Abzw., Hutthurm 07:33:00
-
Großthannensteig B12, Hutthurm 07:34:00
-
Kringell Schule, Hutthurm 07:36:00
-
Kringell B12, Hutthurm 07:37:00
-
Kreuzstraße B12, Hutthurm 07:38:00
-
Leoprechting B12, Hutthurm 07:39:00
-
Bärnbach B12, Hutthurm 07:40:00
-
Christdobl, Passau 07:47:00
-
Ilzbrücke, Passau 07:48:00
-
Römerplatz, Passau 07:49:00
-
Rathaus, Passau 07:50:00
-
Nagelschmiedgasse, Passau 07:52:00
-
Am Schanzl (Turm), Passau 07:54:00
-
Hauptbahnhof (Untere Bahnhofstraße), Passau 07:57:00
Route:
-
Landratsamt, Freyung
-
Hungerbrücke, Freyung 07:04:00
-
Kreuzstraße Abzw. Finsterau, Freyung 07:06:00
-
Rotbach, Freyung 07:07:00
-
Bierhütte Abzw., Hohenau 07:09:00
-
Haslach, Hohenau 07:11:00
-
Post, Hohenau 07:13:00
-
Haag bei Hohenau Abzw., Hohenau 07:14:00
-
Saldenau, Hohenau 07:15:00
-
Hötzelsberg Abzw., Hohenau 07:17:00
-
Kapfham, Hohenau 07:18:00
-
Neudorf, Grafenau (Niederbayern) 07:20:00
-
Lichteneck Kapelle, Grafenau (Niederbayern) 07:22:00
-
Lichteneck Siedlung, Grafenau (Niederbayern) 07:24:00
-
Rodelbahn, Grafenau (Niederbayern) 07:26:00
-
Busbahnhof/Bahnhof, Grafenau (Niederbayern) 07:28:00
Route:
-
Landratsamt, Freyung
-
Busbahnhof, Freyung 08:49:00
Route:
-
Landratsamt, Freyung
-
Brauerei Lang, Freyung 08:48:00
-
Schulzentrum, Freyung 08:48:00
-
Busbahnhof, Freyung 08:50:00