Haltestelle Neidlein in Frankenhardt
Crailsheimer Strasse 38,
74586Frankenhardt
The next departure is direction ZOB, Crailsheim.
Route:
-
Gründelhardt Crailsheimer Straße, Frankenhardt
-
Oberspeltach Rathaus, Frankenhardt 15:02:00
-
Onolzheim Aspenstraße Abzw., Crailsheim 15:05:00
-
Onolzheim Ortsmitte, Crailsheim 15:06:00
-
Onolzheim Markgrafenstraße, Crailsheim 15:07:00
-
Altenmünster Kirchstraße, Crailsheim 15:10:00
-
Altenmünster Jägerhaus, Crailsheim 15:12:00
-
ZOB, Crailsheim 15:16:00
Route:
-
Gründelhardt Crailsheimer Straße, Frankenhardt
-
Gründelhardt Post, Frankenhardt 15:59:00
-
Honhardt Post, Frankenhardt 16:06:00
Route:
-
Gründelhardt Crailsheimer Straße, Frankenhardt
-
Oberspeltach Rathaus, Frankenhardt 17:02:00
-
Onolzheim Aspenstraße Abzw., Crailsheim 17:05:00
-
Onolzheim Ortsmitte, Crailsheim 17:06:00
-
Onolzheim Markgrafenstraße, Crailsheim 17:07:00
-
Altenmünster Kirchstraße, Crailsheim 17:10:00
-
Altenmünster Jägerhaus, Crailsheim 17:12:00
-
ZOB, Crailsheim 17:16:00
Route:
-
Gründelhardt Crailsheimer Straße, Frankenhardt
-
Gründelhardt Post, Frankenhardt 17:59:00
-
Honhardt Post, Frankenhardt 18:06:00
Route:
-
Gründelhardt Crailsheimer Straße, Frankenhardt
-
Oberspeltach Rathaus, Frankenhardt 19:02:00
-
Onolzheim Aspenstraße Abzw., Crailsheim 19:05:00
-
Onolzheim Ortsmitte, Crailsheim 19:06:00
-
Onolzheim Markgrafenstraße, Crailsheim 19:07:00
-
Altenmünster Kirchstraße, Crailsheim 19:10:00
-
Altenmünster Jägerhaus, Crailsheim 19:12:00
-
ZOB, Crailsheim 19:16:00
Route:
-
Gründelhardt Crailsheimer Straße, Frankenhardt
-
Gründelhardt Post, Frankenhardt 19:59:00
-
Gründelhardt Gaildorfer Straße, Frankenhardt 20:00:00
-
Hellmannshofen Ortsmitte, Frankenhardt 20:02:00
-
Reishof, Frankenhardt 20:03:00
-
Honhardt Post, Frankenhardt 20:06:00
-
Sandhof, Frankenhardt 20:07:00
-
Mainkling Zur Eiche, Frankenhardt 20:08:00
-
Vorderuhlberg, Frankenhardt 20:09:00
-
Birkhof, Frankenhardt 20:10:00
-
Markertshofen, Frankenhardt 20:11:00
-
Stetten, Frankenhardt 20:12:00
-
Unterspeltach, Frankenhardt 20:13:00