Haltestelle Johannes-Knebel-Str. in Donauwörth
Perchtoldsdorfer Straße,
86609Donauwörth
The next departure is direction Donau-Ries-Klinik, Donauwörth.
Route:
-
Johannes-Knebel-Str., Donauwörth
-
Dr.-Michael-Samer-Ring, Donauwörth 08:27:00
-
Parkstadtkirche, Donauwörth 08:28:00
-
Birkenstraße, Donauwörth 08:29:00
-
Parkstraße Nr. 30, Donauwörth 08:30:00
-
Sternschanzenstraße, Donauwörth 08:31:00
-
Freibad, Donauwörth 08:32:00
-
Ottheinrichstraße, Donauwörth 08:35:00
-
Gymnasium, Donauwörth 08:36:00
-
Pflegstraße, Donauwörth 08:37:00
-
Liebfrauenmünster, Donauwörth 08:39:00
-
Umkehr, Donauwörth 08:41:00
-
Neue Obermayerstraße, Donauwörth 08:42:00
-
Bahnhof, Donauwörth 08:46:00
-
Härpferpark, Donauwörth 08:48:00
-
Westspange, Donauwörth 08:50:00
-
Stauferpark, Donauwörth 08:52:00
-
Donau-Ries-Klinik, Donauwörth 08:53:00
Route:
-
Johannes-Knebel-Str., Donauwörth
-
Dr.-Michael-Samer-Ring, Donauwörth 08:57:00
-
Parkstadtkirche, Donauwörth 08:58:00
-
Birkenstraße, Donauwörth 08:59:00
-
Parkstraße Nr. 30, Donauwörth 09:00:00
-
Sternschanzenstraße, Donauwörth 09:01:00
-
Freibad, Donauwörth 09:02:00
-
Ottheinrichstraße, Donauwörth 09:05:00
-
Gymnasium, Donauwörth 09:06:00
-
Pflegstraße, Donauwörth 09:07:00
-
Liebfrauenmünster, Donauwörth 09:09:00
-
Umkehr, Donauwörth 09:11:00
-
Neue Obermayerstraße, Donauwörth 09:12:00
-
Bahnhof, Donauwörth 09:16:00
-
Härpferpark, Donauwörth 09:18:00
-
Westspange, Donauwörth 09:20:00
-
Stauferpark, Donauwörth 09:22:00
-
Donau-Ries-Klinik, Donauwörth 09:23:00
Route:
-
Johannes-Knebel-Str., Donauwörth
-
Dr.-Michael-Samer-Ring, Donauwörth 09:57:00
-
Parkstadtkirche, Donauwörth 09:58:00
-
Birkenstraße, Donauwörth 09:59:00
-
Parkstraße Nr. 30, Donauwörth 10:00:00
-
Sternschanzenstraße, Donauwörth 10:01:00
-
Freibad, Donauwörth 10:02:00
-
Ottheinrichstraße, Donauwörth 10:05:00
-
Gymnasium, Donauwörth 10:06:00
-
Pflegstraße, Donauwörth 10:07:00
-
Liebfrauenmünster, Donauwörth 10:09:00
-
Umkehr, Donauwörth 10:11:00
-
Neue Obermayerstraße, Donauwörth 10:12:00
-
Bahnhof, Donauwörth 10:16:00
-
Härpferpark, Donauwörth 10:18:00
-
Westspange, Donauwörth 10:20:00
-
Stauferpark, Donauwörth 10:22:00
-
Donau-Ries-Klinik, Donauwörth 10:23:00
Route:
-
Johannes-Knebel-Str., Donauwörth
-
Dr.-Michael-Samer-Ring, Donauwörth 10:57:00
-
Parkstadtkirche, Donauwörth 10:58:00
-
Birkenstraße, Donauwörth 10:59:00
-
Parkstraße Nr. 30, Donauwörth 11:00:00
-
Sternschanzenstraße, Donauwörth 11:01:00
-
Freibad, Donauwörth 11:02:00
-
Ottheinrichstraße, Donauwörth 11:05:00
-
Gymnasium, Donauwörth 11:06:00
-
Pflegstraße, Donauwörth 11:07:00
-
Liebfrauenmünster, Donauwörth 11:09:00
-
Umkehr, Donauwörth 11:11:00
-
Neue Obermayerstraße, Donauwörth 11:12:00
-
Bahnhof, Donauwörth 11:16:00
-
Härpferpark, Donauwörth 11:18:00
-
Westspange, Donauwörth 11:20:00
-
Stauferpark, Donauwörth 11:22:00
-
Donau-Ries-Klinik, Donauwörth 11:23:00
Route:
-
Johannes-Knebel-Str., Donauwörth
-
Dr.-Michael-Samer-Ring, Donauwörth 11:57:00
-
Parkstadtkirche, Donauwörth 11:58:00
-
Birkenstraße, Donauwörth 11:59:00
-
Parkstraße Nr. 30, Donauwörth 12:00:00
-
Sternschanzenstraße, Donauwörth 12:01:00
-
Freibad, Donauwörth 12:02:00
-
Ottheinrichstraße, Donauwörth 12:05:00
-
Gymnasium, Donauwörth 12:06:00
-
Pflegstraße, Donauwörth 12:07:00
-
Liebfrauenmünster, Donauwörth 12:09:00
-
Umkehr, Donauwörth 12:11:00
-
Neue Obermayerstraße, Donauwörth 12:12:00
-
Bahnhof, Donauwörth 12:16:00
-
Härpferpark, Donauwörth 12:18:00
-
Westspange, Donauwörth 12:20:00
-
Stauferpark, Donauwörth 12:22:00
-
Donau-Ries-Klinik, Donauwörth 12:23:00
Route:
-
Johannes-Knebel-Str., Donauwörth
-
Dr.-Michael-Samer-Ring, Donauwörth 12:57:00
-
Parkstadtkirche, Donauwörth 12:58:00
-
Birkenstraße, Donauwörth 12:59:00
-
Parkstraße Nr. 30, Donauwörth 13:00:00
-
Sternschanzenstraße, Donauwörth 13:01:00
-
Freibad, Donauwörth 13:02:00
-
Ottheinrichstraße, Donauwörth 13:05:00
-
Gymnasium, Donauwörth 13:06:00
-
Pflegstraße, Donauwörth 13:07:00
-
Liebfrauenmünster, Donauwörth 13:09:00
-
Umkehr, Donauwörth 13:11:00
-
Neue Obermayerstraße, Donauwörth 13:12:00
-
Bahnhof, Donauwörth 13:16:00
-
Härpferpark, Donauwörth 13:18:00
-
Westspange, Donauwörth 13:20:00
-
Stauferpark, Donauwörth 13:22:00
-
Donau-Ries-Klinik, Donauwörth 13:23:00