Haltestelle Speßhardt in Calw
Sommenhardter Straße 17,
75365Calw
The next departure is direction Altburg Lamm, Calw.
Route:
-
Speßhardt, Calw
-
Speßhardt Friedhof, Calw 12:21:00
-
Weltenschwann, Calw 12:22:00
-
Weltenschwann Dorfwiesenstr., Calw 12:23:00
-
Altburg Weltenschwanner Str., Calw 12:24:00
-
Altburg Lamm, Calw 12:25:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 12:29:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 12:30:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 12:32:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 12:33:00
-
Wimberg Windhof, Calw 12:34:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 12:35:00
-
Wimberg Lauber, Calw 12:36:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 12:37:00
-
Amtsgericht, Calw 12:38:00
-
Brühl, Calw 12:40:00
-
ZOB, Calw 12:45:00
-
Linde, Calw 12:48:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 12:51:00
-
Steckenäckerle, Calw 12:52:00
-
Bauknecht, Calw 12:53:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 12:56:00
Route:
-
Speßhardt, Calw
-
Alzenberg Friedhof, Calw 12:38:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 12:39:00
-
Wimberg Windhof, Calw 12:41:00
-
Wimberg Festplatz, Calw 12:42:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 12:44:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 12:45:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 12:46:00
-
Altburg Lamm, Calw 12:49:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 12:51:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 12:52:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 12:53:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 12:54:00
-
Wimberg Lauber, Calw 12:54:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 12:55:00
-
Amtsgericht, Calw 12:56:00
-
Brühl, Calw 12:58:00
-
ZOB, Calw 13:01:00
-
Linde, Calw 13:04:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 13:07:00
-
Steckenäckerle, Calw 13:08:00
-
Bauknecht, Calw 13:09:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 13:12:00
-
Heumaden Breslauer Str., Calw 13:13:00
-
Heumaden Schule, Calw 13:14:00
Route:
-
Speßhardt, Calw
-
Speßhardt Friedhof, Calw 12:50:00
-
Weltenschwann, Calw 12:51:00
-
Weltenschwann Dorfwiesenstr., Calw 12:51:00
-
Altburg Weltenschwanner Str., Calw 12:53:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 12:56:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 12:57:00
-
Calmbach Lindenplatz, Bad Wildbad 13:05:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 13:07:00
-
Calmbach Birkenhof/Bahnhof, Bad Wildbad 13:08:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 13:08:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 13:10:00
-
Bahnhof, Bad Wildbad 13:14:00
Route:
-
Speßhardt, Calw
-
Speßhardt Friedhof, Calw 12:57:00
-
Weltenschwann, Calw 12:58:00
-
Weltenschwann Dorfwiesenstr., Calw 12:59:00
-
Altburg Weltenschwanner Str., Calw 13:00:00
-
Altburg Lamm, Calw 13:01:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 13:02:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 13:03:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 13:05:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 13:06:00
-
Wimberg Windhof, Calw 13:07:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 13:08:00
-
Wimberg Lauber, Calw 13:10:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 13:11:00
-
ZOB, Calw 13:17:00
Route:
-
Speßhardt, Calw
-
Speßhardt Friedhof, Calw 13:23:00
-
Weltenschwann, Calw 13:24:00
-
Weltenschwann Dorfwiesenstr., Calw 13:24:00
-
Altburg Weltenschwanner Str., Calw 13:26:00
-
Altburg Lamm, Calw 13:27:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 13:29:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 13:30:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 13:32:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 13:33:00
-
Wimberg Windhof, Calw 13:34:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 13:35:00
-
Wimberg Lauber, Calw 13:36:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 13:37:00
-
Amtsgericht, Calw 13:38:00
-
Brühl, Calw 13:40:00
-
ZOB, Calw 13:45:00
-
Linde, Calw 13:48:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 13:51:00
-
Steckenäckerle, Calw 13:52:00
-
Bauknecht, Calw 13:53:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 13:56:00
-
Heumaden Breslauer Str., Calw 13:57:00
-
Heumaden Schule, Calw 13:59:00
-
Heumaden Breite-Heer-Str., Calw 14:00:00
Route:
-
Speßhardt, Calw
-
Speßhardt Friedhof, Calw 13:50:00
-
Weltenschwann, Calw 13:51:00
-
Weltenschwann Dorfwiesenstr., Calw 13:52:00
-
Altburg Weltenschwanner Str., Calw 13:53:00
-
Altburg Lamm, Calw 13:54:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 13:55:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 13:56:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 13:58:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 13:59:00
-
Wimberg Windhof, Calw 14:00:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 14:01:00
-
Wimberg Lauber, Calw 14:03:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 14:04:00
-
ZOB, Calw 14:10:00