Haltestelle Sperlingweg in Calw
Sperberstraße 15,
75365Calw
The next departure is direction Calw ZOB.
Route:
-
Stammheim Sperlingweg, Calw
-
Stammheim Gänsäcker, Calw 08:59:00
-
Stammheim Rathaus, Calw 09:00:00
-
Stammheim Grundschule, Calw 09:01:00
-
Stammheim Mörikestr., Calw 09:02:00
-
Kimmichwiesen, Calw 09:04:00
-
Bauknecht, Calw 09:05:00
-
Steckenäckerle, Calw 09:06:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 09:07:00
-
Linde, Calw 09:08:00
-
ZOB, Calw 09:10:00
Route:
-
Stammheim Sperlingweg, Calw
-
Stammheim Netto-Markt, Calw 09:33:00
-
Holzbronn Bildhaus, Calw 09:38:00
-
Holzbronn Stiegelwiesen, Calw 09:39:00
-
Holzbronn Dorfplatz, Calw 09:40:00
-
Holzbronn Kreuzpfad, Calw 09:41:00
-
Gültlingen Volksbank, Wildberg (Württ) 09:44:00
-
Gültlingen Deckenpfronner Straße, Wildberg (Württ) 09:45:00
-
Rathaus, Deckenpfronn 09:50:00
-
Tübinger Straße, Deckenpfronn 09:51:00
-
Siemensstraße, Deckenpfronn 09:52:00
-
Oberjesingen Calwer Straße, Herrenberg 09:55:00
-
Oberjesingen Zaberstraße, Herrenberg 09:56:00
-
Kuppingen Albrecht-Haut-Gasse, Herrenberg 09:58:00
-
Kuppingen Jennerstraße, Herrenberg 09:59:00
-
Affstätt Kirche, Herrenberg 10:01:00
-
Affstätt Nelkenstraße, Herrenberg 10:02:00
-
Mühlweg, Herrenberg 10:04:00
-
Kalkofenstraße, Herrenberg 10:06:00
-
Reinhold-Schick-Platz, Herrenberg 10:08:00
-
Bahnhof/ZOB, Herrenberg 10:14:00
Route:
-
Stammheim Sperlingweg, Calw
-
Stammheim Gänsäcker, Calw 10:59:00
-
Stammheim Rathaus, Calw 11:00:00
-
Stammheim Grundschule, Calw 11:01:00
-
Stammheim Mörikestr., Calw 11:02:00
-
Kimmichwiesen, Calw 11:04:00
-
Bauknecht, Calw 11:05:00
-
Steckenäckerle, Calw 11:06:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 11:07:00
-
Linde, Calw 11:08:00
-
ZOB, Calw 11:10:00
Route:
-
Stammheim Sperlingweg, Calw
-
Stammheim Netto-Markt, Calw 11:33:00
-
Holzbronn Bildhaus, Calw 11:38:00
-
Holzbronn Stiegelwiesen, Calw 11:39:00
-
Holzbronn Dorfplatz, Calw 11:40:00
-
Holzbronn Kreuzpfad, Calw 11:41:00
-
Gültlingen Volksbank, Wildberg (Württ) 11:44:00
-
Gültlingen Deckenpfronner Straße, Wildberg (Württ) 11:45:00
-
Rathaus, Deckenpfronn 11:50:00
-
Tübinger Straße, Deckenpfronn 11:51:00
-
Siemensstraße, Deckenpfronn 11:52:00
-
Oberjesingen Calwer Straße, Herrenberg 11:55:00
-
Oberjesingen Zaberstraße, Herrenberg 11:56:00
-
Kuppingen Albrecht-Haut-Gasse, Herrenberg 11:58:00
-
Kuppingen Jennerstraße, Herrenberg 11:59:00
-
Affstätt Kirche, Herrenberg 12:01:00
-
Affstätt Nelkenstraße, Herrenberg 12:02:00
-
Mühlweg, Herrenberg 12:04:00
-
Kalkofenstraße, Herrenberg 12:06:00
-
Reinhold-Schick-Platz, Herrenberg 12:08:00
-
Bahnhof/ZOB, Herrenberg 12:14:00
Route:
-
Stammheim Sperlingweg, Calw
-
Stammheim Gänsäcker, Calw 14:59:00
-
Stammheim Rathaus, Calw 15:00:00
-
Stammheim Grundschule, Calw 15:01:00
-
Stammheim Mörikestr., Calw 15:02:00
-
Kimmichwiesen, Calw 15:04:00
-
Bauknecht, Calw 15:05:00
-
Steckenäckerle, Calw 15:06:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 15:07:00
-
Linde, Calw 15:08:00
-
ZOB, Calw 15:10:00
Route:
-
Stammheim Sperlingweg, Calw
-
Stammheim Netto-Markt, Calw 16:33:00
-
Holzbronn Bildhaus, Calw 16:38:00
-
Holzbronn Stiegelwiesen, Calw 16:39:00
-
Holzbronn Dorfplatz, Calw 16:40:00
-
Holzbronn Kreuzpfad, Calw 16:41:00
-
Gültlingen Volksbank, Wildberg (Württ) 16:44:00
-
Gültlingen Deckenpfronner Straße, Wildberg (Württ) 16:45:00
-
Rathaus, Deckenpfronn 16:50:00
-
Tübinger Straße, Deckenpfronn 16:51:00
-
Siemensstraße, Deckenpfronn 16:52:00
-
Oberjesingen Calwer Straße, Herrenberg 16:55:00
-
Oberjesingen Zaberstraße, Herrenberg 16:56:00
-
Kuppingen Albrecht-Haut-Gasse, Herrenberg 16:58:00
-
Kuppingen Jennerstraße, Herrenberg 16:59:00
-
Affstätt Kirche, Herrenberg 17:01:00
-
Affstätt Nelkenstraße, Herrenberg 17:02:00
-
Mühlweg, Herrenberg 17:04:00
-
Kalkofenstraße, Herrenberg 17:06:00
-
Reinhold-Schick-Platz, Herrenberg 17:08:00
-
Bahnhof/ZOB, Herrenberg 17:14:00