Haltestelle Küllenfeld in Calw
Schwarzwaldstraße 32,
75365Calw
The next departure is direction Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw.
Route:
-
Altburg Küllenfeld, Calw
-
Altburg Oberriedt, Calw 10:34:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 10:35:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 10:35:00
-
Alzenberg Postackerweg, Calw 10:35:00
-
Alzenberg Höhenring, Calw 10:35:00
-
Wimberg Windhof, Calw 10:37:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 10:37:00
-
Wimberg Morof-Otto-Göhner-Str., Calw 10:37:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 10:37:00
-
Wimberg Lauber, Calw 10:38:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 10:39:00
-
Amtsgericht, Calw 10:42:00
-
Brühl, Calw 10:43:00
-
ZOB, Calw 10:45:00
-
Linde, Calw 10:48:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 10:51:00
-
Steckenäckerle, Calw 10:52:00
-
Bauknecht, Calw 10:53:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 10:56:00
Route:
-
Altburg Küllenfeld, Calw
-
Altburg Oberriedt, Calw 10:51:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 10:52:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 10:53:00
-
Wimberg Lauber, Calw 10:54:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 10:55:00
-
Amtsgericht, Calw 10:56:00
-
Brühl, Calw 10:59:00
-
ZOB, Calw 11:02:00
Route:
-
Altburg Küllenfeld, Calw
-
Altburg Lamm, Calw 11:05:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 11:08:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 11:09:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 11:19:00
-
Calmbach Birkenhof/Bahnhof, Bad Wildbad 11:20:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 11:20:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 11:22:00
-
Bahnhof, Bad Wildbad 11:24:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 11:29:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 11:31:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 11:32:00
-
Rathaus, Höfen an der Enz 11:36:00
-
Hindenburgstr., Höfen an der Enz 11:37:00
-
Eyachbrücke, Neuenbürg 11:39:00
-
Dreimarkstein, Dobel 11:44:00
-
Waldklinik, Dobel 11:46:00
-
Ortsmitte, Dobel 11:47:00
-
Birkengrund, Dobel 11:48:00
-
Eichenwaldstraße, Bad Herrenalb 11:52:00
-
Ev. Akademie, Bad Herrenalb 11:53:00
-
Alte Dobler Str., Bad Herrenalb 11:54:00
-
Hotel Post, Bad Herrenalb 11:54:00
-
Kurhaus, Bad Herrenalb 11:55:00
-
Post, Bad Herrenalb 11:56:00
-
Bahnhof, Bad Herrenalb 11:59:00
Route:
-
Altburg Küllenfeld, Calw
-
Altburg Lamm, Calw 11:26:00
-
Speßhardt, Calw 11:28:00
-
Speßhardt Friedhof, Calw 11:28:00
-
Weltenschwann, Calw 11:29:00
-
Altburg Weltenschwanner Str., Calw 11:31:00
-
Altburg Lamm, Calw 11:32:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 11:34:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 11:34:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 11:35:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 11:35:00
-
Alzenberg Postackerweg, Calw 11:35:00
-
Alzenberg Höhenring, Calw 11:35:00
-
Wimberg Windhof, Calw 11:37:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 11:37:00
-
Wimberg Morof-Otto-Göhner-Str., Calw 11:37:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 11:37:00
-
Wimberg Lauber, Calw 11:38:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 11:39:00
-
Amtsgericht, Calw 11:42:00
-
Brühl, Calw 11:43:00
-
ZOB, Calw 11:45:00
-
Linde, Calw 11:48:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 11:51:00
-
Steckenäckerle, Calw 11:52:00
-
Bauknecht, Calw 11:53:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 11:56:00
Route:
-
Altburg Küllenfeld, Calw
-
Altburg Oberriedt, Calw 11:34:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 11:35:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 11:35:00
-
Alzenberg Postackerweg, Calw 11:35:00
-
Alzenberg Höhenring, Calw 11:35:00
-
Wimberg Windhof, Calw 11:37:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 11:37:00
-
Wimberg Morof-Otto-Göhner-Str., Calw 11:37:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 11:37:00
-
Wimberg Lauber, Calw 11:38:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 11:39:00
-
Amtsgericht, Calw 11:42:00
-
Brühl, Calw 11:43:00
-
ZOB, Calw 11:45:00
-
Linde, Calw 11:48:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 11:51:00
-
Steckenäckerle, Calw 11:52:00
-
Bauknecht, Calw 11:53:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 11:56:00
Route:
-
Altburg Küllenfeld, Calw
-
Altburg Oberriedt, Calw 11:51:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 11:52:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 11:53:00
-
Wimberg Lauber, Calw 11:54:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 11:55:00
-
Amtsgericht, Calw 11:56:00
-
Brühl, Calw 11:59:00
-
ZOB, Calw 12:02:00