Haltestelle Klinikum NSW in Calw
Lützenhardter Hof 1,
75365Calw
The next departure is direction ZOB, Calw.
Route:
-
Klinikum NSW, Calw
-
Hirsau Bleiche, Calw 06:19:00
-
Hirsau Kloster, Calw 06:21:00
-
Hirsau St. Aurelius, Calw 06:22:00
-
Brühl, Calw 06:25:00
-
ZOB, Calw 06:27:00
Route:
-
Klinikum NSW, Calw
-
Hirsau Kloster, Calw 06:50:00
-
Hirsau St. Aurelius, Calw 06:51:00
Route:
-
Klinikum NSW, Calw
-
Hirsau Kloster, Calw 07:33:00
-
Hirsau St. Aurelius, Calw 07:34:00
-
Brühl, Calw 07:38:00
-
ZOB, Calw 07:39:00
-
Linde, Calw 07:46:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 07:47:00
-
Steckenäckerle, Calw 07:48:00
-
Bauknecht, Calw 07:49:00
-
Heumaden Bundesstraße, Calw 07:50:00
-
Starenweg, Althengstett 07:51:00
-
Lamm, Althengstett 07:52:00
-
Kirche, Althengstett 07:52:00
-
Rathaus, Althengstett 07:55:00
-
Neuhengstett Bundesstraße, Althengstett 07:57:00
-
Mittelfeld, Simmozheim 07:59:00
-
Ortsmitte, Simmozheim 08:00:00
-
Rahalde, Simmozheim 08:01:00
-
Grabenstraße, Weil der Stadt 08:06:00
-
Stadtgarten, Weil der Stadt 08:07:00
-
Bahnhof, Weil der Stadt 08:10:00
Route:
-
Klinikum NSW, Calw
-
Hirsau Kloster, Calw 08:18:00
-
Hirsau St. Aurelius, Calw 08:19:00
-
Brühl, Calw 08:23:00
-
ZOB, Calw 08:24:00
-
Linde, Calw 08:31:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 08:32:00
-
Steckenäckerle, Calw 08:33:00
-
Bauknecht, Calw 08:34:00
-
Heumaden Bundesstraße, Calw 08:35:00
-
Starenweg, Althengstett 08:36:00
-
Lamm, Althengstett 08:37:00
-
Kirche, Althengstett 08:37:00
-
Rathaus, Althengstett 08:40:00
-
Neuhengstett Bundesstraße, Althengstett 08:42:00
-
Mittelfeld, Simmozheim 08:44:00
-
Ortsmitte, Simmozheim 08:45:00
-
Rahalde, Simmozheim 08:46:00
-
Grabenstraße, Weil der Stadt 08:51:00
-
Stadtgarten, Weil der Stadt 08:52:00
-
Bahnhof, Weil der Stadt 08:55:00
Route:
-
Klinikum NSW, Calw
-
Oberkollbach Lamm, Oberreichenbach (Württ) 08:31:00
-
Unterkollbach Brückle, Oberreichenbach (Württ) 08:32:00
-
Igelsloch Rathaus, Oberreichenbach (Württ) 08:35:00
-
Igelsloch Fasanenweg, Oberreichenbach (Württ) 08:36:00
-
Igelsloch Garage Schöttle, Oberreichenbach (Württ) 08:37:00
-
Siehdichfür Köhlerstr., Oberreichenbach (Württ) 08:38:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 08:40:00
Route:
-
Klinikum NSW, Calw
-
Hirsau Bleiche, Calw 09:01:00
-
Hirsau Kloster, Calw 09:03:00
-
Hirsau St. Aurelius, Calw 09:04:00
-
Brühl, Calw 09:07:00
-
ZOB, Calw 09:09:00