Haltestelle Beucha Wolfshainer Str. in Brandis
Wolfshainer Strasse 2,
4824Brandis
The next departure is direction Klinga, Teich.
Route:
-
Beucha Wolfshainer Str., Brandis
-
Albrechtshain Borsdorfer Str., Naunhof 17:35:00
-
Albrechtshain Dorfstr., Naunhof 17:36:00
-
Eicha (b. Grimma) Naunhofer Str., Naunhof 17:38:00
-
Erdmannshain Sachsenklinik, Naunhof 17:39:00
-
Erdmannshain Kirche, Naunhof 17:40:00
-
Brandiser Str., Naunhof 17:42:00
-
Siedlerstr., Naunhof 17:43:00
-
Damaschkestr., Naunhof 17:44:00
-
Markt, Naunhof 17:45:00
-
Bismarckstr., Naunhof 17:46:00
-
Bahnhof (Bus), Naunhof 17:46:00
-
Klingaer Str., Naunhof 17:47:00
-
Kornweg, Naunhof 17:48:00
-
Klinga Teich, Parthenstein 17:51:00
Route:
-
Beucha Dorfstr., Brandis
-
Beucha August-Bebel-Str., Brandis 18:29:00
-
Beucha Bahnhof (Bus), Brandis 18:31:00
-
Beucha August-Bebel-Str., Brandis 18:32:00
-
Beucha Residenz im Park, Brandis 18:34:00
-
Beucha Gebrüder-Helfmann-Str., Brandis 18:37:00
-
Beucha Gewerbegebiet, Brandis 18:38:00
-
Beuchaer Str., Brandis 18:41:00
-
Cämmereistr., Brandis 18:42:00
-
Mathildenstr., Brandis 18:43:00
-
Rathausgasse/Markt, Brandis 18:44:00
-
Braustr., Brandis 18:46:00
-
Schulzentrum, Brandis 18:48:00
-
Waldbadweg, Brandis 18:50:00
-
Polenz, Brandis 18:53:00
-
Ammelshain Polenzer Str., Naunhof 18:57:00
-
Klinga Staudnitzstr., Parthenstein 18:59:00
-
Beiersdorf Steinbruch, Grimma 19:02:00
-
Beiersdorf Grimmaer Str., Grimma 19:05:00
-
Neubauernmark, Grimma 19:06:00
-
Leipziger Str., Grimma 19:11:00
-
Bahnhof (Bus), Grimma 19:14:00
Route:
-
Beucha Wolfshainer Str., Brandis
-
Albrechtshain Borsdorfer Str., Naunhof 11:35:00
-
Albrechtshain Dorfstr., Naunhof 11:36:00
-
Eicha (b. Grimma) Naunhofer Str., Naunhof 11:38:00
-
Erdmannshain Sachsenklinik, Naunhof 11:39:00
-
Erdmannshain Kirche, Naunhof 11:40:00
-
Brandiser Str., Naunhof 11:42:00
-
Siedlerstr., Naunhof 11:43:00
-
Damaschkestr., Naunhof 11:44:00
-
Markt, Naunhof 11:45:00
-
Bismarckstr., Naunhof 11:46:00
-
Bahnhof (Bus), Naunhof 11:46:00
-
Klingaer Str., Naunhof 11:47:00
-
Kornweg, Naunhof 11:48:00
-
Klinga Teich, Parthenstein 11:51:00
Route:
-
Beucha Dorfstr., Brandis
-
Beucha August-Bebel-Str., Brandis 12:29:00
-
Beucha Bahnhof (Bus), Brandis 12:31:00
-
Beucha August-Bebel-Str., Brandis 12:32:00
-
Beucha Residenz im Park, Brandis 12:34:00
-
Beucha Gebrüder-Helfmann-Str., Brandis 12:37:00
-
Beucha Gewerbegebiet, Brandis 12:38:00
-
Beuchaer Str., Brandis 12:41:00
-
Cämmereistr., Brandis 12:42:00
-
Mathildenstr., Brandis 12:43:00
-
Rathausgasse/Markt, Brandis 12:44:00
-
Braustr., Brandis 12:46:00
-
Schulzentrum, Brandis 12:48:00
-
Waldbadweg, Brandis 12:50:00
-
Polenz, Brandis 12:53:00
-
Ammelshain Polenzer Str., Naunhof 12:57:00
-
Klinga Staudnitzstr., Parthenstein 12:59:00
-
Beiersdorf Steinbruch, Grimma 13:02:00
-
Beiersdorf Grimmaer Str., Grimma 13:05:00
-
Neubauernmark, Grimma 13:06:00
-
Leipziger Str., Grimma 13:11:00
-
Bahnhof (Bus), Grimma 13:14:00
Route:
-
Beucha Wolfshainer Str., Brandis
-
Albrechtshain Borsdorfer Str., Naunhof 13:35:00
-
Albrechtshain Dorfstr., Naunhof 13:36:00
-
Eicha (b. Grimma) Naunhofer Str., Naunhof 13:38:00
-
Erdmannshain Sachsenklinik, Naunhof 13:39:00
-
Erdmannshain Kirche, Naunhof 13:40:00
-
Brandiser Str., Naunhof 13:42:00
-
Siedlerstr., Naunhof 13:43:00
-
Damaschkestr., Naunhof 13:44:00
-
Markt, Naunhof 13:45:00
-
Bismarckstr., Naunhof 13:46:00
-
Bahnhof (Bus), Naunhof 13:46:00
-
Klingaer Str., Naunhof 13:47:00
-
Kornweg, Naunhof 13:48:00
-
Klinga Teich, Parthenstein 13:51:00
Route:
-
Beucha Dorfstr., Brandis
-
Beucha August-Bebel-Str., Brandis 14:29:00
-
Beucha Bahnhof (Bus), Brandis 14:31:00
-
Beucha August-Bebel-Str., Brandis 14:32:00
-
Beucha Residenz im Park, Brandis 14:34:00
-
Beucha Gebrüder-Helfmann-Str., Brandis 14:37:00
-
Beucha Gewerbegebiet, Brandis 14:38:00
-
Beuchaer Str., Brandis 14:41:00
-
Cämmereistr., Brandis 14:42:00
-
Mathildenstr., Brandis 14:43:00
-
Rathausgasse/Markt, Brandis 14:44:00
-
Braustr., Brandis 14:46:00
-
Schulzentrum, Brandis 14:48:00
-
Waldbadweg, Brandis 14:50:00
-
Polenz, Brandis 14:53:00
-
Ammelshain Polenzer Str., Naunhof 14:57:00
-
Klinga Staudnitzstr., Parthenstein 14:59:00
-
Beiersdorf Steinbruch, Grimma 15:02:00
-
Beiersdorf Grimmaer Str., Grimma 15:05:00
-
Neubauernmark, Grimma 15:06:00
-
Leipziger Str., Grimma 15:11:00
-
Bahnhof (Bus), Grimma 15:14:00