Haltestelle Bad Godesberg Plittersdorfer Str. in Bonn
Plittersdorfer Strasse ,
53173Bonn
The next departure is direction Bad Godesberg Stadthalle, Bonn.
Route:
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 21:44:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 21:46:00
Route:
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 21:50:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 21:51:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 21:52:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 21:54:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 21:55:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 21:56:00
-
Bonn Museum Koenig 21:57:00
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 21:58:00
-
Bonn Juridicum 21:59:00
-
Bonn Universität/Markt 22:01:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 22:03:00
-
Bonn West 22:05:00
-
Propsthof Nord, Bonn 22:06:00
-
Tannenbusch Süd, Bonn 22:08:00
-
Tannenbusch Mitte, Bonn 22:10:00
-
Buschdorf, Bonn 22:11:00
Route:
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 21:59:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 22:01:00
Route:
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 22:05:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 22:06:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 22:07:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 22:09:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 22:10:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 22:11:00
-
Bonn Museum Koenig 22:12:00
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 22:13:00
-
Bonn Juridicum 22:14:00
-
Bonn Universität/Markt 22:16:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 22:18:00
-
Bonn West 22:20:00
-
Propsthof Nord, Bonn 22:21:00
-
Tannenbusch Süd, Bonn 22:23:00
-
Tannenbusch Mitte, Bonn 22:25:00
-
Buschdorf, Bonn 22:26:00
-
Hersel, Bornheim (Rheinland) 22:28:00
-
Uedorf, Bornheim (Rheinland) 22:30:00
-
Widdig, Bornheim (Rheinland) 22:31:00
-
Urfeld, Wesseling 22:33:00
-
Wesseling Süd 22:35:00
-
Wesseling (Stadtbahn) 22:37:00
-
Wesseling Nord 22:40:00
-
Godorf Bahnhof, Köln 22:42:00
-
Sürth Bahnhof, Köln 22:45:00
-
Rodenkirchen Michaelshoven, Köln 22:47:00
-
Rodenkirchen Siegstr., Köln 22:48:00
-
Rodenkirchen Bahnhof, Köln 22:49:00
-
Marienburg Heinrich-Lübke-Ufer, Köln 22:51:00
-
Marienburg Bayenthalgürtel, Köln 22:53:00
-
Bayenthal Schönhauser Str., Köln 22:54:00
-
Ubierring, Köln 22:56:00
-
Chlodwigplatz, Köln 22:58:00
-
Ulrepforte, Köln 23:00:00
-
Eifelstr., Köln 23:02:00
-
Barbarossaplatz, Köln 23:05:00
-
Poststr., Köln 23:08:00
-
Neumarkt, Köln 23:09:00
-
Appellhofplatz, Köln 23:11:00
-
Dom/Hauptbahnhof, Köln 23:12:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 23:13:00
-
Ebertplatz, Köln 23:15:00
-
Reichenspergerplatz, Köln 23:17:00
-
Riehl Kinderkrankenhaus, Köln 23:20:00
-
Riehl Amsterdamer Str./Gürtel, Köln 23:22:00
-
Niehl Nesselrodestr., Köln 23:23:00
-
Niehl Sebastianstr., Köln 23:25:00
Route:
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 22:14:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 22:16:00
Route:
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 22:20:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 22:21:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 22:22:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 22:24:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 22:25:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 22:26:00
-
Bonn Museum Koenig 22:27:00
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 22:28:00
-
Bonn Juridicum 22:29:00
-
Bonn Universität/Markt 22:31:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 22:33:00
-
Bonn West 22:35:00
-
Propsthof Nord, Bonn 22:36:00
-
Tannenbusch Süd, Bonn 22:38:00
-
Tannenbusch Mitte, Bonn 22:40:00
-
Buschdorf, Bonn 22:41:00