Haltestelle Bad Godesberg Plittersdorfer Str. in Bonn
Plittersdorfer Strasse ,
53173Bonn
The next departure is direction Bad Godesberg Stadthalle, Bonn.
Route:
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 11:13:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 11:15:00
Route:
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 11:18:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 11:19:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 11:20:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 11:22:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 11:23:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 11:25:00
-
Bonn Museum Koenig 11:26:00
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 11:27:00
-
Bonn Juridicum 11:28:00
-
Bonn Universität/Markt 11:30:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 11:32:00
-
Bonn West 11:34:00
-
Propsthof Nord, Bonn 11:35:00
-
Tannenbusch Süd, Bonn 11:37:00
-
Tannenbusch Mitte, Bonn 11:39:00
Route:
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 11:23:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 11:25:00
Route:
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 11:28:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 11:29:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 11:30:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 11:32:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 11:33:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 11:35:00
-
Bonn Museum Koenig 11:36:00
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 11:37:00
-
Bonn Juridicum 11:38:00
-
Bonn Universität/Markt 11:40:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 11:42:00
-
Bonn West 11:44:00
-
Propsthof Nord, Bonn 11:45:00
-
Tannenbusch Süd, Bonn 11:47:00
-
Tannenbusch Mitte, Bonn 11:49:00
-
Buschdorf, Bonn 11:50:00
-
Hersel, Bornheim (Rheinland) 11:52:00
-
Uedorf, Bornheim (Rheinland) 11:54:00
-
Widdig, Bornheim (Rheinland) 11:55:00
-
Urfeld, Wesseling 11:57:00
-
Wesseling Süd 11:59:00
-
Wesseling (Stadtbahn) 12:01:00
-
Wesseling Nord 12:05:00
-
Godorf Bahnhof, Köln 12:07:00
-
Sürth Bahnhof, Köln 12:11:00
-
Rodenkirchen Michaelshoven, Köln 12:13:00
-
Rodenkirchen Siegstr., Köln 12:14:00
-
Rodenkirchen Bahnhof, Köln 12:15:00
-
Marienburg Heinrich-Lübke-Ufer, Köln 12:17:00
-
Marienburg Bayenthalgürtel, Köln 12:19:00
-
Bayenthal Schönhauser Str., Köln 12:20:00
-
Ubierring, Köln 12:23:00
-
Chlodwigplatz, Köln 12:25:00
-
Ulrepforte, Köln 12:27:00
-
Eifelstr., Köln 12:29:00
-
Barbarossaplatz, Köln 12:32:00
-
Poststr., Köln 12:34:00
-
Neumarkt, Köln 12:35:00
-
Appellhofplatz, Köln 12:37:00
-
Dom/Hauptbahnhof, Köln 12:39:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 12:40:00
-
Ebertplatz, Köln 12:42:00
-
Reichenspergerplatz, Köln 12:43:00
-
Riehl Kinderkrankenhaus, Köln 12:46:00
-
Riehl Amsterdamer Str./Gürtel, Köln 12:48:00
-
Niehl Nesselrodestr., Köln 12:49:00
-
Niehl Sebastianstr., Köln 12:51:00
Route:
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 11:33:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 11:35:00
Route:
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 11:38:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 11:39:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 11:40:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 11:42:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 11:43:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 11:45:00
-
Bonn Museum Koenig 11:46:00
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 11:47:00
-
Bonn Juridicum 11:48:00
-
Bonn Universität/Markt 11:50:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 11:52:00
-
Bonn West 11:54:00
-
Propsthof Nord, Bonn 11:55:00
-
Tannenbusch Süd, Bonn 11:57:00
-
Tannenbusch Mitte, Bonn 11:59:00