Haltestelle Hausen Rathaus in Beuron
Kirchstrasse ,
88631Beuron
The next departure is direction Bahnhof, Sigmaringen.
Route:
-
Hausen Rathaus, Beuron
-
Neidingen Haus Utz, Beuron 08:50:00
-
Neidingen, Beuron 08:51:00
-
Neidingen Mühle, Beuron 08:52:00
-
Neumühle, Beuron 08:55:00
-
Thiergarten Bahnhof, Beuron 08:57:00
-
Thiergarten Hammer, Beuron 08:58:00
-
Gutenstein Abzw., Sigmaringen 09:03:00
-
Dietfurt Abzw., Inzigkofen 09:06:00
-
Bahnhof, Inzigkofen 09:09:00
-
Laiz Landesbank, Sigmaringen 09:12:00
-
Laiz Fa. Eisele, Sigmaringen 09:13:00
-
Gasthaus Donau, Sigmaringen 09:15:00
-
Leopoldplatz, Sigmaringen 09:17:00
-
Bahnhof, Sigmaringen 09:20:00
Route:
-
Hausen Rathaus, Beuron
-
Hausen im Tal Bahnhof, Beuron 11:11:00
-
Langenbrunn Wolfhof, Beuron 11:12:00
-
Langenbrunn, Beuron 11:13:00
-
Langenbrunn Werenwag, Beuron 11:14:00
-
Langenbrunn Talhof, Beuron 11:15:00
-
St. Maurus, Beuron 11:17:00
-
Kloster, Beuron 11:21:00
Route:
-
Hausen Rathaus, Beuron
-
Neidingen Haus Utz, Beuron 12:50:00
-
Neidingen, Beuron 12:51:00
-
Neidingen Mühle, Beuron 12:52:00
-
Neumühle, Beuron 12:55:00
-
Thiergarten Bahnhof, Beuron 12:57:00
-
Thiergarten Hammer, Beuron 12:58:00
-
Gutenstein Abzw., Sigmaringen 13:03:00
-
Dietfurt Abzw., Inzigkofen 13:06:00
-
Bahnhof, Inzigkofen 13:09:00
-
Laiz Landesbank, Sigmaringen 13:12:00
-
Laiz Fa. Eisele, Sigmaringen 13:13:00
-
Gasthaus Donau, Sigmaringen 13:15:00
-
Leopoldplatz, Sigmaringen 13:17:00
-
Bahnhof, Sigmaringen 13:20:00
Route:
-
Hausen Rathaus, Beuron
-
Hausen im Tal Bahnhof, Beuron 15:11:00
-
Langenbrunn Wolfhof, Beuron 15:12:00
-
Langenbrunn, Beuron 15:13:00
-
Langenbrunn Werenwag, Beuron 15:14:00
-
Langenbrunn Talhof, Beuron 15:15:00
-
St. Maurus, Beuron 15:17:00
-
Kloster, Beuron 15:21:00
Route:
-
Hausen Rathaus, Beuron
-
Neidingen Haus Utz, Beuron 16:50:00
-
Neidingen, Beuron 16:51:00
-
Neidingen Mühle, Beuron 16:52:00
-
Neumühle, Beuron 16:55:00
-
Thiergarten Bahnhof, Beuron 16:57:00
-
Thiergarten Hammer, Beuron 16:58:00
-
Gutenstein Abzw., Sigmaringen 17:03:00
-
Dietfurt Abzw., Inzigkofen 17:06:00
-
Bahnhof, Inzigkofen 17:09:00
-
Laiz Landesbank, Sigmaringen 17:12:00
-
Laiz Fa. Eisele, Sigmaringen 17:13:00
-
Gasthaus Donau, Sigmaringen 17:15:00
-
Leopoldplatz, Sigmaringen 17:17:00
-
Bahnhof, Sigmaringen 17:20:00
Route:
-
Hausen Rathaus, Beuron
-
Hausen im Tal Bahnhof, Beuron 19:11:00
-
Langenbrunn Wolfhof, Beuron 19:12:00
-
Langenbrunn, Beuron 19:13:00
-
Langenbrunn Werenwag, Beuron 19:14:00
-
Langenbrunn Talhof, Beuron 19:15:00
-
St. Maurus, Beuron 19:17:00
-
Kloster, Beuron 19:21:00