Haltestelle AOK/Waldhorn in Backnang
Sulzbacher Strasse 24,
71522Backnang
The next departure is direction Steinbach.
Route:
-
AOK/Waldhorn, Backnang
-
Christophstraße, Backnang 15:28:00
-
Im Wiesengrund, Backnang 15:29:00
-
Berliner Ring, Backnang 15:30:00
-
Seehofweg, Backnang 15:31:00
-
Plaisirschule, Backnang 15:32:00
-
Potsdamer Ring, Backnang 15:33:00
-
Stettiner Ring, Backnang 15:34:00
-
Hintere Tos, Backnang 15:35:00
-
Sommerrain, Backnang 15:36:00
-
Steinbach Lindenplatz, Backnang 15:39:00
-
Steinbach Dorfhalle, Backnang 15:41:00
Route:
-
AOK/Waldhorn, Backnang
-
Biegel, Backnang 15:59:00
-
Aspacher Brücke, Backnang 16:00:00
-
Schillerplatz, Backnang 16:02:00
-
ZOB, Backnang 16:06:00
-
Schillerplatz, Backnang 16:09:00
-
Maubacher Straße, Backnang 16:11:00
-
Max-Born-Gymnasium, Backnang 16:12:00
-
Carl-Kaelble-Straße, Backnang 16:13:00
-
Züricher Straße, Backnang 16:14:00
-
Maubach Tuxer Weg, Backnang 16:15:00
-
Maubach Salzburger Straße, Backnang 16:16:00
-
Maubach Bahnhof, Backnang 16:19:00
-
Maubach Rathaus, Backnang 16:20:00
-
Waldrems Isarstraße, Backnang 16:22:00
-
Waldrems Rathaus, Backnang 16:24:00
-
Waldrems Schozachstraße, Backnang 16:25:00
-
Heiningen Rathaus, Backnang 16:26:00
-
Heiningen Marbacher Straße, Backnang 16:28:00
-
Heiningen Kreuzung, Backnang 16:29:00
-
Ungeheuerhof Abzw., Backnang 16:31:00
-
Industriestraße, Backnang 16:32:00
-
Gesundheitszentrum, Backnang 16:34:00
Route:
-
AOK/Waldhorn, Backnang
-
Christophstraße, Backnang 16:00:00
-
Im Wiesengrund, Backnang 16:01:00
-
Berliner Ring, Backnang 16:02:00
-
Gaildorfer Straße, Backnang 16:03:00
-
Strümpfelbach, Backnang 16:06:00
-
Strümpfelbach Katharinenhof, Backnang 16:07:00
-
Post, Oppenweiler 16:09:00
-
Ortsmitte, Oppenweiler 16:10:00
-
Murrtalschule, Oppenweiler 16:11:00
-
Reichenberg, Oppenweiler 16:12:00
-
Ellenweiler, Oppenweiler 16:13:00
-
Schloss Lautereck, Sulzbach an der Murr 16:16:00
-
Marktplatz, Sulzbach an der Murr 16:17:00
-
Murrhardter Straße, Sulzbach an der Murr 16:18:00
-
Hummelbühl, Sulzbach an der Murr 16:21:00
-
Bartenbach, Sulzbach an der Murr 16:24:00
-
Harbach, Murrhardt 16:26:00
-
Bodelschwinghschule, Murrhardt 16:27:00
-
Hörschbachschule, Murrhardt 16:28:00
-
Kaiser-Ludwig-Straße, Murrhardt 16:29:00
-
Bahnhof, Murrhardt 16:33:00
Route:
-
AOK/Waldhorn, Backnang
-
Christophstraße, Backnang 16:03:00
-
Im Wiesengrund, Backnang 16:04:00
-
Berliner Ring, Backnang 16:05:00
-
Seehofweg, Backnang 16:06:00
-
Seehof, Backnang 16:08:00
-
Waldfriedhof, Backnang 16:09:00
-
Eichwald, Backnang 16:11:00
-
Staigacker, Backnang 16:12:00
Route:
-
AOK/Waldhorn, Backnang
-
Biegel, Backnang 16:22:00
-
Aspacher Brücke, Backnang 16:23:00
-
Schillerplatz, Backnang 16:25:00
-
ZOB, Backnang 16:29:00
Route:
-
AOK/Waldhorn, Backnang
-
Christophstraße, Backnang 16:28:00
-
Im Wiesengrund, Backnang 16:29:00
-
Berliner Ring, Backnang 16:30:00
-
Seehofweg, Backnang 16:31:00
-
Plaisirschule, Backnang 16:32:00
-
Potsdamer Ring, Backnang 16:33:00
-
Stettiner Ring, Backnang 16:34:00
-
Hintere Tos, Backnang 16:35:00
-
Sommerrain, Backnang 16:36:00
-
Steinbach Lindenplatz, Backnang 16:39:00
-
Steinbach Dorfhalle, Backnang 16:41:00