Haltestelle Ortsmitte/B51 in Ayl
Biebelhausener Strasse 2,
54441Ayl
The next departure is direction Heckingplatz, Saarburg.
Route:
-
Im Hanfgarten, Ayl
-
Lambertusweg, Ayl 16:47:00
-
Trierer Straße, Saarburg 16:51:00
-
Im Hagen, Saarburg 16:53:00
-
Bahnhof-Brückenstraße, Saarburg 16:55:00
-
Heckingplatz, Saarburg 16:59:00
Route:
-
Im Hanfgarten, Ayl
-
Auf der Schell, Wawern (Saar) 17:17:00
-
Gartenstraße, Wawern (Saar) 17:19:00
-
Weinbergstraße, Wawern (Saar) 17:20:00
-
Saarburger Straße, Tawern 17:24:00
-
Trierer Straße, Tawern 17:26:00
-
Könen Saarburger Straße, Konz 17:32:00
-
Könen Ober der Mühle, Konz 17:33:00
-
Könen Valentinstraße, Konz 17:34:00
-
Konzerbrück, Konz 17:36:00
-
Bahnhof Mitte, Konz 17:39:00
-
Marktplatz, Konz 17:41:00
-
Bahnhof, Konz 17:43:00
Route:
-
Im Hanfgarten, Ayl
-
Lambertusweg, Ayl 18:47:00
-
Trierer Straße, Saarburg 18:51:00
-
Im Hagen, Saarburg 18:53:00
-
Bahnhof-Brückenstraße, Saarburg 18:55:00
-
Heckingplatz, Saarburg 18:59:00
Route:
-
Im Hanfgarten, Ayl
-
Auf der Schell, Wawern (Saar) 19:17:00
-
Gartenstraße, Wawern (Saar) 19:19:00
-
Weinbergstraße, Wawern (Saar) 19:20:00
-
Saarburger Straße, Tawern 19:24:00
-
Trierer Straße, Tawern 19:26:00
-
Könen Saarburger Straße, Konz 19:32:00
-
Könen Ober der Mühle, Konz 19:33:00
-
Könen Valentinstraße, Konz 19:34:00
-
Konzerbrück, Konz 19:36:00
-
Bahnhof Mitte, Konz 19:39:00
-
Marktplatz, Konz 19:41:00
-
Bahnhof, Konz 19:43:00
Route:
-
Im Hanfgarten, Ayl
-
Lambertusweg, Ayl 20:47:00
-
Trierer Straße, Saarburg 20:51:00
-
Im Hagen, Saarburg 20:53:00
-
Bahnhof-Brückenstraße, Saarburg 20:55:00
-
Heckingplatz, Saarburg 20:59:00
Route:
-
Im Hanfgarten, Ayl
-
Auf der Schell, Wawern (Saar) 21:17:00
-
Gartenstraße, Wawern (Saar) 21:19:00
-
Weinbergstraße, Wawern (Saar) 21:20:00
-
Saarburger Straße, Tawern 21:24:00
-
Trierer Straße, Tawern 21:26:00
-
Könen Saarburger Straße, Konz 21:32:00
-
Könen Ober der Mühle, Konz 21:33:00
-
Könen Valentinstraße, Konz 21:34:00
-
Konzerbrück, Konz 21:36:00
-
Bahnhof Mitte, Konz 21:39:00
-
Marktplatz, Konz 21:41:00
-
Bahnhof, Konz 21:43:00