Haltestelle Stefanskirchen in Ampfing
Hieblstrasse 8,
84539Ampfing
The next departure is direction Ortsmitte, Buchbach.
Route:
-
Stefanskirchen, Ampfing
-
Heisting, Ampfing 13:52:00
-
Bubing, Ampfing 13:53:00
-
Sterneck, Buchbach 13:54:00
-
Ranetsham, Buchbach 13:55:00
-
Buchbach-Schafdorn, Schwindegg 13:56:00
-
Angering, Schwindegg 13:57:00
-
Walkersaich, Schwindegg 13:59:00
-
Wörth, Schwindegg 14:01:00
-
Gumpolding, Buchbach 14:02:00
-
Steeg, Buchbach 14:03:00
-
Ortsmitte, Buchbach 14:05:00
Route:
-
Stefanskirchen, Ampfing
-
Heisting, Ampfing 16:01:00
-
Bubing, Ampfing 16:02:00
-
Sterneck, Buchbach 16:03:00
-
Ranetsham, Buchbach 16:04:00
-
Buchbach-Schafdorn, Schwindegg 16:05:00
-
Angering, Schwindegg 16:06:00
-
Walkersaich, Schwindegg 16:08:00
-
Wörth, Schwindegg 16:10:00
-
Gumpolding, Buchbach 16:11:00
-
Steeg, Buchbach 16:12:00
-
Ortsmitte, Buchbach 16:14:00
-
Besenbuchbach, Buchbach 16:17:00
-
Ranoldsberg, Buchbach 16:20:00
Route:
-
Stefanskirchen, Ampfing
-
Heisting, Ampfing 17:48:00
-
Bubing, Ampfing 17:49:00
-
Sterneck, Buchbach 17:50:00
-
Ranetsham, Buchbach 17:51:00
-
Buchbach-Schafdorn, Schwindegg 17:52:00
-
Angering, Schwindegg 17:53:00
-
Walkersaich, Schwindegg 17:55:00
-
Wörth, Schwindegg 17:57:00
-
Apotheke, Schwindegg 18:00:00
-
Friedhof, Schwindegg 18:05:00
-
Bahnhof, Schwindegg 18:06:00
-
Loinbruck, Schwindegg 18:11:00
-
Gumpolding, Buchbach 18:12:00
-
Steeg, Buchbach 18:13:00
-
Ortsmitte, Buchbach 18:15:00
Route:
-
Stefanskirchen, Ampfing
-
Holzhäusl, Ampfing 06:14:00
-
Oberneuling, Ampfing 06:15:00
-
Radlbrunn Abzw., Ampfing 06:16:00
-
Salmanskirchen Ort, Ampfing 06:17:00
-
Salmanskirchen Siedlung, Ampfing 06:19:00
-
Weidachmühle, Ampfing 06:21:00
-
Wimpasing, Ampfing 06:23:00
-
Busbahnhof, Ampfing 06:25:00
-
Mühldorferstraße/OMV, Ampfing 06:28:00
-
Neufahrn, Mettenheim (Kreis Mühldorf a Inn) 06:30:00
-
Hart, Mettenheim (Kreis Mühldorf a Inn) 06:32:00
-
Altmühldorf Ecksberg, Mühldorf a. Inn 06:34:00
-
Altmühldorf Wirtsgasse, Mühldorf a. Inn 06:35:00
-
Altmühldorf Bauhof, Mühldorf a. Inn 06:36:00
-
Bahnhof, Mühldorf a. Inn 06:38:00
-
Stadtplatz, Mühldorf a. Inn 06:41:00
Route:
-
Stefanskirchen, Ampfing
-
Holzhäusl, Ampfing 07:00:00
-
Oberneuling, Ampfing 07:01:00
-
Radlbrunn Abzw., Ampfing 07:02:00
-
Salmanskirchen Ort, Ampfing 07:03:00
-
Salmanskirchen Siedlung, Ampfing 07:05:00
-
Weidachmühle, Ampfing 07:07:00
-
Wimpasing, Ampfing 07:09:00
-
Busbahnhof, Ampfing 07:11:00