Haltestelle Walheim Hochhausring in Aachen
Pastor-Franzen-Strasse 51,
52076Aachen
The next departure is direction Walheim Hasbach.
Route:
-
Walheim Hochhausring, Aachen
-
Walheim, Aachen 17:29:00
-
Walheim Prämienstraße, Aachen 17:30:00
-
Walheim Albert-Einstein-Straße, Aachen 17:31:00
-
Walheim Sperberweg, Aachen 17:32:00
-
Walheim Hasbach, Aachen 17:32:00
Route:
-
Walheim Hochhausring, Aachen
-
Walheim, Aachen 17:38:00
-
Walheim Prämienstraße, Aachen 17:39:00
-
Walheim Albert-Einstein-Straße, Aachen 17:40:00
-
Walheim Hasbach, Aachen 17:41:00
-
Walheim Mütschenpfuhl, Aachen 17:42:00
-
Schmithof Ardennenstraße, Aachen 17:43:00
-
Schmithof Kirche, Aachen 17:43:00
-
Schmithof Vennbahn, Aachen 17:44:00
-
Schmithof Schule, Aachen 17:45:00
-
Schmithof Schmithofer Straße, Aachen 17:46:00
-
Sief Radermacher, Aachen 17:47:00
-
Sief Schule, Aachen 17:48:00
-
Sief Pfeiferweg, Aachen 17:49:00
-
Sief Wilbank, Aachen 17:50:00
-
Sief Magelspfad, Aachen 17:51:00
Route:
-
Walheim Hochhausring, Aachen
-
Walheim Friedhof, Aachen 17:49:00
-
Nütheim, Aachen 17:51:00
-
Schleckheim SCHUMAG, Aachen 17:53:00
-
Schleckheim Nerscheider Weg, Aachen 17:54:00
-
Oberforstbach Auf dem Bahnes, Aachen 17:55:00
-
Oberforstbach Pascalstraße, Aachen 17:56:00
-
Oberforstbach Gewerbegebiet, Aachen 17:56:00
-
Oberforstbach Laschet, Aachen 17:57:00
-
Lichtenbusch Erlenpütz, Aachen 17:58:00
-
Lichtenbusch, Aachen 17:59:00
-
Lichtenbusch Broich (Zollamt), Aachen 18:00:00
-
Rasthaus Lichtenbusch, Aachen 18:00:00
-
Oberforstbach Kohlshof, Aachen 18:01:00
-
Grüne Eiche, Aachen 18:03:00
-
Waldfriedhof, Aachen 18:05:00
-
Bismarckturm, Aachen 18:06:00
-
Siegel, Aachen 18:09:00
-
Bayernallee, Aachen 18:10:00
-
Heißberg, Aachen 18:11:00
-
Burtscheid, Aachen 18:12:00
-
Marienhospital, Aachen 18:13:00
-
Gillesbachtal, Aachen 18:14:00
-
Rosenquelle, Aachen 18:15:00
-
Normaluhr, Aachen 18:17:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 18:19:00
-
Misereor, Aachen 18:21:00
-
Alter Posthof, Aachen 18:24:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 18:26:00
-
Bushof, Aachen 18:29:00
-
Hansemannplatz, Aachen 18:31:00
-
Blücherplatz, Aachen 18:32:00
-
Ludwig Forum, Aachen 18:33:00
-
Talbot, Aachen 18:35:00
-
Liebigstraße, Aachen 18:37:00
-
Prager Ring, Aachen 18:39:00
-
Haaren Markt, Aachen 18:42:00
-
Haaren Denkmal, Aachen 18:44:00
-
Haaren Am Haarberg, Aachen 18:46:00
-
Broichweiden Kaninsberg, Würselen 18:49:00
-
Broichweiden Kapellenfeldchen, Würselen 18:50:00
-
Broichweiden Sankt Jobs, Würselen 18:51:00
-
Weiden Wersch, Würselen 18:53:00
-
Weiden Kirche, Würselen 18:55:00
-
Broichweiden Vorweiden, Würselen 18:57:00
-
Broichweiden Linden Ziegelei, Würselen 18:58:00
-
Broichweiden Linden Kirche, Würselen 18:59:00
-
Broichweiden Neusen Kreuz, Würselen 19:01:00
-
Broichweiden Neusen Fronhofstraße, Würselen 19:02:00
-
Siedlung Broich Greifswalder Straße, Alsdorf (Rhei 19:03:00
-
Siedlung Broich Oststraße, Alsdorf (Rheinland) 19:04:00
-
Siedlung Broich Randsiedlung, Alsdorf (Rheinland) 19:05:00
-
Mariadorf Am Neuen Markt, Alsdorf (Rheinland) 19:07:00
-
Blumenrath Holbeinstraße, Alsdorf (Rheinland) 19:08:00
-
Blumenrath Albert-Schweitzer-Straße, Alsdorf (Rhei 19:09:00
-
Blumenrath Montanstr./Poststraße, Alsdorf (Rheinla 19:10:00
-
Begau Siedlung, Alsdorf (Rheinland) 19:11:00
-
Mariadorf Dreieck, Alsdorf (Rheinland) 19:13:00
Route:
-
Walheim Hochhausring, Aachen
-
Walheim, Aachen 17:59:00
-
Walheim Prämienstraße, Aachen 18:00:00
-
Walheim Albert-Einstein-Straße, Aachen 18:01:00
-
Walheim Sperberweg, Aachen 18:02:00
-
Walheim Hasbach, Aachen 18:02:00
Route:
-
Walheim Hochhausring, Aachen
-
Walheim, Aachen 18:08:00
-
Hahn Steinbruch, Aachen 18:09:00
-
Hahn Kirche, Aachen 18:10:00
-
Abzw. Venwegen, Stolberg (Rhld.) 18:12:00
-
Breinig Entengasse, Stolberg (Rhld.) 18:16:00
-
Mulartshütte, Roetgen 18:25:00
-
Mulartshütte Vichttalweg, Roetgen 18:26:00
-
Rott Kindergarten, Roetgen 18:27:00
-
Rott Kirche, Roetgen 18:28:00
-
Rott Roetgener Straße, Roetgen 18:28:00
-
Rott Wald, Roetgen 18:29:00
-
Dreilägerbachtalsperre, Roetgen 18:31:00
-
Brandstraße, Roetgen 18:32:00
-
Knott, Roetgen 18:33:00
-
Markt, Roetgen 18:34:00
-
Mittelstraße, Roetgen 18:35:00
-
Post, Roetgen 18:37:00
Route:
-
Walheim Hochhausring, Aachen
-
Walheim Friedhof, Aachen 18:08:00
-
Nütheim, Aachen 18:10:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 18:12:00
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 18:13:00
-
Oberforstbach, Aachen 18:14:00
-
Eich, Aachen 18:15:00
-
Hitfeld, Aachen 18:16:00
-
Kreuzerdriesch, Aachen 18:17:00
-
Lintert, Aachen 18:18:00
-
Lintert Schießstand, Aachen 18:19:00
-
Heidbenden, Aachen 18:19:00
-
Neuhaus, Aachen 18:20:00
-
Forster Linde, Aachen 18:21:00
-
Staudenweg, Aachen 18:22:00
-
Drimborn, Aachen 18:24:00
-
Tierpark, Aachen 18:25:00
-
Hasencleverstraße, Aachen 18:26:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 18:27:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 18:29:00
-
Elsassstraße, Aachen 18:31:00
-
Hohenzollernplatz, Aachen 18:32:00
-
Europaplatz, Aachen 18:33:00
-
Wiesental, Aachen 18:35:00
-
Ludwig Forum, Aachen 18:36:00
-
Blücherplatz, Aachen 18:37:00
-
Hansemannplatz, Aachen 18:40:00
-
Bushof, Aachen 18:42:00