Eibach in Nürnberg
Wertachstrasse 8,
90451Nürnberg
The next departure is direction Hersbruck(l Pegnitz).
Route:
-
Nürnberg-Eibach
-
Nürnberg-Sandreuth 06:13:00
-
Nürnberg-Steinbühl 06:15:00
-
Nürnberg Hbf 06:18:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 06:24:00
-
Nürnberg Ostring 06:27:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 06:29:00
-
Nürnberg-Rehhof 06:31:00
-
Nürnberg-Laufamholz 06:32:00
-
Schwaig 06:35:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 06:37:00
-
Röthenbach-Steinberg 06:39:00
-
Röthenbach-Seespitze 06:41:00
-
Lauf West 06:43:00
-
Lauf(links Pegnitz) 06:45:00
-
Ottensoos 06:49:00
-
Henfenfeld 06:52:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 06:55:00
Route:
-
Eibach Bahnhof/Hafenstr., Nürnberg
-
Heidestr., Nürnberg 06:16:00
-
Schußleitenweg, Nürnberg 06:17:00
-
Jägerstr., Nürnberg 06:18:00
-
Zwieselbachweg, Nürnberg 06:19:00
-
Röthenbacher Hauptstr., Nürnberg 06:20:00
-
Röthenbach, Nürnberg 06:22:00
-
Schnelldorfer Str., Nürnberg 06:28:00
-
Stein Schloss, Nürnberg 06:29:00
-
Rangaustr., Nürnberg 06:30:00
-
Kuglerstr., Nürnberg 06:31:00
-
Großkraftwerk, Nürnberg 06:31:00
-
Hügelstr., Nürnberg 06:32:00
-
Glafeystr., Nürnberg 06:33:00
-
Bibertstr., Nürnberg 06:34:00
-
Hohenecker Weg, Nürnberg 06:35:00
-
Cadolzburger Str., Nürnberg 06:36:00
-
Fürth (Bayern) Süd 06:37:00
-
Weikershof Süd, Fürth (Bayern) 06:41:00
-
Weikershof, Fürth (Bayern) 06:42:00
-
Benno-Strauß-Str., Fürth (Bayern) 06:43:00
-
Saarburger Straße, Fürth (Bayern) 06:45:00
-
Flößaustraße, Fürth (Bayern) 06:46:00
-
Kaiserstraße, Fürth (Bayern) 06:47:00
-
Holzstraße, Fürth (Bayern) 06:48:00
-
Amalienstraße, Fürth (Bayern) 06:49:00
-
Maxstraße Süd, Fürth (Bayern) 06:50:00
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern) 06:51:00
-
Maxstraße, Fürth (Bayern) 07:05:00
-
Amalienstraße, Fürth (Bayern) 07:07:00
-
Holzstraße, Fürth (Bayern) 07:08:00
-
Kaiserstraße, Fürth (Bayern) 07:09:00
-
Flößaustraße, Fürth (Bayern) 07:10:00
-
Saarburger Straße, Fürth (Bayern) 07:12:00
-
Benno-Strauß-Str., Fürth (Bayern) 07:13:00
-
Weikershof, Fürth (Bayern) 07:14:00
-
Weikershof Süd, Fürth (Bayern) 07:15:00
-
Fürth (Bayern) Süd 07:17:00
-
Cadolzburger Str., Nürnberg 07:21:00
-
Hohenecker Weg, Nürnberg 07:22:00
-
Bibertstr., Nürnberg 07:23:00
-
Glafeystr., Nürnberg 07:24:00
-
Hügelstr., Nürnberg 07:25:00
-
Großkraftwerk, Nürnberg 07:26:00
-
Sinbronner Str., Nürnberg 07:28:00
-
Tauberstr., Nürnberg 07:29:00
-
Feuchtwanger Str., Nürnberg 07:30:00
-
Insinger Str., Nürnberg 07:31:00
-
Röthenbach, Nürnberg 07:32:00
-
Röthenbacher Hauptstr., Nürnberg 07:37:00
-
Zwieselbachweg, Nürnberg 07:38:00
-
Jägerstr., Nürnberg 07:39:00
-
Schußleitenweg, Nürnberg 07:41:00
-
Heidestr., Nürnberg 07:42:00
-
Eibach Bahnhof/Hafenstr., Nürnberg 07:43:00
-
Hamburger Str., Nürnberg 07:44:00
-
Lechstr., Nürnberg 07:45:00
-
Bremer Str., Nürnberg 07:46:00
-
Rotterdamer Str., Nürnberg 07:47:00
-
Am Ludwigskanal, Nürnberg 07:49:00
-
Finkenbrunn, Nürnberg 07:50:00
-
Am Rangierbahnhof, Nürnberg 07:52:00
-
Trafowerk, Nürnberg 07:53:00
-
Frankenstr., Nürnberg 07:55:00
Route:
-
Eibach Bahnhof, Nürnberg
-
Schulzentrum Südwest, Nürnberg 06:17:00
-
Pommernstr./Berufsbildungsw., Nürnberg 06:18:00
-
Skopjestr., Nürnberg 06:19:00
-
Glasgowstr., Nürnberg 06:20:00
-
Prager Str., Nürnberg 06:21:00
-
Charkovstr., Nürnberg 06:22:00
-
Geraer Str., Nürnberg 06:23:00
-
Röthenbach, Nürnberg 06:25:00
Route:
-
Eibach Bahnhof/Hafenstr., Nürnberg
-
Hamburger Str., Nürnberg 06:24:00
-
Lechstr., Nürnberg 06:25:00
-
Bremer Str., Nürnberg 06:26:00
-
Rotterdamer Str., Nürnberg 06:27:00
-
Am Ludwigskanal, Nürnberg 06:29:00
-
Finkenbrunn, Nürnberg 06:30:00
-
Am Rangierbahnhof, Nürnberg 06:32:00
-
Trafowerk, Nürnberg 06:33:00
-
Frankenstr., Nürnberg 06:35:00
Route:
-
Nürnberg-Eibach
-
Nürnberg-Reichelsdorf 06:31:00
-
Reichelsdorfer Keller 06:33:00
-
Katzwang 06:35:00
-
Schwabach-Limbach 06:38:00
-
Schwabach 06:40:00
-
Rednitzhembach 06:43:00
-
Büchenbach 06:47:00
-
Roth 06:50:00
Route:
-
Nürnberg-Eibach
-
Nürnberg-Sandreuth 06:33:00
-
Nürnberg-Steinbühl 06:35:00
-
Nürnberg Hbf 06:37:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 06:44:00
-
Nürnberg Ostring 06:47:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 06:49:00
-
Nürnberg-Rehhof 06:51:00
-
Nürnberg-Laufamholz 06:52:00
-
Schwaig 06:55:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 06:57:00
-
Röthenbach-Steinberg 06:59:00
-
Röthenbach-Seespitze 07:01:00
-
Lauf West 07:03:00
-
Lauf(links Pegnitz) 07:05:00
-
Ottensoos 07:09:00
-
Henfenfeld 07:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 07:15:00
-
Happurg 07:18:00
-
Pommelsbrunn 07:21:00
-
Hartmannshof 07:25:00