Eibach in Nürnberg
Wertachstrasse 8,
90451Nürnberg
The next departure is direction Pillenreuth.
Route:
-
Eibach Bahnhof, Nürnberg
-
Heidestr., Nürnberg 13:05:00
-
Eibach Bahnhof/Hafenstr., Nürnberg 13:06:00
-
Hamburger Str., Nürnberg 13:07:00
-
Duisburger Str., Nürnberg 13:08:00
-
Mülheimer Str., Nürnberg 13:09:00
-
Zollamt-Hafen, Nürnberg 13:09:00
-
Bochumer Str., Nürnberg 13:10:00
-
Koblenzer Str., Nürnberg 13:11:00
-
Preßburger Str., Nürnberg 13:12:00
-
Linzer Str., Nürnberg 13:13:00
-
Königshof, Nürnberg 13:15:00
-
Propsteistr., Nürnberg 13:16:00
-
Hordlerstr., Nürnberg 13:17:00
-
Burkhardtstr., Nürnberg 13:18:00
-
Pillenreuth, Nürnberg 13:19:00
-
Hordlerstr., Nürnberg 13:20:00
-
Propsteistr., Nürnberg 13:21:00
-
Königshof, Nürnberg 13:23:00
-
Linzer Str., Nürnberg 13:25:00
-
Preßburger Str., Nürnberg 13:26:00
-
Koblenzer Str., Nürnberg 13:27:00
-
Bochumer Str., Nürnberg 13:28:00
-
Zollamt-Hafen, Nürnberg 13:29:00
-
Mülheimer Str., Nürnberg 13:29:00
-
Duisburger Str., Nürnberg 13:30:00
-
Hamburger Str., Nürnberg 13:31:00
-
Eibach Bahnhof/Hafenstr., Nürnberg 13:33:00
-
Eibach Bahnhof, Nürnberg 13:36:00
-
Schulzentrum Südwest, Nürnberg 13:37:00
-
Pommernstr./Berufsbildungsw., Nürnberg 13:38:00
-
Skopjestr., Nürnberg 13:39:00
-
Glasgowstr., Nürnberg 13:40:00
-
Prager Str., Nürnberg 13:41:00
-
Charkovstr., Nürnberg 13:42:00
-
Geraer Str., Nürnberg 13:43:00
-
Röthenbach, Nürnberg 13:46:00
Route:
-
Eibach Bahnhof/Hafenstr., Nürnberg
-
Heidestr., Nürnberg 13:04:00
-
Schußleitenweg, Nürnberg 13:06:00
-
Jägerstr., Nürnberg 13:08:00
-
Zwieselbachweg, Nürnberg 13:09:00
-
Röthenbacher Hauptstr., Nürnberg 13:10:00
-
Röthenbach, Nürnberg 13:13:00
-
Schnelldorfer Str., Nürnberg 13:16:00
-
Stein Schloss, Nürnberg 13:17:00
-
Rangaustr., Nürnberg 13:18:00
-
Kuglerstr., Nürnberg 13:19:00
-
Großkraftwerk, Nürnberg 13:20:00
-
Hügelstr., Nürnberg 13:21:00
-
Glafeystr., Nürnberg 13:22:00
-
Bibertstr., Nürnberg 13:23:00
-
Hohenecker Weg, Nürnberg 13:24:00
-
Cadolzburger Str., Nürnberg 13:25:00
-
Fürth (Bayern) Süd 13:27:00
-
Weikershof Süd, Fürth (Bayern) 13:33:00
-
Weikershof, Fürth (Bayern) 13:34:00
-
Benno-Strauß-Str., Fürth (Bayern) 13:36:00
-
Saarburger Straße, Fürth (Bayern) 13:38:00
-
Flößaustraße, Fürth (Bayern) 13:40:00
-
Kaiserstraße, Fürth (Bayern) 13:41:00
-
Holzstraße, Fürth (Bayern) 13:42:00
-
Amalienstraße, Fürth (Bayern) 13:44:00
-
Maxstraße Süd, Fürth (Bayern) 13:45:00
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern) 13:46:00
-
Maxstraße, Fürth (Bayern) 13:52:00
-
Amalienstraße, Fürth (Bayern) 13:54:00
-
Holzstraße, Fürth (Bayern) 13:56:00
-
Kaiserstraße, Fürth (Bayern) 13:57:00
-
Flößaustraße, Fürth (Bayern) 13:58:00
-
Saarburger Straße, Fürth (Bayern) 14:00:00
-
Benno-Strauß-Str., Fürth (Bayern) 14:02:00
-
Weikershof, Fürth (Bayern) 14:03:00
-
Weikershof Süd, Fürth (Bayern) 14:05:00
-
Fürth (Bayern) Süd 14:07:00
-
Cadolzburger Str., Nürnberg 14:13:00
-
Hohenecker Weg, Nürnberg 14:14:00
-
Bibertstr., Nürnberg 14:15:00
-
Glafeystr., Nürnberg 14:16:00
-
Hügelstr., Nürnberg 14:17:00
-
Großkraftwerk, Nürnberg 14:18:00
-
Sinbronner Str., Nürnberg 14:20:00
-
Tauberstr., Nürnberg 14:22:00
-
Feuchtwanger Str., Nürnberg 14:23:00
-
Insinger Str., Nürnberg 14:25:00
-
Röthenbach, Nürnberg 14:26:00
-
Röthenbacher Hauptstr., Nürnberg 14:28:00
-
Zwieselbachweg, Nürnberg 14:29:00
-
Jägerstr., Nürnberg 14:30:00
-
Schußleitenweg, Nürnberg 14:32:00
-
Heidestr., Nürnberg 14:33:00
-
Eibach Bahnhof/Hafenstr., Nürnberg 14:34:00
-
Hamburger Str., Nürnberg 14:35:00
-
Lechstr., Nürnberg 14:36:00
-
Bremer Str., Nürnberg 14:37:00
-
Rotterdamer Str., Nürnberg 14:39:00
-
Am Ludwigskanal, Nürnberg 14:41:00
-
Finkenbrunn, Nürnberg 14:42:00
-
Am Rangierbahnhof, Nürnberg 14:44:00
-
Trafowerk, Nürnberg 14:45:00
-
Frankenstr., Nürnberg 14:48:00
Route:
-
Eibach Bahnhof/Hafenstr., Nürnberg
-
Hamburger Str., Nürnberg 13:07:00
-
Duisburger Str., Nürnberg 13:08:00
-
Mülheimer Str., Nürnberg 13:09:00
-
Zollamt-Hafen, Nürnberg 13:09:00
-
Bochumer Str., Nürnberg 13:10:00
-
Koblenzer Str., Nürnberg 13:11:00
-
Preßburger Str., Nürnberg 13:12:00
-
Linzer Str., Nürnberg 13:13:00
-
Königshof, Nürnberg 13:15:00
-
Propsteistr., Nürnberg 13:16:00
-
Hordlerstr., Nürnberg 13:17:00
-
Burkhardtstr., Nürnberg 13:18:00
-
Pillenreuth, Nürnberg 13:19:00
-
Hordlerstr., Nürnberg 13:20:00
-
Propsteistr., Nürnberg 13:21:00
-
Königshof, Nürnberg 13:23:00
-
Linzer Str., Nürnberg 13:25:00
-
Preßburger Str., Nürnberg 13:26:00
-
Koblenzer Str., Nürnberg 13:27:00
-
Bochumer Str., Nürnberg 13:28:00
-
Zollamt-Hafen, Nürnberg 13:29:00
-
Mülheimer Str., Nürnberg 13:29:00
-
Duisburger Str., Nürnberg 13:30:00
-
Hamburger Str., Nürnberg 13:31:00
-
Eibach Bahnhof/Hafenstr., Nürnberg 13:33:00
-
Eibach Bahnhof, Nürnberg 13:36:00
-
Schulzentrum Südwest, Nürnberg 13:37:00
-
Pommernstr./Berufsbildungsw., Nürnberg 13:38:00
-
Skopjestr., Nürnberg 13:39:00
-
Glasgowstr., Nürnberg 13:40:00
-
Prager Str., Nürnberg 13:41:00
-
Charkovstr., Nürnberg 13:42:00
-
Geraer Str., Nürnberg 13:43:00
-
Röthenbach, Nürnberg 13:46:00
Route:
-
Nürnberg-Eibach
-
Nürnberg-Reichelsdorf 13:11:00
-
Reichelsdorfer Keller 13:13:00
-
Katzwang 13:15:00
-
Schwabach-Limbach 13:18:00
-
Schwabach 13:20:00
-
Rednitzhembach 13:23:00
-
Büchenbach 13:27:00
-
Roth 13:30:00
Route:
-
Nürnberg-Eibach
-
Nürnberg-Sandreuth 13:13:00
-
Nürnberg-Steinbühl 13:15:00
-
Nürnberg Hbf 13:18:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 13:22:00
-
Nürnberg Ostring 13:25:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 13:27:00
-
Nürnberg-Rehhof 13:29:00
-
Nürnberg-Laufamholz 13:30:00
-
Schwaig 13:33:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 13:35:00
-
Röthenbach-Steinberg 13:37:00
-
Röthenbach-Seespitze 13:39:00
-
Lauf West 13:41:00
-
Lauf(links Pegnitz) 13:43:00
-
Ottensoos 13:47:00
-
Henfenfeld 13:50:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 13:53:00
Route:
-
Eibach Bahnhof/Hafenstr., Nürnberg
-
Eibach Bahnhof, Nürnberg 13:16:00
-
Schulzentrum Südwest, Nürnberg 13:17:00
-
Pommernstr./Berufsbildungsw., Nürnberg 13:18:00
-
Skopjestr., Nürnberg 13:19:00
-
Glasgowstr., Nürnberg 13:20:00
-
Prager Str., Nürnberg 13:21:00
-
Charkovstr., Nürnberg 13:22:00
-
Geraer Str., Nürnberg 13:23:00
-
Röthenbach, Nürnberg 13:26:00