Bahnhof in Linnich
Erkelenzer Strasse 12,
52441Linnich
The next departure is direction Rathaus, Linnich.
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Altermarkt, Linnich 15:59:00
-
Rathaus, Linnich 15:59:00
Route:
-
Linnich Bhf
-
Linnich-Tetz 16:03:00
-
Jülich-Broich 16:06:00
-
Jülich An den Aspen 16:08:00
-
Jülich-Nord 16:10:00
-
Jülich 16:12:00
-
Jülich Forschungszentrum 16:16:00
-
Jülich-Selgersdorf 16:18:00
-
Krauthausen 16:20:00
-
Selhausen 16:22:00
-
Huchem-Stammeln 16:25:00
-
Düren Im Großen Tal 16:30:00
-
Düren 16:35:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Sägewerk, Linnich 16:13:00
-
Im Gansbruch, Linnich 16:14:00
-
Gevenich Ivenhain, Linnich 16:15:00
-
Gevenich Kiffelberg, Linnich 16:15:00
-
Gevenich Erzelbach Landstraße, Linnich 16:19:00
-
Boslar Erzelbach, Linnich 16:20:00
-
Tetz Mitte, Linnich 16:21:00
-
Tetz Bahnhof (Bus), Linnich 16:23:00
-
Boslar Ort, Linnich 16:25:00
-
Hompesch, Titz 16:27:00
-
Müntz Kloster, Titz 16:29:00
-
Müntz Bürgerhaus, Titz 16:30:00
-
Hottorf Auf der Maar, Linnich 16:35:00
-
Ralshoven, Titz 16:37:00
-
Gevelsdorf, Titz 16:39:00
-
Linnicher Straße, Titz 16:42:00
-
Rathaus, Titz 16:43:00
-
Schulzentrum, Titz 16:44:00
-
Thomas-Mann-Straße, Titz 16:45:00
-
Titz Mitte 16:47:00
-
Rathaus, Titz 16:48:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Altermarkt, Linnich 16:30:00
-
Rathaus, Linnich 16:30:00
-
Wilhelm-Raabe-Straße, Linnich 16:31:00
-
Rurdorf Siedlung, Linnich 16:32:00
-
Rurdorf Alte Post, Linnich 16:33:00
-
Abzw. Floßdorf, Linnich 16:35:00
-
Rurdorf Zur Frack, Linnich 16:37:00
-
Welz, Linnich 16:39:00
-
Welz Am Ederer Weg, Linnich 16:40:00
-
Ederen Dorfplatz, Linnich 16:42:00
-
Ederen Klosterstraße, Linnich 16:43:00
-
Merzenhausen Kreuz, Jülich 16:46:00
-
Merzenhausen Denkmal, Jülich 16:47:00
-
Barmen Post, Jülich 16:50:00
-
Barmen Kirchgracht, Jülich 16:51:00
-
Koslar Hasenfelder Straße, Jülich 16:53:00
-
Koslar Kreisbahnstraße, Jülich 16:54:00
-
Koslar Bürgerhalle, Jülich 16:55:00
-
Koslar Theodor-Heuss-Straße, Jülich 16:56:00
-
Neubourheim, Jülich 16:59:00
-
Bergische Straße (Ersatzhaltestelle), Jülich 17:04:00
-
Walramplatz, Jülich 17:06:00
-
Neues Rathaus, Jülich 17:08:00
-
Bahnhof/ZOB (Bus), Jülich 17:10:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Sägewerk, Linnich 16:28:00
-
Im Gansbruch, Linnich 16:29:00
-
Gevenich Ivenhain, Linnich 16:30:00
-
Glimbach, Linnich 16:33:00
-
Körrenzig Südstraße, Linnich 16:35:00
-
Körrenzig Kirche, Linnich 16:36:00
-
Körrenzig Oberdorf, Linnich 16:37:00
-
Rurich Kirche, Hückelhoven 16:39:00
-
Baal Süd, Hückelhoven 16:42:00
-
Baal Bahnhof, Hückelhoven 16:44:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Gereonsweiler Kölnstraße, Linnich 16:37:00
-
Gereonsweiler Post, Linnich 16:38:00
-
Puffendorf B57, Baesweiler 16:40:00
-
Setterich Siedlung, Baesweiler 16:42:00
-
Setterich Neue Mitte, Baesweiler 16:43:00
-
Setterich Bahnstraße, Baesweiler 16:45:00
-
Setterich Im Weinkeller, Baesweiler 16:46:00
-
Place de Montesson, Baesweiler 16:47:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 16:48:00
-
Parkstraße, Baesweiler 16:49:00
-
Bushof, Baesweiler 16:50:00