Bahnhof in Linnich
Erkelenzer Strasse 12,
52441Linnich
The next departure is direction Erkelenz Bahnhof.
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Brachelen Schwarzer Weg, Hückelhoven 08:40:00
-
Brachelen Kirche, Hückelhoven 08:42:00
-
Brachelen Neustraße, Hückelhoven 08:43:00
-
Brachelen Unterführung, Hückelhoven 08:45:00
-
Brachelen Alter Steinweg, Hückelhoven 08:46:00
-
Hilfarth Friedhof, Hückelhoven 08:49:00
-
Hilfarth Denkmal, Hückelhoven 08:50:00
-
Hilfarth Kreuz, Hückelhoven 08:51:00
-
Hilfarth Rurbrücke, Hückelhoven 08:52:00
-
Seniorenwohnpark, Hückelhoven 08:54:00
-
Parkhofstraße, Hückelhoven 08:56:00
-
Rathaus, Hückelhoven 08:58:00
-
Zeche, Hückelhoven 09:00:00
-
Friedrichplatz, Hückelhoven 09:01:00
-
Dieks Mühle, Hückelhoven 09:03:00
-
Kleingladbach Eschenbroich, Hückelhoven 09:05:00
-
Kleingladbach Kastanienweg, Hückelhoven 09:06:00
-
Kleingladbach Ratheimer Straße, Hückelhoven 09:07:00
-
Kleingladbach Wassenberger Straße, Hückelhoven 09:10:00
-
Kleingladbach Brück, Hückelhoven 09:11:00
-
Kleingladbach Schellberg, Hückelhoven 09:12:00
-
Golkrath Kapelle, Erkelenz 09:13:00
-
Golkrath Terreicken, Erkelenz 09:14:00
-
Houverath Blumenstraße, Erkelenz 09:17:00
-
Matzerath Schule, Erkelenz 09:21:00
-
Viersener Allee, Erkelenz 09:23:00
-
Antwerpener Straße, Erkelenz 09:25:00
-
Aachener Straße, Erkelenz 09:27:00
-
Bahnhof (Bus), Erkelenz 09:30:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Lindern Bahnhof (Bus), Geilenkirchen 08:58:00
-
Lindern Linnicher Straße, Geilenkirchen 08:59:00
-
Randerath Heerweg, Heinsberg 09:03:00
-
Randerath Kirche, Heinsberg 09:04:00
-
Randerath Sandberg, Heinsberg 09:05:00
-
Randerath Am Hellenkamp, Heinsberg 09:06:00
-
Horst Borgansstraße, Heinsberg 09:08:00
-
Porselen Rochusstraße, Heinsberg 09:10:00
-
Dremmen Falder Straße, Heinsberg 09:12:00
-
Dremmen Kirche, Heinsberg 09:13:00
-
Dremmen Sebastianusstraße, Heinsberg 09:14:00
-
Oberbruch Hülhoven Kreuz, Heinsberg 09:15:00
-
Hülhoven Gangelter Straße, Heinsberg 09:16:00
-
Oberbruch Festhalle, Heinsberg 09:19:00
-
Oberbruch Volkspark, Heinsberg 09:21:00
-
Oberbruch Grebbener Straße, Heinsberg 09:22:00
-
Oberbruch Grebben Andreasstraße, Heinsberg 09:23:00
-
Oberbruch Eschweiler Ilbertzstraße, Heinsberg 09:24:00
-
Oberbruch Eschweiler Kirche, Heinsberg 09:25:00
-
Schafhausen Schafhausener Straße, Heinsberg 09:26:00
-
Schafhausen Kuhlertgraben, Heinsberg 09:27:00
-
Schafhausen Mehrzweckhalle, Heinsberg 09:28:00
-
Kreishaus (Bus), Heinsberg 09:30:00
-
Industriestraße, Heinsberg 09:32:00
-
Busbahnhof, Heinsberg 09:35:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Altermarkt, Linnich 09:30:00
-
Rathaus, Linnich 09:30:00
-
Wilhelm-Raabe-Straße, Linnich 09:31:00
-
Rurdorf Siedlung, Linnich 09:32:00
-
Rurdorf Alte Post, Linnich 09:33:00
-
Abzw. Floßdorf, Linnich 09:35:00
-
Rurdorf Zur Frack, Linnich 09:37:00
-
Welz, Linnich 09:39:00
-
Welz Am Ederer Weg, Linnich 09:40:00
-
Ederen Dorfplatz, Linnich 09:42:00
-
Ederen Klosterstraße, Linnich 09:43:00
-
Merzenhausen Kreuz, Jülich 09:46:00
-
Merzenhausen Denkmal, Jülich 09:47:00
-
Barmen Post, Jülich 09:50:00
-
Barmen Kirchgracht, Jülich 09:51:00
-
Koslar Hasenfelder Straße, Jülich 09:53:00
-
Koslar Kreisbahnstraße, Jülich 09:54:00
-
Koslar Bürgerhalle, Jülich 09:55:00
-
Koslar Theodor-Heuss-Straße, Jülich 09:56:00
-
Neubourheim, Jülich 09:59:00
-
Bergische Straße (Ersatzhaltestelle), Jülich 10:04:00
-
Walramplatz, Jülich 10:06:00
-
Neues Rathaus, Jülich 10:08:00
-
Bahnhof/ZOB (Bus), Jülich 10:10:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Sägewerk, Linnich 09:28:00
-
Im Gansbruch, Linnich 09:29:00
-
Gevenich Ivenhain, Linnich 09:30:00
-
Glimbach, Linnich 09:33:00
-
Körrenzig Südstraße, Linnich 09:35:00
-
Körrenzig Kirche, Linnich 09:36:00
-
Körrenzig Oberdorf, Linnich 09:37:00
-
Rurich Kirche, Hückelhoven 09:39:00
-
Baal Süd, Hückelhoven 09:42:00
-
Baal Bahnhof, Hückelhoven 09:44:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Gereonsweiler Kölnstraße, Linnich 09:37:00
-
Gereonsweiler Post, Linnich 09:38:00
-
Puffendorf B57, Baesweiler 09:40:00
-
Setterich Siedlung, Baesweiler 09:42:00
-
Setterich Neue Mitte, Baesweiler 09:43:00
-
Setterich Bahnstraße, Baesweiler 09:45:00
-
Setterich Im Weinkeller, Baesweiler 09:46:00
-
Place de Montesson, Baesweiler 09:47:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 09:48:00
-
Parkstraße, Baesweiler 09:49:00
-
Bushof, Baesweiler 09:50:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Sägewerk, Linnich 09:31:00
-
Im Gansbruch, Linnich 09:32:00
-
Gevenich Ivenhain, Linnich 09:33:00
-
Gevenich Kiffelberg, Linnich 09:35:00
-
Gevenich Bürgerhaus, Linnich 09:36:00
-
Gevenich Kreuz, Linnich 09:37:00
-
Kofferen, Linnich 09:39:00
-
Hottorf Fasanenstraße, Linnich 09:41:00
-
Hottorf Auf der Maar, Linnich 09:42:00
-
Ralshoven, Titz 09:44:00
-
Gevelsdorf, Titz 09:46:00
-
Linnicher Straße, Titz 09:49:00
-
Rathaus, Titz 09:50:00
-
Schulzentrum, Titz 09:51:00
-
Thomas-Mann-Straße, Titz 09:52:00
-
Titz Mitte 09:54:00
-
Rathaus, Titz 09:55:00