Bahnhof in Linnich
Erkelenzer Strasse 12,
52441Linnich
The next departure is direction Jülich.
Route:
-
Linnich Bhf
-
Linnich-Tetz 19:12:00
-
Jülich-Broich 19:17:00
-
Jülich-Nord 19:28:00
-
Jülich 19:33:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Altermarkt, Linnich 19:30:00
-
Rathaus, Linnich 19:30:00
-
Wilhelm-Raabe-Straße, Linnich 19:31:00
-
Rurdorf Siedlung, Linnich 19:32:00
-
Rurdorf Alte Post, Linnich 19:33:00
-
Abzw. Floßdorf, Linnich 19:35:00
-
Rurdorf Zur Frack, Linnich 19:37:00
-
Welz, Linnich 19:39:00
-
Welz Am Ederer Weg, Linnich 19:40:00
-
Ederen Dorfplatz, Linnich 19:42:00
-
Ederen Klosterstraße, Linnich 19:43:00
-
Merzenhausen Kreuz, Jülich 19:46:00
-
Merzenhausen Denkmal, Jülich 19:47:00
-
Barmen Post, Jülich 19:50:00
-
Barmen Kirchgracht, Jülich 19:51:00
-
Koslar Hasenfelder Straße, Jülich 19:53:00
-
Koslar Kreisbahnstraße, Jülich 19:54:00
-
Koslar Bürgerhalle, Jülich 19:55:00
-
Koslar Theodor-Heuss-Straße, Jülich 19:56:00
-
Neubourheim, Jülich 19:59:00
-
Bergische Straße (Ersatzhaltestelle), Jülich 20:04:00
-
Walramplatz, Jülich 20:06:00
-
Neues Rathaus, Jülich 20:08:00
-
Bahnhof/ZOB (Bus), Jülich 20:10:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Körrenzig Hauptstraße, Linnich 19:31:00
-
Körrenzig Kirche, Linnich 19:32:00
-
Körrenzig Oberdorf, Linnich 19:33:00
-
Baal Süd, Hückelhoven 19:37:00
-
Baal Bahnhof, Hückelhoven 19:39:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Brachelen Schwarzer Weg, Hückelhoven 19:40:00
-
Brachelen Kirche, Hückelhoven 19:42:00
-
Brachelen Neustraße, Hückelhoven 19:43:00
-
Brachelen Unterführung, Hückelhoven 19:45:00
-
Brachelen Alter Steinweg, Hückelhoven 19:46:00
-
Hilfarth Friedhof, Hückelhoven 19:49:00
-
Hilfarth Denkmal, Hückelhoven 19:50:00
-
Hilfarth Kreuz, Hückelhoven 19:51:00
-
Hilfarth Rurbrücke, Hückelhoven 19:52:00
-
Seniorenwohnpark, Hückelhoven 19:54:00
-
Parkhofstraße, Hückelhoven 19:56:00
-
Rathaus, Hückelhoven 19:58:00
-
Zeche, Hückelhoven 20:00:00
-
Friedrichplatz, Hückelhoven 20:01:00
-
Dieks Mühle, Hückelhoven 20:03:00
-
Kleingladbach Eschenbroich, Hückelhoven 20:05:00
-
Kleingladbach Kastanienweg, Hückelhoven 20:06:00
-
Kleingladbach Ratheimer Straße, Hückelhoven 20:07:00
-
Kleingladbach Wassenberger Straße, Hückelhoven 20:10:00
-
Kleingladbach Brück, Hückelhoven 20:11:00
-
Kleingladbach Schellberg, Hückelhoven 20:12:00
-
Golkrath Kapelle, Erkelenz 20:13:00
-
Golkrath Terreicken, Erkelenz 20:14:00
-
Houverath Blumenstraße, Erkelenz 20:17:00
-
Matzerath Schule, Erkelenz 20:21:00
-
Viersener Allee, Erkelenz 20:23:00
-
Antwerpener Straße, Erkelenz 20:25:00
-
Aachener Straße, Erkelenz 20:27:00
-
Bahnhof (Bus), Erkelenz 20:30:00
Route:
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich
-
Lindern Bahnhof (Bus), Geilenkirchen 19:58:00
-
Lindern Linnicher Straße, Geilenkirchen 19:59:00
-
Randerath Heerweg, Heinsberg 20:03:00
-
Randerath Kirche, Heinsberg 20:04:00
-
Randerath Sandberg, Heinsberg 20:05:00
-
Randerath Am Hellenkamp, Heinsberg 20:06:00
-
Horst Borgansstraße, Heinsberg 20:08:00
-
Porselen Rochusstraße, Heinsberg 20:10:00
-
Dremmen Falder Straße, Heinsberg 20:12:00
-
Dremmen Kirche, Heinsberg 20:13:00
-
Dremmen Sebastianusstraße, Heinsberg 20:14:00
-
Oberbruch Hülhoven Kreuz, Heinsberg 20:15:00
-
Hülhoven Gangelter Straße, Heinsberg 20:16:00
-
Oberbruch Festhalle, Heinsberg 20:19:00
-
Oberbruch Volkspark, Heinsberg 20:21:00
-
Oberbruch Grebbener Straße, Heinsberg 20:22:00
-
Oberbruch Grebben Andreasstraße, Heinsberg 20:23:00
-
Oberbruch Eschweiler Ilbertzstraße, Heinsberg 20:24:00
-
Oberbruch Eschweiler Kirche, Heinsberg 20:25:00
-
Schafhausen Schafhausener Straße, Heinsberg 20:26:00
-
Schafhausen Kuhlertgraben, Heinsberg 20:27:00
-
Schafhausen Mehrzweckhalle, Heinsberg 20:28:00
-
Kreishaus (Bus), Heinsberg 20:30:00
-
Industriestraße, Heinsberg 20:32:00
-
Busbahnhof, Heinsberg 20:35:00
Route:
-
Linnich Bhf
-
Linnich-Tetz 20:12:00
-
Jülich-Broich 20:17:00
-
Jülich-Nord 20:28:00
-
Jülich 20:33:00