Lauf West in Lauf a.d. Pegnitz
Innsbrucker Straße 20,
91207Lauf a.d. Pegnitz
The next departure is direction Hartmannshof.
Route:
-
Lauf West
-
Lauf(links Pegnitz) 05:25:00
-
Ottensoos 05:29:00
-
Henfenfeld 05:32:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 05:35:00
-
Happurg 05:38:00
-
Pommelsbrunn 05:41:00
-
Hartmannshof 05:45:00
Route:
-
Lauf West
-
Röthenbach-Seespitze 05:37:00
-
Röthenbach-Steinberg 05:39:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 05:41:00
-
Schwaig 05:43:00
-
Nürnberg-Laufamholz 05:46:00
-
Nürnberg-Rehhof 05:48:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 05:50:00
-
Nürnberg Ostring 05:52:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 05:54:00
-
Nürnberg Hbf 05:57:00
-
Nürnberg-Steinbühl 06:03:00
-
Nürnberg-Sandreuth 06:05:00
-
Nürnberg-Eibach 06:08:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 06:11:00
-
Reichelsdorfer Keller 06:13:00
-
Katzwang 06:15:00
-
Schwabach-Limbach 06:18:00
-
Schwabach 06:20:00
-
Rednitzhembach 06:23:00
-
Büchenbach 06:27:00
-
Roth 06:30:00
Route:
-
Lauf West
-
Röthenbach-Seespitze 05:57:00
-
Röthenbach-Steinberg 05:59:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 06:01:00
-
Schwaig 06:03:00
-
Nürnberg-Laufamholz 06:06:00
-
Nürnberg-Rehhof 06:08:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 06:10:00
-
Nürnberg Ostring 06:12:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 06:14:00
-
Nürnberg Hbf 06:17:00
-
Nürnberg-Steinbühl 06:23:00
-
Nürnberg-Sandreuth 06:25:00
-
Nürnberg-Eibach 06:28:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 06:31:00
-
Reichelsdorfer Keller 06:33:00
-
Katzwang 06:35:00
-
Schwabach-Limbach 06:38:00
-
Schwabach 06:40:00
-
Rednitzhembach 06:43:00
-
Büchenbach 06:47:00
-
Roth 06:50:00
Route:
-
Lauf West
-
Lauf(links Pegnitz) 06:05:00
-
Ottensoos 06:09:00
-
Henfenfeld 06:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 06:15:00
-
Happurg 06:18:00
-
Pommelsbrunn 06:21:00
-
Hartmannshof 06:25:00
Route:
-
Lauf West
-
Röthenbach-Seespitze 06:16:00
-
Röthenbach-Steinberg 06:18:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 06:19:00
-
Schwaig 06:22:00
-
Nürnberg-Laufamholz 06:24:00
-
Nürnberg-Rehhof 06:26:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 06:28:00
-
Nürnberg Ostring 06:30:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 06:33:00
-
Nürnberg Hbf 06:35:00
-
Nürnberg-Steinbühl 06:43:00
-
Nürnberg-Sandreuth 06:45:00
-
Nürnberg-Eibach 06:48:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 06:51:00
-
Reichelsdorfer Keller 06:53:00
-
Katzwang 06:55:00
-
Schwabach-Limbach 06:58:00
-
Schwabach 07:00:00
-
Rednitzhembach 07:03:00
-
Büchenbach 07:07:00
-
Roth 07:10:00
Route:
-
Kärntner Straße/Bahnhof West, Lauf a.d. Pegnitz
-
Innsbrucker Str., Lauf a.d. Pegnitz 06:21:00
-
Friedhof, Lauf a.d. Pegnitz 06:22:00
-
Stühleinshöhstraße, Lauf a.d. Pegnitz 06:22:00
-
Holzgartenstraße, Lauf a.d. Pegnitz 06:23:00
-
Siebenkeesstr., Lauf a.d. Pegnitz 06:24:00
-
Marktplatz, Lauf a.d. Pegnitz 06:26:00
-
Urlasstraße/Bahnhof rechts, Lauf a.d. Pegnitz 06:29:00
-
Urlashöhe, Lauf a.d. Pegnitz 06:30:00
-
Ahornstraße, Lauf a.d. Pegnitz 06:31:00
-
Schule St. Kunigund, Lauf a.d. Pegnitz 06:32:00
-
Hardtstraße, Lauf a.d. Pegnitz 06:33:00
-
Adam-Kraft-Straße, Lauf a.d. Pegnitz 06:34:00
-
Dachsbergstraße, Lauf a.d. Pegnitz 06:35:00
-
Kuhnhofer Weg, Lauf a.d. Pegnitz 06:36:00
-
Vogelhofer Straße, Lauf a.d. Pegnitz 06:37:00
-
Siedlerstraße, Lauf a.d. Pegnitz 06:39:00