Bahnhof in Forbach
Bahnhofstrasse ,
76596Forbach
The next departure is direction Bondorf(b Herrenberg).
Route:
-
Langenbrand
-
Gausbach 16:15:00
-
Forbach(Schwarzw) 16:16:00
-
Raumünzach 16:22:00
-
Kirschbaumwasen 16:25:00
-
Schönmünzach 16:28:00
-
Schwarzenberg 16:31:00
-
Huzenbach 16:33:00
-
Röt 16:36:00
-
Heselbach 16:39:00
-
Klosterreichenbach 16:43:00
-
Baiersbronn Schule 16:46:00
-
Baiersbronn Bf 16:47:00
-
Friedrichstal b Freudenstadt 16:52:00
-
Freudenstadt Stadt 16:57:00
-
Freudenstadt Schulzentrum 17:03:00
-
Freudenstadt Industriegebiet 17:05:00
-
Freudenstadt Hbf 17:07:00
-
Grüntal-Wittlensweiler 17:18:00
-
Dornstetten-Aach 17:20:00
-
Dornstetten 17:23:00
-
Schopfloch(b Freudenstadt) 17:27:00
-
Bittelbronn 17:33:00
-
Horb-Heiligenfeld 17:39:00
-
Hochdorf(b Horb) 17:44:00
-
Eutingen Nord 17:47:00
-
Eutingen im Gäu 17:50:00
-
Ergenzingen 17:53:00
-
Bondorf(b Herrenberg) 17:57:00
Route:
-
Langenbrand
-
Au im Murgtal 16:17:00
-
Weisenbach 16:19:00
-
Hilpertsau 16:21:00
-
Obertsrot 16:22:00
-
Gernsbach Mitte 16:25:00
-
Gernsbach Bf 16:30:00
-
Hörden 16:32:00
-
Ottenau 16:34:00
-
Gaggenau Mercedes-Benz Werk 16:35:00
-
Gaggenau Bf 16:36:00
-
Bad Rotenfels Weinbrennerstraße 16:38:00
-
Bad Rotenfels Bf 16:40:00
-
Bad Rotenfels Schloss 16:41:00
-
Bischweier 16:42:00
-
Kuppenheim 16:45:00
-
Rastatt Beinle 16:47:00
-
Rastatt 16:50:00
-
Muggensturm 16:58:00
-
Muggensturm Badesee 16:59:00
-
Malsch Süd 17:02:00
-
Malsch 17:03:00
-
Bruchhausen(b Ettlingen) 17:07:00
-
Ettlingen West 17:10:00
-
Karlsruhe Hbf 17:16:00
Route:
-
Langenbrand
-
Gausbach 16:49:00
-
Forbach(Schwarzw) 16:50:00
Route:
-
Langenbrand
-
Au im Murgtal 16:48:00
-
Weisenbach 16:50:00
-
Hilpertsau 16:52:00
-
Obertsrot 16:54:00
-
Gernsbach Mitte 16:56:00
-
Gernsbach Bf 16:58:00
-
Hörden 17:01:00
-
Ottenau 17:03:00
-
Gaggenau Mercedes-Benz Werk 17:05:00
-
Gaggenau Bf 17:06:00
-
Bad Rotenfels Weinbrennerstraße 17:08:00
-
Bad Rotenfels Bf 17:09:00
-
Bad Rotenfels Schloss 17:11:00
-
Bischweier 17:13:00
-
Kuppenheim 17:15:00
-
Rastatt Beinle 17:18:00
-
Rastatt 17:20:00
-
Ötigheim 17:25:00
-
Bietigheim(Baden) 17:28:00
-
Durmersheim 17:31:00
-
Durmersheim Nord 17:33:00
-
Forchheim(b Karlsruhe) 17:37:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 17:42:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 17:46:00
-
Poststraße, Karlsruhe 17:48:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 17:49:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 17:50:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 17:52:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 17:53:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 17:55:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 17:56:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 17:58:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 18:00:00
Route:
-
Langenbrand Rathaus, Forbach
-
Bahnhof, Forbach 16:54:00
Route:
-
Langenbrand
-
Gausbach 17:15:00
-
Forbach(Schwarzw) 17:16:00
-
Raumünzach 17:22:00
-
Kirschbaumwasen 17:25:00
-
Schönmünzach 17:28:00
-
Schwarzenberg 17:31:00
-
Huzenbach 17:33:00
-
Röt 17:36:00
-
Heselbach 17:39:00
-
Klosterreichenbach 17:45:00
-
Baiersbronn Schule 17:48:00
-
Baiersbronn Bf 17:49:00
-
Friedrichstal b Freudenstadt 17:53:00
-
Freudenstadt Stadt 17:58:00
-
Freudenstadt Schulzentrum 18:03:00
-
Freudenstadt Industriegebiet 18:05:00
-
Freudenstadt Hbf 18:07:00