Bahnhof in Ferdinandshof
Bahnhofstrasse 2,
17379Ferdinandshof
The next departure is direction Jüterbog.
Route:
-
Ferdinandshof
-
Jatznick 15:30:00
-
Pasewalk 15:38:00
-
Nechlin 15:52:00
-
Prenzlau 16:00:00
-
Seehausen(Uckermark) 16:09:00
-
Warnitz(Uckermark) 16:13:00
-
Angermünde 16:28:00
-
Chorin 16:43:00
-
Britz 16:47:00
-
Eberswalde Hbf 16:52:00
-
Bernau(b Berlin) 17:07:00
-
Berlin Gesundbrunnen 17:22:00
-
Berlin Hbf 17:28:00
-
Berlin Potsdamer Platz 17:34:00
-
Berlin Südkreuz 17:40:00
-
Berlin-Lichterfelde Ost 17:49:00
-
Teltow 17:53:00
-
Großbeeren 17:57:00
-
Birkengrund 18:01:00
-
Ludwigsfelde 18:05:00
-
Luckenwalde 18:18:00
-
Jüterbog 18:26:00
Route:
-
Ferdinandshof
-
Ducherow 16:41:00
-
Anklam 16:50:00
-
Klein Bünzow 16:57:00
-
Züssow 17:03:00
-
Groß Kiesow 17:10:00
-
Greifswald Süd 17:17:00
-
Greifswald 17:20:00
-
Miltzow 17:32:00
-
Stralsund Hbf 17:43:00
Route:
-
Gundel.-Str., Ferdinandshof
-
Wilhelmsburg 16:37:00
-
Friedrichshagen, Wilhelmsburg 16:39:00
-
Eichhof Schule, Wilhelmsburg 16:40:00
-
Eichhof Gaststätte, Wilhelmsburg 16:41:00
-
Eichhof Siedlung, Wilhelmsburg 16:44:00
-
Mühlenhof, Wilhelmsburg 16:49:00
-
Mariawerth, Wilhelmsburg 16:50:00
-
Ausbau, Heinrichswalde 16:51:00
-
Schule, Heinrichswalde 16:52:00
-
Gaststätte, Heinrichswalde 16:53:00
-
Wartehalle, Heinrichswalde 16:55:00
-
Försterei, Rothemühl 16:56:00
-
Gasthaus a. Wald, Rothemühl 16:58:00
-
Rothemühl 16:59:00
Route:
-
Ferdinandshof
-
Jatznick 16:53:00
-
Pasewalk 17:00:00
Route:
-
Ferdinandshof
-
Ducherow 17:30:00
-
Anklam 17:55:00
-
Klein Bünzow 18:03:00
-
Züssow 18:09:00
-
Groß Kiesow 18:15:00
-
Greifswald Süd 18:22:00
-
Greifswald 18:24:00
-
Jeeser 18:32:00
-
Miltzow 18:37:00
-
Wüstenfelde 18:41:00
-
Stralsund Hbf 18:49:00
-
Stralsund Rügendamm 19:03:00
-
Altefähr 19:06:00
-
Rambin(Rügen) 19:12:00
-
Samtens 19:17:00
-
Teschenhagen 19:23:00
-
Bergen auf Rügen 19:28:00
-
Lietzow(Rügen) 19:36:00
-
Prora 19:44:00
-
Prora Ost 19:47:00
-
Ostseebad Binz 19:52:00
Route:
-
Ferdinandshof
-
Jatznick 17:30:00
-
Pasewalk 17:38:00
-
Nechlin 17:52:00
-
Prenzlau 18:00:00
-
Seehausen(Uckermark) 18:09:00
-
Warnitz(Uckermark) 18:13:00
-
Angermünde 18:28:00
-
Chorin 18:43:00
-
Britz 18:47:00
-
Eberswalde Hbf 18:52:00
-
Bernau(b Berlin) 19:07:00
-
Berlin Gesundbrunnen 19:22:00
-
Berlin Hbf 19:28:00