Bahnhof Burghausen/Bayern in Burghausen
Berliner Platz 2,
84489Burghausen
The next departure is direction Lindach, Burghausen.
Route:
-
Bahnhof, Burghausen
-
Salzachzentrum, Burghausen 15:06:00
-
Robert-Koch-Str.62, Burghausen 15:07:00
-
Robert-Koch-Str.98, Burghausen 15:08:00
-
Windhagerstraße, Burghausen 15:09:00
-
Flemingstraße, Burghausen 15:10:00
-
Orffstrasse, Burghausen 15:10:00
-
Bachstr. Motorik, Burghausen 15:11:00
-
Diabelli, Burghausen 15:13:00
-
Bachstr., Burghausen 15:13:00
-
Lindach, Burghausen 15:14:00
Route:
-
Bahnhof, Burghausen
-
Salzachzentrum, Burghausen 15:37:00
-
Marktler Str., Burghausen 15:38:00
-
Messehalle, Burghausen 15:40:00
-
Ludwigsberg, Burghausen 15:40:00
-
Stadtplatz, Burghausen 15:42:00
-
Am Bichl, Burghausen 15:43:00
-
Mautnerschloss, Burghausen 15:44:00
-
Heilig-Geist Spital, Burghausen 15:46:00
-
Friedhof, Burghausen 15:47:00
-
Alter Bahnhof, Burghausen 15:48:00
-
Ludwig-Thoma-Str., Burghausen 15:49:00
-
Bonifaz-Huber-Str., Burghausen 15:50:00
Route:
-
Burghausen
-
Burgkirchen 15:54:00
-
Gendorf 15:57:00
-
Kastl(Oberbay) 16:00:00
-
Altötting 16:05:00
-
Heiligenstatt(Obb) 16:11:00
-
Tüßling 16:14:00
-
Mühldorf(Oberbay) 16:21:00
Route:
-
Bahnhof, Burghausen
-
Salzachzentrum, Burghausen 16:06:00
-
Robert-Koch-Str.62, Burghausen 16:07:00
-
Robert-Koch-Str.98, Burghausen 16:08:00
-
Windhagerstraße, Burghausen 16:09:00
-
Flemingstraße, Burghausen 16:10:00
-
Orffstrasse, Burghausen 16:10:00
-
Bachstr. Motorik, Burghausen 16:11:00
-
Diabelli, Burghausen 16:13:00
-
Bachstr., Burghausen 16:13:00
-
Lindach, Burghausen 16:14:00
Route:
-
Bahnhof, Burghausen
-
Salzachzentrum, Burghausen 16:37:00
-
Marktler Str., Burghausen 16:38:00
-
Messehalle, Burghausen 16:40:00
-
Ludwigsberg, Burghausen 16:40:00
-
Stadtplatz, Burghausen 16:42:00
-
Am Bichl, Burghausen 16:43:00
-
Mautnerschloss, Burghausen 16:44:00
-
Heilig-Geist Spital, Burghausen 16:46:00
-
Friedhof, Burghausen 16:47:00
-
Alter Bahnhof, Burghausen 16:48:00
-
Ludwig-Thoma-Str., Burghausen 16:49:00
-
Bonifaz-Huber-Str., Burghausen 16:50:00
Route:
-
Burghausen
-
Burgkirchen 16:54:00
-
Gendorf 16:57:00
-
Kastl(Oberbay) 17:00:00
-
Altötting 17:05:00
-
Heiligenstatt(Obb) 17:10:00
-
Tüßling 17:13:00
-
Mühldorf(Oberbay) 17:21:00