Kronau in Bad Schönborn
Bahnhofstrasse 7,
76669Bad Schönborn
The next departure is direction Bruchsal.
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bad Schönborn Süd 10:37:00
-
Stettfeld-Weiher 10:39:00
-
Ubstadt-Weiher 10:42:00
-
Bruchsal 10:46:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Wiesloch-Walldorf 10:43:00
-
Heidelberg Hbf 10:51:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Mingolsheim Volksbank, Bad Schönborn 10:42:00
-
Mingolsheim Rochus-Klinik, Bad Schönborn 10:44:00
-
Mingolsheim Thermarium, Bad Schönborn 10:45:00
-
Mingolsheim Schettler-Weil-Klinik, Bad Schönborn 10:46:00
-
Freibad, Östringen 10:50:00
-
Alte Post, Östringen 10:53:00
-
Östringen Mitte 10:55:00
-
Oberdorf, Östringen 10:57:00
-
Mühlhausener Straße, Östringen 10:59:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Bahnhofstraße, Kronau 10:47:00
-
Ortsmitte, Kronau 10:48:00
-
Mozartstraße, Kronau 10:50:00
-
Kirrlach Hinterfeld, Waghäusel 10:56:00
-
Kirrlach Kreuzstraße, Waghäusel 10:57:00
-
Kirrlach Am Kreuz, Waghäusel 10:58:00
-
Kirrlach Schillerschule, Waghäusel 11:00:00
-
Kirrlach Obere Bachstraße, Waghäusel 11:01:00
-
Kirrlach Taunusstraße, Waghäusel 11:02:00
-
Kirrlach Bruchsaler Straße, Waghäusel 11:03:00
-
Kirrlach Waldpark, Waghäusel 11:05:00
-
Haslacher Straße, Waghäusel 11:08:00
-
Bahnhof, Waghäusel 11:10:00
-
Wiesental Weinbrennerstraße, Waghäusel 11:12:00
-
Verteilerzentrum, Waghäusel 11:14:00
-
Alter Messplatz, Philippsburg 11:19:00
-
Schulzentrum, Philippsburg 11:20:00
-
Marktplatz, Philippsburg 11:22:00
-
Rheinsheim Festplatz, Philippsburg 11:28:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Bahnhofstraße, Kronau 10:51:00
-
Ortsmitte, Kronau 10:52:00
-
Mozartstraße, Kronau 10:54:00
-
Gewerbegebiet Heidig, Kronau 10:56:00
-
Weiher Unterdorf, Ubstadt-Weiher 10:59:00
-
Weiher Ortsmitte, Ubstadt-Weiher 11:00:00
-
Weiher Oberdorf, Ubstadt-Weiher 11:02:00
-
Weiher Hardtsee, Ubstadt-Weiher 11:04:00
-
Ubstadt Stachus, Ubstadt-Weiher 11:06:00
-
Haydnstraße, Bruchsal 11:09:00
-
Krankenhaus/B3, Bruchsal 11:11:00
-
Schloss, Bruchsal 11:12:00
-
Schlossstraße, Bruchsal 11:14:00
-
Bahnhof, Bruchsal 11:17:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Rot-Malsch 10:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 10:58:00
-
St Ilgen-Sandhausen 11:02:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 11:06:00
-
Heidelberg Hbf 11:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 11:16:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 11:20:00
-
Mannheim Hbf 11:30:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 11:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 11:35:00
-
Limburgerhof 11:41:00
-
Schifferstadt 11:46:00
-
Schifferstadt Süd 11:50:00
-
Speyer Nord-West 11:54:00
-
Speyer Hbf 11:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 12:00:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 12:02:00
-
Lingenfeld 12:06:00
-
Germersheim 12:09:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 12:15:00
-
Germersheim Süd/Nolte 12:17:00
-
Sondernheim 12:20:00
-
Bellheim Bf 12:24:00
-
Rülzheim Bf 12:27:00
-
Rheinzabern Bf 12:31:00
-
Jockgrim Bf 12:35:00
-
Wörth(Rhein) 12:40:00
-
Karlsruhe Hbf 12:50:00