Haltestelle Brennet in Willmering
Brennet 9,
93497Willmering
The next departure is direction Bahnhof, Cham.
Route:
-
Eschlkam-Brennet, Willmering
-
Landratsamt, Cham 13:58:00
-
Floßhafen, Cham 14:01:00
-
Bahnhof, Cham 14:04:00
Route:
-
Eschlkam-Brennet, Willmering
-
Rathausplatz, Willmering 15:40:00
-
Siedlung, Willmering 15:40:00
-
Lohweiher, Willmering 15:41:00
-
Kirche, Waffenbrunn 15:42:00
-
Maiberg, Waffenbrunn 15:43:00
-
Weiher, Waffenbrunn 15:44:00
-
Klessing Abzw., Waffenbrunn 15:45:00
-
Klessing, Waffenbrunn 15:47:00
-
Kolmberg Schneiderbierlweg, Waffenbrunn 15:49:00
-
Kolmberg, Waffenbrunn 15:51:00
-
Habersdorf, Waffenbrunn 15:54:00
-
Balbersdorf Bahnhof, Waffenbrunn 15:58:00
-
Klinglmühle, Waffenbrunn 15:59:00
-
Geigant-Katzbach, Waldmünchen 16:01:00
-
Geigant Roßhof, Waldmünchen 16:02:00
-
Geigant Kirche, Waldmünchen 16:04:00
-
Geigant Schule, Waldmünchen 16:04:00
-
Geigant Am Keller, Waldmünchen 16:05:00
-
Geigant Beckenhöhle, Waldmünchen 16:06:00
-
Zillendorf Bahnhof, Waldmünchen 16:06:00
-
Zillendorf Ort, Waldmünchen 16:07:00
-
Grub(Oberpf) Bahnhof, Waldmünchen 16:08:00
-
Moosdorf Abzw., Waldmünchen 16:10:00
-
Prosdorf, Waldmünchen 16:11:00
-
Lerchenfeld, Waldmünchen 16:12:00
-
TV-Turnhalle, Waldmünchen 16:13:00
Route:
-
Eschlkam-Brennet, Willmering
-
Landratsamt, Cham 16:08:00
-
Floßhafen, Cham 16:10:00
-
Bahnhof, Cham 16:15:00
Route:
-
Eschlkam-Brennet, Willmering
-
Rathausplatz, Willmering 16:42:00
-
Siedlung, Willmering 16:43:00
-
Lohweiher, Willmering 16:44:00
-
Kirche, Waffenbrunn 16:45:00
-
Maiberg, Waffenbrunn 16:46:00
-
Weiher, Waffenbrunn 16:47:00
-
Klessing Abzw., Waffenbrunn 16:48:00
-
Klessing, Waffenbrunn 16:50:00
-
Kolmberg Schneiderbierlweg, Waffenbrunn 16:51:00
-
Kolmberg, Waffenbrunn 16:52:00
-
Habersdorf, Waffenbrunn 16:54:00
-
Balbersdorf Bahnhof, Waffenbrunn 16:58:00
-
Klinglmühle, Waffenbrunn 16:59:00
-
Geigant-Katzbach, Waldmünchen 17:02:00
-
Geigant Roßhof, Waldmünchen 17:03:00
-
Geigant Kirche, Waldmünchen 17:05:00
-
Geigant Schule, Waldmünchen 17:05:00
-
Geigant Am Keller, Waldmünchen 17:06:00
-
Geigant Beckenhöhle, Waldmünchen 17:07:00
-
Zillendorf Bahnhof, Waldmünchen 17:08:00
-
Zillendorf Ort, Waldmünchen 17:09:00
-
Grub(Oberpf) Bahnhof, Waldmünchen 17:10:00
-
Moosdorf Abzw., Waldmünchen 17:11:00
-
Prosdorf, Waldmünchen 17:12:00
-
Lerchenfeld, Waldmünchen 17:13:00
-
TV-Turnhalle, Waldmünchen 17:15:00
Route:
-
Eschlkam-Brennet, Willmering
-
Landratsamt, Cham 17:42:00
-
Floßhafen, Cham 17:44:00
Route:
-
Eschlkam-Brennet, Willmering
-
Rathausplatz, Willmering 18:37:00
-
Siedlung, Willmering 18:38:00
-
Lohweiher, Willmering 18:39:00
-
Kirche, Waffenbrunn 18:40:00
-
Maiberg, Waffenbrunn 18:41:00
-
Weiher, Waffenbrunn 18:42:00
-
Klessing Abzw., Waffenbrunn 18:43:00
-
Saisting, Waffenbrunn 18:44:00
-
Balbersdorf, Waffenbrunn 18:44:00
-
Klinglmühle, Waffenbrunn 18:45:00
-
Geigant-Katzbach, Waldmünchen 18:46:00
-
Geigant Roßhof, Waldmünchen 18:47:00
-
Geigant Kirche, Waldmünchen 18:48:00
-
Geigant Schule, Waldmünchen 18:48:00
-
Geigant Am Keller, Waldmünchen 18:49:00
-
Geigant Beckenhöhle, Waldmünchen 18:49:00
-
Zillendorf Bahnhof, Waldmünchen 18:50:00
-
Zillendorf Ort, Waldmünchen 18:50:00
-
Grub(Oberpf) Bahnhof, Waldmünchen 18:51:00
-
Moosdorf Abzw., Waldmünchen 18:52:00
-
Prosdorf, Waldmünchen 18:53:00
-
Lerchenfeld, Waldmünchen 18:54:00
-
TV-Turnhalle, Waldmünchen 18:55:00
-
Bahnhof, Waldmünchen 18:56:00