Haltestelle Walldorf Bahnhof in Wiesloch
Staatsbahnhofstrasse 7,
69168Wiesloch
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Wiesloch-Walldorf
-
Rot-Malsch 01:56:00
-
Bad Schönborn-Kronau 01:58:00
-
Bad Schönborn Süd 02:01:00
-
Stettfeld-Weiher 02:03:00
-
Ubstadt-Weiher 02:05:00
-
Bruchsal 02:10:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 02:12:00
-
Untergrombach 02:15:00
-
Weingarten(Baden) 02:18:00
-
Karlsruhe-Durlach 02:23:00
-
Karlsruhe Hbf 02:29:00
Route:
-
Wiesloch-Walldorf
-
St Ilgen-Sandhausen 03:56:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 04:00:00
-
Heidelberg Hbf 04:03:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 04:16:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 04:20:00
-
Mannheim-Seckenheim 04:22:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 04:25:00
-
Mannheim Hbf 04:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 04:32:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 04:35:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 04:39:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 04:41:00
-
Limburgerhof 04:44:00
-
Schifferstadt 04:48:00
-
Böhl-Iggelheim 04:52:00
-
Haßloch(Pfalz) 04:55:00
-
Neustadt-Böbig 05:00:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 05:03:00
-
Lambrecht(Pfalz) 05:11:00
-
Neidenfels 05:14:00
-
Weidenthal 05:19:00
-
Frankenstein(Pfalz) 05:22:00
-
Hochspeyer 05:27:00
-
Kaiserslautern Hbf 05:33:00
-
Kennelgarten 05:37:00
-
Vogelweh 05:39:00
-
Einsiedlerhof 05:42:00
-
Kindsbach 05:45:00
-
Landstuhl 05:48:00
-
Hauptstuhl 05:53:00
-
Bruchmühlbach-Miesau 05:56:00
-
Homburg(Saar)Hbf 06:06:00
Route:
-
Wiesloch-Walldorf
-
Heidelberg Hbf 04:08:00
-
Mannheim Hbf 04:21:00
-
Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 04:59:00
-
Frankfurt(Main)Hbf 05:18:00
-
Frankfurt(Main)West 05:30:00
-
Bad Nauheim 05:55:00
-
Wetzlar 06:17:00
-
Dillenburg 06:35:00
-
Siegen Hbf 06:58:00
-
Siegen-Weidenau 07:07:00
-
Kreuztal 07:15:00
-
Lennestadt-Altenhundem 07:33:00
-
Lennestadt-Grevenbrück 07:40:00
-
Finnentrop 07:45:00
-
Plettenberg 07:56:00
-
Werdohl 08:03:00
-
Altena(Westf) 08:12:00
-
Letmathe 08:21:00
-
Witten Hbf 08:46:00
-
Dortmund Hbf 08:58:00
Route:
-
Wiesloch-Walldorf
-
Rot-Malsch 04:16:00
-
Bad Schönborn-Kronau 04:19:00
-
Bad Schönborn Süd 04:21:00
-
Stettfeld-Weiher 04:23:00
-
Ubstadt-Weiher 04:27:00
-
Bruchsal 04:30:00
-
Untergrombach 04:34:00
-
Weingarten(Baden) 04:37:00
-
Karlsruhe-Durlach 04:42:00
-
Karlsruhe Hbf 04:48:00
Route:
-
Wiesloch-Walldorf
-
Bad Schönborn-Kronau 04:31:00
-
Bruchsal 04:39:00
-
Karlsruhe-Durlach 04:58:00
-
Karlsruhe Hbf 05:03:00
Route:
-
Wiesloch-Walldorf
-
Rot-Malsch 04:51:00
-
Bad Schönborn-Kronau 04:54:00
-
Bad Schönborn Süd 04:56:00
-
Stettfeld-Weiher 04:59:00
-
Ubstadt-Weiher 05:01:00
-
Bruchsal 05:05:00
-
Karlsruhe-Durlach 05:16:00
-
Karlsruhe Hbf 05:22:00