Haltestelle Martin-Luther-Straße in Wiesloch
Schwetzinger Strasse ,
69168Wiesloch
The next departure is direction Wiesloch, Güterstraße.
Route:
-
Martin-Luther-Straße, Wiesloch
-
Schwetzinger Straße, Wiesloch 14:57:00
-
Güterstraße, Wiesloch 14:58:00
Route:
-
Martin-Luther-Straße, Wiesloch
-
Hoschket-Kreisel, Wiesloch 15:04:00
-
Walldorf Bahnhof, Wiesloch 15:07:00
-
Wieslocher Straße, Walldorf (Baden) 15:10:00
-
Mühlweg Kreisel, Walldorf (Baden) 15:11:00
-
Nahversorgungszentrum, Walldorf (Baden) 15:13:00
-
Drehscheibe, Walldorf (Baden) 15:14:00
-
Kautzelweg, Walldorf (Baden) 15:16:00
-
Sambugaweg, Walldorf (Baden) 15:17:00
-
Rathaus, Walldorf (Baden) 15:18:00
-
Drehscheibe, Walldorf (Baden) 15:20:00
-
Feuerwehrhaus, Walldorf (Baden) 15:21:00
-
Hauptstraße, Walldorf (Baden) 15:22:00
-
Hans-Thoma-Straße, Walldorf (Baden) 15:23:00
-
SBK-Markt, Walldorf (Baden) 15:24:00
-
Rockenauerpfad, Walldorf (Baden) 15:25:00
-
INTEGRA, Walldorf (Baden) 15:27:00
-
IKEA, Walldorf (Baden) 15:28:00
Route:
-
Martin-Luther-Straße, Wiesloch
-
Schwetzinger Straße, Wiesloch 15:08:00
-
Güterstraße, Wiesloch 15:09:00
-
Weieräcker, Rauenberg 15:19:00
-
Kirche, Rauenberg 15:20:00
-
Langenäcker, Rauenberg 15:21:00
-
Rotenberg Schule, Rauenberg 15:23:00
-
Unterdorf, Mühlhausen (Kraichgau) 15:25:00
-
Rathaus, Mühlhausen (Kraichgau) 15:26:00
-
Schelmenbergstr., Mühlhausen (Kraichgau) 15:28:00
-
Eichtersheim Einkaufszentrum, Angelbachtal 15:31:00
-
Eichtersheim Hauptstraße, Angelbachtal 15:33:00
-
Eichtersheim Bahnhof, Angelbachtal 15:35:00
-
Michelfeld Katholische Kirche, Angelbachtal 15:36:00
-
Michelfeld Schloss, Angelbachtal 15:37:00
-
Michelfeld Linde, Angelbachtal 15:38:00
-
Michelfeld Etzwiese, Angelbachtal 15:39:00
-
Waldangelloch Gewerbestraße, Sinsheim 15:41:00
-
Waldangelloch Katholische Kirche, Sinsheim 15:42:00
-
Waldangelloch Rathaus, Sinsheim 15:43:00
Route:
-
Martin-Luther-Straße, Wiesloch
-
Hoschket-Kreisel, Wiesloch 15:46:00
-
Walldorf Bahnhof, Wiesloch 15:49:00
Route:
-
Martin-Luther-Straße, Wiesloch
-
Schwetzinger Straße, Wiesloch 15:57:00
-
Güterstraße, Wiesloch 15:58:00
Route:
-
Martin-Luther-Straße, Wiesloch
-
Hoschket-Kreisel, Wiesloch 16:04:00
-
Walldorf Bahnhof, Wiesloch 16:07:00
-
Wieslocher Straße, Walldorf (Baden) 16:10:00
-
Mühlweg Kreisel, Walldorf (Baden) 16:11:00
-
Nahversorgungszentrum, Walldorf (Baden) 16:13:00
-
Drehscheibe, Walldorf (Baden) 16:14:00
-
Kautzelweg, Walldorf (Baden) 16:16:00
-
Sambugaweg, Walldorf (Baden) 16:17:00
-
Rathaus, Walldorf (Baden) 16:18:00
-
Drehscheibe, Walldorf (Baden) 16:20:00
-
Zimmerstraße, Walldorf (Baden) 16:21:00
-
Hardtstraße, Walldorf (Baden) 16:22:00
-
Talstraße, Walldorf (Baden) 16:23:00
-
Schwimmbad, Walldorf (Baden) 16:24:00
-
Astoria-Halle, Walldorf (Baden) 16:25:00
-
Schulzentrum, Walldorf (Baden) 16:27:00