Haltestelle Josefskirche in Weiden i.d. OPf.
Postgasse 8,
92637Weiden i.d. OPf.
The next departure is direction Hammerweg.
Route:
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz
-
Sebastianstr/Klinikum, Weiden i.d. Oberpfalz 16:06:00
-
Stadtfriedhof, Weiden i.d. Oberpfalz 16:07:00
-
Ulrich-Schönberger-Straße, Weiden i.d. Oberpfalz 16:08:00
-
Salzbrücke/WTW, Weiden i.d. Oberpfalz 16:09:00
-
Jahnstraße, Weiden i.d. Oberpfalz 16:10:00
-
Kantstraße, Weiden i.d. Oberpfalz 16:11:00
-
Hermann-Hesse-Straße, Weiden i.d. Oberpfalz 16:12:00
-
Hammerwegsiedlung, Weiden i.d. Oberpfalz 16:13:00
-
Ulmenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 16:14:00
Route:
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz
-
Maria-Seltmann-Haus, Weiden i.d. Oberpfalz 16:07:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 16:09:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 16:10:00
-
Edeldorfer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 16:12:00
-
Edeldorfer Weg/Neumühle, Weiden i.d. Oberpfalz 16:13:00
-
Neumühle/Igelweg, Weiden i.d. Oberpfalz 16:14:00
-
Neumühle/Obstgarten, Weiden i.d. Oberpfalz 16:15:00
-
Fischerbergsiedlung, Weiden i.d. Oberpfalz 16:16:00
-
Biberstr./Entenbühl, Weiden i.d. Oberpfalz 16:17:00
-
Biberstr./Fuchsenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 16:18:00
-
Hopfenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 16:19:00
-
Waterloostraße, Weiden i.d. Oberpfalz 16:20:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 16:21:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 16:22:00
-
Maria-Seltmann-Haus, Weiden i.d. Oberpfalz 16:23:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 16:25:00
-
ZOB, Weiden i.d. Oberpfalz 16:28:00
-
Naabwiesen, Weiden i.d. Oberpfalz 16:32:00
-
OTH/FOS, Weiden i.d. Oberpfalz 16:33:00
-
Postkeller, Weiden i.d. Oberpfalz 16:34:00
-
Schirmitzer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 16:35:00
-
Habichtweg, Schirmitz 16:36:00
-
Bachstraße, Schirmitz 16:37:00
-
Blütenstraße, Schirmitz 16:38:00
-
Rathaus, Schirmitz 16:39:00
-
Schule, Schirmitz 16:40:00
-
Erlenstraße, Pirk 16:41:00
-
Trebsauer Straße, Pirk 16:42:00
-
Feuerwehrhaus, Pirk 16:43:00
-
Rathaus, Pirk 16:44:00
Route:
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz
-
Sebastianstr/Klinikum, Weiden i.d. Oberpfalz 16:10:00
-
Stadtfriedhof, Weiden i.d. Oberpfalz 16:12:00
-
Ulrich-Schönberger-Straße, Weiden i.d. Oberpfalz 16:13:00
-
Lessingstraße, Weiden i.d. Oberpfalz 16:14:00
-
Waldlust, Weiden i.d. Oberpfalz 16:15:00
-
Industriegebiet Am Forst, Weiden i.d. Oberpfalz 16:17:00
-
Max-Reger-Straße, Altenstadt a.d. Waldnaab 16:19:00
-
Ernst-Kraus-Straße, Altenstadt a.d. Waldnaab 16:20:00
-
Bahnhof, Altenstadt a.d. Waldnaab 16:21:00
-
Neue Katholische Kirche, Altenstadt a.d. Waldnaab 16:22:00
-
Pfarrplatz, Altenstadt a.d. Waldnaab 16:23:00
-
Waldnaabbrücke, Altenstadt a.d. Waldnaab 16:24:00
-
Freyung, Neustadt a.d. Waldnaab 16:26:00
-
Stadtplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 16:27:00
-
Raiffeisenplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 16:28:00
-
Bergmühle, Neustadt a.d. Waldnaab 16:30:00
-
Steinleite, Störnstein 16:32:00
-
Floßerstraße, Störnstein 16:33:00
-
Gemeindezentrum, Störnstein 16:34:00
-
Bahnhof, Störnstein 16:35:00
-
Diepoldsreuth Abzw., Floß 16:36:00
-
Würnreuth, Floß 16:37:00
-
Abzw. Bahnhof, Floß 16:38:00
-
Marktplatz, Floß 16:39:00
-
Tankstelle Krapf, Floß 16:40:00
-
Hardtheim, Floß 16:41:00
-
Plankenhammer, Floß 16:42:00
-
Plankenhammer Weiher, Floß 16:43:00
-
Altenhammer Kapellenberg, Flossenbürg 16:44:00
-
Altenhammer Sägeweiher, Flossenbürg 16:45:00
-
Abzw. Altenhammer, Flossenbürg 16:47:00
-
Forsthaus, Flossenbürg 16:48:00
-
Gasthof Schloßberg, Flossenbürg 16:49:00
-
Abzw. Gaisweiher, Flossenbürg 16:50:00
-
Gedenkstätte, Flossenbürg 16:51:00
-
Diensthütte, Flossenbürg 16:55:00
-
Silberhütte, Bärnau 16:58:00
Route:
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz
-
ZOB, Weiden i.d. Oberpfalz 16:12:00
-
Bahnhof, Weiden i.d. Oberpfalz 16:18:00
-
Firma Bauscher, Weiden i.d. Oberpfalz 16:19:00
-
Untere Bauscherstraße, Weiden i.d. Oberpfalz 16:20:00
-
Hagebaumarkt, Weiden i.d. Oberpfalz 16:21:00
-
Polizeidirektion, Weiden i.d. Oberpfalz 16:21:00
-
Jägerstraße, Weiden i.d. Oberpfalz 16:22:00
-
Fichtenbühl, Weiden i.d. Oberpfalz 16:23:00
-
Ullersricht, Weiden i.d. Oberpfalz 16:24:00
-
Rothenstadt Steinige Äcker, Weiden i.d. Oberpfalz 16:25:00
-
Rothenstadt Schule, Weiden i.d. Oberpfalz 16:26:00
-
Rothenstadt Sparkasse, Weiden i.d. Oberpfalz 16:27:00
-
Rothenstadt Kriegerdenkmal, Weiden i.d. Oberpfalz 16:28:00
-
Rothenstadt Schloss, Weiden i.d. Oberpfalz 16:29:00
Route:
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz
-
ZOB, Weiden i.d. Oberpfalz 16:13:00
-
Naabwiesen, Weiden i.d. Oberpfalz 16:17:00
-
OTH/FOS, Weiden i.d. Oberpfalz 16:18:00
-
Postkeller, Weiden i.d. Oberpfalz 16:19:00
-
Schirmitzer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 16:20:00
-
Habichtweg, Schirmitz 16:21:00
-
Bachstraße, Schirmitz 16:22:00
-
Blütenstraße, Schirmitz 16:23:00
-
Rathaus, Schirmitz 16:24:00
-
Schule, Schirmitz 16:25:00
-
Erlenstraße, Pirk 16:26:00
-
Rathaus, Pirk 16:27:00
-
Siedlung, Pirk 16:29:00
-
Pirkmühle, Pirk 16:31:00
Route:
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz
-
Sebastianstr/Klinikum, Weiden i.d. Oberpfalz 16:15:00
-
Stadtfriedhof, Weiden i.d. Oberpfalz 16:16:00
-
Ulrich-Schönberger-Straße, Weiden i.d. Oberpfalz 16:17:00
-
Lessingstraße, Weiden i.d. Oberpfalz 16:18:00
-
Waldlust, Weiden i.d. Oberpfalz 16:19:00
-
Großparkplatz, Altenstadt a.d. Waldnaab 16:21:00
-
Pfarrplatz, Altenstadt a.d. Waldnaab 16:22:00
-
Waldnaabbrücke, Altenstadt a.d. Waldnaab 16:23:00
-
Freyung, Neustadt a.d. Waldnaab 16:25:00
-
Stadtplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 16:26:00
-
Raiffeisenplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 16:27:00
-
Stadtplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 16:28:00
-
Freyung, Neustadt a.d. Waldnaab 16:29:00
-
Waldnaabbrücke, Altenstadt a.d. Waldnaab 16:30:00
-
Abzw. Parksteinerstr., Altenstadt a.d. Waldnaab 16:31:00
-
Wendersreuth B22, Kirchendemenreuth 16:36:00
-
Obersdorf B22, Kirchendemenreuth 16:37:00
-
Döltsch B22, Kirchendemenreuth 16:38:00
-
B22, Kirchendemenreuth 16:39:00
-
Steinreuth B22, Kirchendemenreuth 16:40:00
-
Frodersreuth, Erbendorf 16:41:00
-
Wildenreuth Abzw., Erbendorf 16:42:00
-
Schafhof, Erbendorf 16:43:00
-
Steinbach, Erbendorf 16:44:00
-
Abzw. Burggrub, Krummennaab 16:45:00
-
Sassenhof, Krummennaab 16:47:00
-
Kriegerdenkmal, Erbendorf 16:49:00