Haltestelle Hopfenweg in Weiden i.d. OPf.
Hopfenweg 32,
92637Weiden i.d. OPf.
The next departure is direction Z O B.
Route:
-
Hopfenweg, Weiden i.d. Oberpfalz
-
Biberstr./Fuchsenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 05:25:00
-
Biberstr./Entenbühl, Weiden i.d. Oberpfalz 05:25:00
-
Fischerbergsiedlung, Weiden i.d. Oberpfalz 05:26:00
-
Neumühle/Obstgarten, Weiden i.d. Oberpfalz 05:27:00
-
Neumühle/Igelweg, Weiden i.d. Oberpfalz 05:28:00
-
Edeldorfer Weg/Neumühle, Weiden i.d. Oberpfalz 05:29:00
-
Edeldorfer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 05:29:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 05:30:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 05:31:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 05:33:00
-
ZOB, Weiden i.d. Oberpfalz 05:35:00
Route:
-
Hopfenweg, Weiden i.d. Oberpfalz
-
Leuchtenberger Str., Weiden i.d. Oberpfalz 05:48:00
-
Postkeller, Weiden i.d. Oberpfalz 05:49:00
-
Schirmitzer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 05:50:00
-
Habichtweg, Schirmitz 05:51:00
-
Bachstraße, Schirmitz 05:52:00
-
Blütenstraße, Schirmitz 05:53:00
-
Rathaus, Schirmitz 05:53:00
-
Schule, Schirmitz 05:54:00
-
Erlenstraße, Pirk 05:56:00
-
Rathaus, Pirk 05:57:00
Route:
-
Hopfenweg, Weiden i.d. Oberpfalz
-
Waterloostraße, Weiden i.d. Oberpfalz 06:17:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 06:18:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 06:19:00
-
Maria-Seltmann-Haus, Weiden i.d. Oberpfalz 06:20:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 06:22:00
-
ZOB, Weiden i.d. Oberpfalz 06:25:00
-
Naabwiesen, Weiden i.d. Oberpfalz 06:29:00
-
OTH/FOS, Weiden i.d. Oberpfalz 06:30:00
-
Postkeller, Weiden i.d. Oberpfalz 06:31:00
-
Schirmitzer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 06:32:00
-
Habichtweg, Schirmitz 06:33:00
-
Bachstraße, Schirmitz 06:34:00
-
Blütenstraße, Schirmitz 06:35:00
-
Rathaus, Schirmitz 06:36:00
-
Schule, Schirmitz 06:37:00
-
Erlenstraße, Pirk 06:38:00
-
Siedlung, Pirk 06:40:00
-
Pirkmühle, Pirk 06:42:00
Route:
-
Hopfenweg, Weiden i.d. Oberpfalz
-
Waterloostraße, Weiden i.d. Oberpfalz 06:47:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 06:48:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 06:49:00
-
Maria-Seltmann-Haus, Weiden i.d. Oberpfalz 06:50:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 06:52:00
-
ZOB, Weiden i.d. Oberpfalz 06:55:00
-
Naabwiesen, Weiden i.d. Oberpfalz 06:59:00
-
OTH/FOS, Weiden i.d. Oberpfalz 07:00:00
-
Postkeller, Weiden i.d. Oberpfalz 07:01:00
-
Schirmitzer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 07:02:00
-
Habichtweg, Schirmitz 07:03:00
-
Bachstraße, Schirmitz 07:04:00
-
Blütenstraße, Schirmitz 07:05:00
-
Rathaus, Schirmitz 07:06:00
-
Schule, Schirmitz 07:07:00
-
Erlenstraße, Pirk 07:08:00
-
Siedlung, Pirk 07:10:00
-
Pirkmühle, Pirk 07:12:00
Route:
-
Hopfenweg, Weiden i.d. Oberpfalz
-
Waterloostraße, Weiden i.d. Oberpfalz 07:02:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 07:03:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 07:04:00
-
Maria-Seltmann-Haus, Weiden i.d. Oberpfalz 07:05:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 07:07:00
-
ZOB, Weiden i.d. Oberpfalz 07:10:00
-
Naabwiesen, Weiden i.d. Oberpfalz 07:14:00
-
OTH/FOS, Weiden i.d. Oberpfalz 07:15:00
-
Postkeller, Weiden i.d. Oberpfalz 07:16:00
-
Schirmitzer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 07:17:00
-
Habichtweg, Schirmitz 07:18:00
-
Bachstraße, Schirmitz 07:19:00
-
Blütenstraße, Schirmitz 07:20:00
-
Rathaus, Schirmitz 07:21:00
-
Schule, Schirmitz 07:22:00
-
Erlenstraße, Pirk 07:23:00
-
Trebsauer Straße, Pirk 07:24:00
-
Feuerwehrhaus, Pirk 07:25:00
-
Rathaus, Pirk 07:26:00
Route:
-
Hopfenweg, Weiden i.d. Oberpfalz
-
Waterloostraße, Weiden i.d. Oberpfalz 07:17:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 07:18:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 07:19:00
-
Maria-Seltmann-Haus, Weiden i.d. Oberpfalz 07:20:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 07:22:00
-
ZOB, Weiden i.d. Oberpfalz 07:25:00
-
Naabwiesen, Weiden i.d. Oberpfalz 07:30:00
-
OTH/FOS, Weiden i.d. Oberpfalz 07:31:00
-
Postkeller, Weiden i.d. Oberpfalz 07:32:00
-
Schirmitzer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 07:33:00
-
Habichtweg, Schirmitz 07:34:00
-
Bachstraße, Schirmitz 07:35:00
-
Blütenstraße, Schirmitz 07:36:00
-
Rathaus, Schirmitz 07:37:00
-
Schule, Schirmitz 07:38:00
-
Erlenstraße, Pirk 07:39:00
-
Siedlung, Pirk 07:41:00
-
Pirkmühle, Pirk 07:43:00