Haltestelle Biberstraße/Fuchsenweg in Weiden i.d. OPf.
Fuchsenweg 16,
92637Weiden i.d. OPf.
The next departure is direction Pirkmühle.
Route:
-
Biberstr./Fuchsenweg, Weiden i.d. Oberpfalz
-
Hopfenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 16:04:00
-
Waterloostraße, Weiden i.d. Oberpfalz 16:05:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 16:06:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 16:07:00
-
Maria-Seltmann-Haus, Weiden i.d. Oberpfalz 16:08:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 16:10:00
-
ZOB, Weiden i.d. Oberpfalz 16:13:00
-
Naabwiesen, Weiden i.d. Oberpfalz 16:17:00
-
OTH/FOS, Weiden i.d. Oberpfalz 16:18:00
-
Postkeller, Weiden i.d. Oberpfalz 16:19:00
-
Schirmitzer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 16:20:00
-
Habichtweg, Schirmitz 16:21:00
-
Bachstraße, Schirmitz 16:22:00
-
Blütenstraße, Schirmitz 16:23:00
-
Rathaus, Schirmitz 16:24:00
-
Schule, Schirmitz 16:25:00
-
Erlenstraße, Pirk 16:26:00
-
Rathaus, Pirk 16:27:00
-
Siedlung, Pirk 16:29:00
-
Pirkmühle, Pirk 16:31:00
Route:
-
Biberstr./Fuchsenweg, Weiden i.d. Oberpfalz
-
Hopfenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 16:19:00
-
Waterloostraße, Weiden i.d. Oberpfalz 16:20:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 16:21:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 16:22:00
-
Maria-Seltmann-Haus, Weiden i.d. Oberpfalz 16:23:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 16:25:00
-
ZOB, Weiden i.d. Oberpfalz 16:28:00
-
Naabwiesen, Weiden i.d. Oberpfalz 16:32:00
-
OTH/FOS, Weiden i.d. Oberpfalz 16:33:00
-
Postkeller, Weiden i.d. Oberpfalz 16:34:00
-
Schirmitzer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 16:35:00
-
Habichtweg, Schirmitz 16:36:00
-
Bachstraße, Schirmitz 16:37:00
-
Blütenstraße, Schirmitz 16:38:00
-
Rathaus, Schirmitz 16:39:00
-
Schule, Schirmitz 16:40:00
-
Erlenstraße, Pirk 16:41:00
-
Trebsauer Straße, Pirk 16:42:00
-
Feuerwehrhaus, Pirk 16:43:00
-
Rathaus, Pirk 16:44:00
Route:
-
Biberstr./Fuchsenweg, Weiden i.d. Oberpfalz
-
Hopfenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 16:34:00
-
Waterloostraße, Weiden i.d. Oberpfalz 16:35:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 16:36:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 16:37:00
-
Maria-Seltmann-Haus, Weiden i.d. Oberpfalz 16:38:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 16:40:00
-
ZOB, Weiden i.d. Oberpfalz 16:43:00
-
Naabwiesen, Weiden i.d. Oberpfalz 16:47:00
-
OTH/FOS, Weiden i.d. Oberpfalz 16:48:00
-
Postkeller, Weiden i.d. Oberpfalz 16:49:00
-
Schirmitzer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 16:50:00
-
Habichtweg, Schirmitz 16:51:00
-
Bachstraße, Schirmitz 16:52:00
-
Blütenstraße, Schirmitz 16:53:00
-
Rathaus, Schirmitz 16:54:00
-
Schule, Schirmitz 16:55:00
-
Erlenstraße, Pirk 16:56:00
-
Rathaus, Pirk 16:57:00
-
Siedlung, Pirk 16:59:00
-
Pirkmühle, Pirk 17:01:00
Route:
-
Biberstr./Fuchsenweg, Weiden i.d. Oberpfalz
-
Hopfenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 16:49:00
-
Waterloostraße, Weiden i.d. Oberpfalz 16:50:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 16:51:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 16:52:00
-
Maria-Seltmann-Haus, Weiden i.d. Oberpfalz 16:53:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 16:55:00
-
ZOB, Weiden i.d. Oberpfalz 16:58:00
-
Naabwiesen, Weiden i.d. Oberpfalz 17:02:00
-
OTH/FOS, Weiden i.d. Oberpfalz 17:03:00
-
Postkeller, Weiden i.d. Oberpfalz 17:04:00
-
Schirmitzer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 17:05:00
-
Habichtweg, Schirmitz 17:06:00
-
Bachstraße, Schirmitz 17:07:00
-
Blütenstraße, Schirmitz 17:08:00
-
Rathaus, Schirmitz 17:09:00
-
Schule, Schirmitz 17:10:00
-
Erlenstraße, Pirk 17:11:00
-
Trebsauer Straße, Pirk 17:12:00
-
Feuerwehrhaus, Pirk 17:13:00
-
Rathaus, Pirk 17:14:00
Route:
-
Biberstr./Fuchsenweg, Weiden i.d. Oberpfalz
-
Hopfenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 17:04:00
-
Waterloostraße, Weiden i.d. Oberpfalz 17:05:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 17:06:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 17:07:00
-
Maria-Seltmann-Haus, Weiden i.d. Oberpfalz 17:08:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 17:10:00
-
ZOB, Weiden i.d. Oberpfalz 17:13:00
-
Naabwiesen, Weiden i.d. Oberpfalz 17:17:00
-
OTH/FOS, Weiden i.d. Oberpfalz 17:18:00
-
Postkeller, Weiden i.d. Oberpfalz 17:19:00
-
Schirmitzer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 17:20:00
-
Habichtweg, Schirmitz 17:21:00
-
Bachstraße, Schirmitz 17:22:00
-
Blütenstraße, Schirmitz 17:23:00
-
Rathaus, Schirmitz 17:24:00
-
Schule, Schirmitz 17:25:00
-
Erlenstraße, Pirk 17:26:00
-
Rathaus, Pirk 17:27:00
-
Siedlung, Pirk 17:29:00
-
Pirkmühle, Pirk 17:31:00
Route:
-
Biberstr./Fuchsenweg, Weiden i.d. Oberpfalz
-
Hopfenweg, Weiden i.d. Oberpfalz 17:19:00
-
Waterloostraße, Weiden i.d. Oberpfalz 17:20:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 17:21:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 17:22:00
-
Maria-Seltmann-Haus, Weiden i.d. Oberpfalz 17:23:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 17:25:00
-
ZOB, Weiden i.d. Oberpfalz 17:28:00
-
Naabwiesen, Weiden i.d. Oberpfalz 17:32:00
-
OTH/FOS, Weiden i.d. Oberpfalz 17:33:00
-
Postkeller, Weiden i.d. Oberpfalz 17:34:00
-
Schirmitzer Weg, Weiden i.d. Oberpfalz 17:35:00
-
Habichtweg, Schirmitz 17:36:00
-
Bachstraße, Schirmitz 17:37:00
-
Blütenstraße, Schirmitz 17:38:00
-
Rathaus, Schirmitz 17:39:00
-
Schule, Schirmitz 17:40:00
-
Erlenstraße, Pirk 17:41:00
-
Trebsauer Straße, Pirk 17:42:00
-
Feuerwehrhaus, Pirk 17:43:00
-
Rathaus, Pirk 17:44:00