Haltestelle Walldürn Bahnhof in Walldürn
Eisenbahnstrasse ,
74731Walldürn
The next departure is direction Kleinwallstadt.
Route:
-
Walldürn
-
Rippberg 05:05:00
-
Schneeberg im Odenwald 05:10:00
-
Amorbach 05:14:00
-
Weilbach(Unterfr) 05:19:00
-
Breitendiel 05:22:00
-
Miltenberg 05:28:00
-
Kleinheubach 05:44:00
-
Laudenbach am Main 05:47:00
-
Klingenberg(Main) 05:51:00
-
Wörth(Main) 05:54:00
-
Erlenbach(Main) 05:56:00
-
Glanzstoffwerke 05:59:00
-
Obernburg-Elsenfeld 06:02:00
-
Kleinwallstadt 06:09:00
Route:
-
Walldürn
-
Schlachthof, Walldürn 05:13:00
-
Rathaus, Höpfingen 05:19:00
-
Heidlein, Höpfingen 05:20:00
-
Ziegelei, Höpfingen 05:21:00
-
Abzw. Bretzingen, Hardheim 05:24:00
-
Post, Hardheim 05:26:00
-
Rote Au, Hardheim 05:27:00
-
Schweinberg Rathaus, Hardheim 05:31:00
-
Schweinberg Ost, Hardheim 05:32:00
-
Weikerstetten Ort, Königheim 05:35:00
-
Siedlung, Königheim 05:38:00
-
Rathaus, Königheim 05:39:00
-
Königheim Ost 05:40:00
-
Abzw. Dittwar, Tauberbischofsheim 05:44:00
-
Abzw. Külsheim, Tauberbischofsheim 05:46:00
-
ZOB, Tauberbischofsheim 05:49:00
Route:
-
Bahnhof, Walldürn
-
Schlachthof, Walldürn 05:13:00
-
Rathaus, Höpfingen 05:19:00
-
Heidlein, Höpfingen 05:20:00
-
Ziegelei, Höpfingen 05:21:00
-
Abzw. Bretzingen, Hardheim 05:25:00
-
Post, Hardheim 05:27:00
-
Rote Au, Hardheim 05:28:00
-
Schweinberg Rathaus, Hardheim 05:33:00
-
Schweinberg Ost, Hardheim 05:34:00
-
Weikerstetten Ort, Königheim 05:38:00
-
Siedlung, Königheim 05:41:00
-
Rathaus, Königheim 05:42:00
-
Königheim Ost 05:43:00
-
Abzw. Dittwar, Tauberbischofsheim 05:47:00
-
Abzw. Külsheim, Tauberbischofsheim 05:48:00
-
Bahnhof, Tauberbischofsheim 05:49:00
Route:
-
Walldürn
-
Volksbank, Walldürn 05:23:00
-
Schlachthof, Walldürn 05:24:00
-
Rathaus, Höpfingen 05:30:00
-
Heidlein, Höpfingen 05:31:00
-
Ziegelei, Höpfingen 05:32:00
-
Abzw. Bretzingen, Hardheim 05:36:00
-
Post, Hardheim 05:38:00
-
Rote Au, Hardheim 05:39:00
-
Schweinberg Rathaus, Hardheim 05:44:00
-
Schweinberg Ost, Hardheim 05:45:00
Route:
-
Volksbank, Walldürn
-
Schlachthof, Walldürn 05:24:00
-
Rathaus, Höpfingen 05:30:00
-
Heidlein, Höpfingen 05:31:00
-
Ziegelei, Höpfingen 05:32:00
-
Abzw. Bretzingen, Hardheim 05:36:00
-
Post, Hardheim 05:38:00
-
Rote Au, Hardheim 05:39:00
-
Schweinberg Rathaus, Hardheim 05:44:00
-
Schweinberg Ost, Hardheim 05:45:00
Route:
-
Walldürn
-
Hainstadt(Baden) 05:33:00
-
Buchen(Odenw) 05:36:00
-
Buchen Ost 05:38:00
-
Bödigheim 05:48:00
-
Seckach 05:55:00