Haltestelle Lennesrieth in Waldthurn
Lennesrieth ,
92727Waldthurn
The next departure is direction Bahnhof, Neustadt a.d. Waldnaab.
Route:
-
Lennesrieth, Waldthurn
-
Maienfeld, Waldthurn 19:10:00
-
Albersrieth, Waldthurn 19:11:00
-
Erpetshof Abzw., Vohenstrauß 19:12:00
-
Erpetshof, Vohenstrauß 19:12:00
-
Zeßmannsrieth Ort, Vohenstrauß 19:13:00
-
Remmelberg, Theisseil 19:14:00
-
Schammesrieth, Theisseil 19:15:00
-
Sparrerwirtshaus, Theisseil 19:16:00
-
Letzau Ort, Theisseil 19:17:00
-
Letzau Abzw., Theisseil 19:18:00
-
Letzau Waldcafe, Theisseil 19:19:00
-
Theisseil Abzw. 19:20:00
-
Dorfmitte, Theisseil 19:21:00
-
Theisseil 19:22:00
-
Edeldorf, Theisseil 19:24:00
-
Görnitz, Theisseil 19:25:00
-
Abzw. Wilchenreuth/Edeldorf, Theisseil 19:26:00
-
Wilchenreuth Ortsmitte, Theisseil 19:27:00
-
Fichtlmühle, Theisseil 19:28:00
-
Roschau, Theisseil 19:29:00
-
Harlesberg, Theisseil 19:30:00
-
Hammerharlesberg, Theisseil 19:30:00
-
Aich, Theisseil 19:31:00
-
Kreiskrankenhaus, Neustadt a.d. Waldnaab 19:32:00
-
GS/HS, Neustadt a.d. Waldnaab 19:33:00
-
Schulzentrum, Neustadt a.d. Waldnaab 19:34:00
-
Naabstraße 5, Neustadt a.d. Waldnaab 19:35:00
-
Adolf Kolping Str.5, Neustadt a.d. Waldnaab 19:35:00
-
Freyung, Neustadt a.d. Waldnaab 19:35:00
-
Stadtplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 19:36:00
-
Freizeitanlage Gramau, Neustadt a.d. Waldnaab 19:37:00
-
Im Wiesengrund, Neustadt a.d. Waldnaab 19:38:00
-
ALDI/Rossmann, Neustadt a.d. Waldnaab 19:38:00
-
Danziger Straße, Neustadt a.d. Waldnaab 19:38:00
-
Am Vogelherd 44, Neustadt a.d. Waldnaab 19:39:00
-
Schmellerstraße 16, Neustadt a.d. Waldnaab 19:39:00
-
Bahnhof, Neustadt a.d. Waldnaab 19:40:00
Route:
-
Lennesrieth, Waldthurn
-
Bahnhof, Waldthurn 21:46:00
-
Frankenrieth, Waldthurn 21:47:00
-
Ottenrieth, Waldthurn 21:48:00
-
Sandbachhöf, Waldthurn 21:49:00
-
Spielberg, Waldthurn 21:50:00
-
Goldbrunn, Waldthurn 21:51:00
-
Woppenrieth, Waldthurn 21:52:00
-
Oberbernrieth Abzw., Waldthurn 21:54:00
-
Oberbernrieth, Waldthurn 21:55:00
-
Bernriether Strraße, Waldthurn 21:56:00
-
Kirche, Waldthurn 21:57:00
-
Obertresenfeld, Vohenstrauß 21:58:00
-
Untertresenfeld, Vohenstrauß 21:59:00
-
Waldau Ort, Vohenstrauß 22:00:00
-
Waldau Weiher, Vohenstrauß 22:01:00
-
Altenstadt Alte Schule, Vohenstrauß 22:02:00
-
Altenstadt Gh Vitzthum, Vohenstrauß 22:03:00
-
Fiedlbühl, Vohenstrauß 22:04:00
-
Fa. Seltmann, Vohenstrauß 22:05:00
-
Bahnhof Abzw., Vohenstrauß 22:06:00
-
Marktplatz, Vohenstrauß 22:07:00
-
Abzw. Braunetsriether Weg, Vohenstrauß 22:08:00
-
Gewerbegebiet, Vohenstrauß 22:09:00
-
Krankenkasse, Vohenstrauß 22:10:00
-
Förderschule, Vohenstrauß 22:11:00
-
Grundschule, Vohenstrauß 22:11:00
-
Realschule, Vohenstrauß 22:12:00
-
Hauptschule, Vohenstrauß 22:13:00
Route:
-
Lennesrieth, Waldthurn
-
Maienfeld, Waldthurn 08:20:00
-
Albersrieth, Waldthurn 08:21:00
-
Erpetshof Abzw., Vohenstrauß 08:22:00
-
Erpetshof, Vohenstrauß 08:22:00
-
Zeßmannsrieth Ort, Vohenstrauß 08:23:00
-
Remmelberg, Theisseil 08:24:00
-
Schammesrieth, Theisseil 08:25:00
-
Sparrerwirtshaus, Theisseil 08:26:00
-
Letzau Ort, Theisseil 08:27:00
-
Letzau Abzw., Theisseil 08:28:00
-
Letzau Waldcafe, Theisseil 08:29:00
-
Theisseil Abzw. 08:30:00
-
Dorfmitte, Theisseil 08:31:00
-
Theisseil 08:32:00
-
Edeldorf, Theisseil 08:34:00
-
Görnitz, Theisseil 08:35:00
-
Abzw. Wilchenreuth/Edeldorf, Theisseil 08:36:00
-
Wilchenreuth Ortsmitte, Theisseil 08:37:00
-
Fichtlmühle, Theisseil 08:38:00
-
Roschau, Theisseil 08:39:00
-
Harlesberg, Theisseil 08:40:00
-
Hammerharlesberg, Theisseil 08:40:00
-
Aich, Theisseil 08:41:00
-
Kreiskrankenhaus, Neustadt a.d. Waldnaab 08:42:00
-
GS/HS, Neustadt a.d. Waldnaab 08:43:00
-
Schulzentrum, Neustadt a.d. Waldnaab 08:44:00
-
Naabstraße 5, Neustadt a.d. Waldnaab 08:45:00
-
Adolf Kolping Str.5, Neustadt a.d. Waldnaab 08:45:00
-
Freyung, Neustadt a.d. Waldnaab 08:45:00
-
Stadtplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 08:46:00
-
Freizeitanlage Gramau, Neustadt a.d. Waldnaab 08:47:00
-
Im Wiesengrund, Neustadt a.d. Waldnaab 08:48:00
-
ALDI/Rossmann, Neustadt a.d. Waldnaab 08:48:00
-
Danziger Straße, Neustadt a.d. Waldnaab 08:48:00
-
Am Vogelherd 44, Neustadt a.d. Waldnaab 08:49:00
-
Schmellerstraße 16, Neustadt a.d. Waldnaab 08:49:00
-
Bahnhof, Neustadt a.d. Waldnaab 08:50:00
Route:
-
Lennesrieth, Waldthurn
-
Bahnhof, Waldthurn 09:46:00
-
Frankenrieth, Waldthurn 09:47:00
-
Ottenrieth, Waldthurn 09:48:00
-
Sandbachhöf, Waldthurn 09:49:00
-
Spielberg, Waldthurn 09:50:00
-
Goldbrunn, Waldthurn 09:51:00
-
Woppenrieth, Waldthurn 09:52:00
-
Oberbernrieth Abzw., Waldthurn 09:54:00
-
Oberbernrieth, Waldthurn 09:55:00
-
Bernriether Strraße, Waldthurn 09:56:00
-
Kirche, Waldthurn 09:57:00
-
Obertresenfeld, Vohenstrauß 09:58:00
-
Untertresenfeld, Vohenstrauß 09:59:00
-
Waldau Ort, Vohenstrauß 10:00:00
-
Waldau Weiher, Vohenstrauß 10:01:00
-
Altenstadt Alte Schule, Vohenstrauß 10:02:00
-
Altenstadt Gh Vitzthum, Vohenstrauß 10:03:00
-
Fiedlbühl, Vohenstrauß 10:04:00
-
Fa. Seltmann, Vohenstrauß 10:05:00
-
Bahnhof Abzw., Vohenstrauß 10:06:00
-
Marktplatz, Vohenstrauß 10:07:00
-
Abzw. Braunetsriether Weg, Vohenstrauß 10:08:00
-
Gewerbegebiet, Vohenstrauß 10:09:00
-
Krankenkasse, Vohenstrauß 10:10:00
-
Förderschule, Vohenstrauß 10:11:00
-
Grundschule, Vohenstrauß 10:11:00
-
Realschule, Vohenstrauß 10:12:00
-
Hauptschule, Vohenstrauß 10:13:00
Route:
-
Lennesrieth, Waldthurn
-
Maienfeld, Waldthurn 10:20:00
-
Albersrieth, Waldthurn 10:21:00
-
Erpetshof Abzw., Vohenstrauß 10:22:00
-
Erpetshof, Vohenstrauß 10:22:00
-
Zeßmannsrieth Ort, Vohenstrauß 10:23:00
-
Remmelberg, Theisseil 10:24:00
-
Schammesrieth, Theisseil 10:25:00
-
Sparrerwirtshaus, Theisseil 10:26:00
-
Letzau Ort, Theisseil 10:27:00
-
Letzau Abzw., Theisseil 10:28:00
-
Letzau Waldcafe, Theisseil 10:29:00
-
Theisseil Abzw. 10:30:00
-
Dorfmitte, Theisseil 10:31:00
-
Theisseil 10:32:00
-
Edeldorf, Theisseil 10:34:00
-
Görnitz, Theisseil 10:35:00
-
Abzw. Wilchenreuth/Edeldorf, Theisseil 10:36:00
-
Wilchenreuth Ortsmitte, Theisseil 10:37:00
-
Fichtlmühle, Theisseil 10:38:00
-
Roschau, Theisseil 10:39:00
-
Harlesberg, Theisseil 10:40:00
-
Hammerharlesberg, Theisseil 10:40:00
-
Aich, Theisseil 10:41:00
-
Kreiskrankenhaus, Neustadt a.d. Waldnaab 10:42:00
-
GS/HS, Neustadt a.d. Waldnaab 10:43:00
-
Schulzentrum, Neustadt a.d. Waldnaab 10:44:00
-
Naabstraße 5, Neustadt a.d. Waldnaab 10:45:00
-
Adolf Kolping Str.5, Neustadt a.d. Waldnaab 10:45:00
-
Freyung, Neustadt a.d. Waldnaab 10:45:00
-
Stadtplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 10:46:00
-
Freizeitanlage Gramau, Neustadt a.d. Waldnaab 10:47:00
-
Im Wiesengrund, Neustadt a.d. Waldnaab 10:48:00
-
ALDI/Rossmann, Neustadt a.d. Waldnaab 10:48:00
-
Danziger Straße, Neustadt a.d. Waldnaab 10:48:00
-
Am Vogelherd 44, Neustadt a.d. Waldnaab 10:49:00
-
Schmellerstraße 16, Neustadt a.d. Waldnaab 10:49:00
-
Bahnhof, Neustadt a.d. Waldnaab 10:50:00
Route:
-
Lennesrieth, Waldthurn
-
Bahnhof, Waldthurn 11:46:00
-
Frankenrieth, Waldthurn 11:47:00
-
Ottenrieth, Waldthurn 11:48:00
-
Sandbachhöf, Waldthurn 11:49:00
-
Spielberg, Waldthurn 11:50:00
-
Goldbrunn, Waldthurn 11:51:00
-
Woppenrieth, Waldthurn 11:52:00
-
Oberbernrieth Abzw., Waldthurn 11:54:00
-
Oberbernrieth, Waldthurn 11:55:00
-
Bernriether Strraße, Waldthurn 11:56:00
-
Kirche, Waldthurn 11:57:00
-
Obertresenfeld, Vohenstrauß 11:58:00
-
Untertresenfeld, Vohenstrauß 11:59:00
-
Waldau Ort, Vohenstrauß 12:00:00
-
Waldau Weiher, Vohenstrauß 12:01:00
-
Altenstadt Alte Schule, Vohenstrauß 12:02:00
-
Altenstadt Gh Vitzthum, Vohenstrauß 12:03:00
-
Fiedlbühl, Vohenstrauß 12:04:00
-
Fa. Seltmann, Vohenstrauß 12:05:00
-
Bahnhof Abzw., Vohenstrauß 12:06:00
-
Marktplatz, Vohenstrauß 12:07:00
-
Abzw. Braunetsriether Weg, Vohenstrauß 12:08:00
-
Gewerbegebiet, Vohenstrauß 12:09:00
-
Krankenkasse, Vohenstrauß 12:10:00
-
Förderschule, Vohenstrauß 12:11:00
-
Grundschule, Vohenstrauß 12:11:00
-
Realschule, Vohenstrauß 12:12:00
-
Hauptschule, Vohenstrauß 12:13:00