Haltestelle Geigant Schule in Waldmünchen
Mühlweg 2,
93449Waldmünchen
The next departure is direction Cham(Oberpf).
Route:
-
Geigant
-
Balbersdorf 11:02:00
-
Waffenbrunn 11:07:00
-
Willmering 11:10:00
-
Cham(Oberpf) 11:18:00
Route:
-
Geigant Schule, Waldmünchen
-
Geigant Am Keller, Waldmünchen 11:10:00
-
Geigant Beckenhöhle, Waldmünchen 11:11:00
-
Zillendorf Bahnhof, Waldmünchen 11:12:00
-
Zillendorf Ort, Waldmünchen 11:13:00
-
Grub(Oberpf) Bahnhof, Waldmünchen 11:14:00
-
Moosdorf Abzw., Waldmünchen 11:16:00
-
Prosdorf, Waldmünchen 11:17:00
-
Lerchenfeld, Waldmünchen 11:19:00
-
TV-Turnhalle, Waldmünchen 11:21:00
-
Bahnhof, Waldmünchen 11:22:00
Route:
-
Geigant
-
Zillendorf 11:57:00
-
Grub(Oberpf) 11:59:00
-
Waldmünchen 12:05:00
Route:
-
Geigant Schule, Waldmünchen
-
Geigant Am Keller, Waldmünchen 12:28:00
-
Geigant Beckenhöhle, Waldmünchen 12:29:00
-
Zillendorf Bahnhof, Waldmünchen 12:30:00
-
Zillendorf Ort, Waldmünchen 12:31:00
-
Grub(Oberpf) Bahnhof, Waldmünchen 12:32:00
-
Moosdorf Abzw., Waldmünchen 12:33:00
-
Prosdorf, Waldmünchen 12:34:00
-
Lerchenfeld, Waldmünchen 12:36:00
-
TV-Turnhalle, Waldmünchen 12:40:00
Route:
-
Geigant
-
Balbersdorf 13:02:00
-
Waffenbrunn 13:07:00
-
Willmering 13:10:00
-
Cham(Oberpf) 13:18:00
Route:
-
Geigant Schule, Waldmünchen
-
Sinzendorf, Waldmünchen 13:33:00
-
Haschaberg, Waldmünchen 13:34:00
-
Döfering, Schönthal 13:36:00
-
Lixendöfering, Schönthal 13:37:00
-
Rhan Ortsmitte, Schönthal 13:38:00
-
Flischbach Abzw. B22, Schönthal 13:40:00
-
Flischbach, Schönthal 13:43:00
-
Steegen, Rötz 13:44:00
-
Grub, Rötz 13:45:00
-
Gmünd, Rötz 13:46:00
-
Postamt, Rötz 13:48:00
-
Marktplatz, Rötz 13:50:00