Haltestelle Goetheplatz in Waldkraiburg
Grüner Weg 35,
84478Waldkraiburg
The next departure is direction Busbahnhof, Ampfing.
Route:
-
Goetheplatz, Waldkraiburg
-
Daimlerstr., Waldkraiburg 10:15:00
-
Industriegebiet, Waldkraiburg 10:17:00
-
Reit Gasthaus, Ampfing 10:19:00
-
Frühlingstraße, Ampfing 10:21:00
-
Busbahnhof, Ampfing 10:25:00
Route:
-
Goetheplatz, Waldkraiburg
-
Daimlerstr., Waldkraiburg 10:52:00
-
Prießnitzstr., Waldkraiburg 10:54:00
-
Berliner Str., Waldkraiburg 10:56:00
-
Bahnhof, Waldkraiburg 10:58:00
-
Franz-Liszt-Straße, Waldkraiburg 11:00:00
-
Föhrenwinkel Ort, Waldkraiburg 11:03:00
-
Abzw. Rausching, Waldkraiburg 11:06:00
-
Mettenheim Abzw., Mühldorf a. Inn 11:09:00
-
Waldstraße, Mettenheim (Kreis Mühldorf a Inn) 11:11:00
-
Altmühldorf Ecksberg, Mühldorf a. Inn 11:14:00
-
Altmühldorf Münchener Str./Wirtsgasse, Mühldorf a. 11:16:00
-
Altmühldorf Bauhof, Mühldorf a. Inn 11:18:00
-
Bahnhof, Mühldorf a. Inn 11:20:00
-
Stadtplatz, Mühldorf a. Inn 11:25:00
Route:
-
Goetheplatz, Waldkraiburg
-
Stadtplatz, Waldkraiburg 10:59:00
-
Reichenberger Str., Waldkraiburg 11:01:00
-
Münchener Platz, Waldkraiburg 11:03:00
-
Aussiger Str., Waldkraiburg 11:04:00
-
Super 2000, Waldkraiburg 11:07:00
-
Troppauer Str., Waldkraiburg 11:09:00
-
Thann, Aschau a. Inn 11:12:00
-
Siedlung, Aschau a. Inn 11:14:00
-
Rathaus, Aschau a. Inn 11:16:00
-
Friedhof, Aschau a. Inn 11:18:00
-
Wernher-von-Braun-Str., Aschau a. Inn 11:21:00
-
Werk Haupttor, Aschau a. Inn 11:23:00
Route:
-
Goetheplatz, Waldkraiburg
-
Daimlerstr., Waldkraiburg 11:52:00
-
Prießnitzstr., Waldkraiburg 11:54:00
-
Berliner Str., Waldkraiburg 11:56:00
-
Bahnhof, Waldkraiburg 11:58:00
-
Franz-Liszt-Straße, Waldkraiburg 12:00:00
-
Föhrenwinkel Ort, Waldkraiburg 12:03:00
-
Abzw. Rausching, Waldkraiburg 12:06:00
-
Mettenheim Abzw., Mühldorf a. Inn 12:09:00
-
Waldstraße, Mettenheim (Kreis Mühldorf a Inn) 12:11:00
-
Altmühldorf Ecksberg, Mühldorf a. Inn 12:14:00
-
Altmühldorf Münchener Str./Wirtsgasse, Mühldorf a. 12:16:00
-
Altmühldorf Bauhof, Mühldorf a. Inn 12:18:00
-
Bahnhof, Mühldorf a. Inn 12:20:00
-
Stadtplatz, Mühldorf a. Inn 12:25:00
Route:
-
Goetheplatz, Waldkraiburg
-
Stadtplatz, Waldkraiburg 11:59:00
-
Reichenberger Str., Waldkraiburg 12:01:00
-
Münchener Platz, Waldkraiburg 12:03:00
-
Aussiger Str., Waldkraiburg 12:04:00
-
Troppauer Str., Waldkraiburg 12:06:00
-
Thann, Aschau a. Inn 12:09:00
-
Siedlung, Aschau a. Inn 12:11:00
-
Rathaus, Aschau a. Inn 12:13:00
Route:
-
Goetheplatz, Waldkraiburg
-
Daimlerstr., Waldkraiburg 12:52:00
-
Prießnitzstr., Waldkraiburg 12:54:00
-
Berliner Str., Waldkraiburg 12:56:00
-
Bahnhof, Waldkraiburg 12:58:00
-
Franz-Liszt-Straße, Waldkraiburg 13:00:00
-
Föhrenwinkel Ort, Waldkraiburg 13:03:00
-
Abzw. Rausching, Waldkraiburg 13:06:00
-
Mettenheim Abzw., Mühldorf a. Inn 13:09:00
-
Waldstraße, Mettenheim (Kreis Mühldorf a Inn) 13:11:00
-
Altmühldorf Ecksberg, Mühldorf a. Inn 13:14:00
-
Altmühldorf Münchener Str./Wirtsgasse, Mühldorf a. 13:16:00
-
Altmühldorf Bauhof, Mühldorf a. Inn 13:18:00
-
Bahnhof, Mühldorf a. Inn 13:20:00
-
Stadtplatz, Mühldorf a. Inn 13:25:00