Haltestelle Goetheplatz in Waldkraiburg
Grüner Weg 35,
84478Waldkraiburg
The next departure is direction Apotheke, Kraiburg a. Inn.
Route:
-
Goetheplatz, Waldkraiburg
-
Friedhof, Waldkraiburg 15:28:00
-
Troppauer Str., Waldkraiburg 15:29:00
-
Post, Waldkraiburg 15:33:00
-
Bahnhof, Waldkraiburg 15:36:00
-
Franz-Liszt-Straße, Waldkraiburg 15:38:00
-
Pürten, Waldkraiburg 15:40:00
-
Niederndorf, Waldkraiburg 15:42:00
-
Apotheke, Kraiburg a. Inn 15:44:00
Route:
-
Goetheplatz, Waldkraiburg
-
Daimlerstr., Waldkraiburg 15:52:00
-
Prießnitzstr., Waldkraiburg 15:54:00
-
Berliner Str., Waldkraiburg 15:56:00
-
Bahnhof, Waldkraiburg 15:58:00
-
Franz-Liszt-Straße, Waldkraiburg 16:00:00
-
Föhrenwinkel Ort, Waldkraiburg 16:03:00
-
Abzw. Rausching, Waldkraiburg 16:06:00
-
Mettenheim Abzw., Mühldorf a. Inn 16:09:00
-
Waldstraße, Mettenheim (Kreis Mühldorf a Inn) 16:11:00
-
Altmühldorf Ecksberg, Mühldorf a. Inn 16:14:00
-
Altmühldorf Münchener Str./Wirtsgasse, Mühldorf a. 16:16:00
-
Altmühldorf Bauhof, Mühldorf a. Inn 16:18:00
-
Bahnhof, Mühldorf a. Inn 16:20:00
-
Stadtplatz, Mühldorf a. Inn 16:25:00
Route:
-
Goetheplatz, Waldkraiburg
-
Stadtplatz, Waldkraiburg 15:59:00
-
Reichenberger Str., Waldkraiburg 16:01:00
-
Münchener Platz, Waldkraiburg 16:03:00
-
Aussiger Str., Waldkraiburg 16:04:00
-
Troppauer Str., Waldkraiburg 16:06:00
-
Thann, Aschau a. Inn 16:09:00
-
Siedlung, Aschau a. Inn 16:11:00
-
Rathaus, Aschau a. Inn 16:13:00
-
Friedhof, Aschau a. Inn 16:15:00
Route:
-
Goetheplatz, Waldkraiburg
-
Friedhof, Waldkraiburg 16:49:00
-
Troppauer Str., Waldkraiburg 16:50:00
-
Post, Waldkraiburg 16:52:00
-
Bahnhof, Waldkraiburg 16:54:00
-
Franz-Liszt-Straße, Waldkraiburg 16:56:00
-
Pürten, Waldkraiburg 16:58:00
-
Niederndorf, Waldkraiburg 17:00:00
-
Apotheke, Kraiburg a. Inn 17:02:00
Route:
-
Goetheplatz, Waldkraiburg
-
Daimlerstr., Waldkraiburg 16:58:00
-
Prießnitzstr., Waldkraiburg 17:00:00
-
Berliner Str., Waldkraiburg 17:02:00
-
Bahnhof, Waldkraiburg 17:04:00
-
Franz-Liszt-Straße, Waldkraiburg 17:06:00
-
Föhrenwinkel Ort, Waldkraiburg 17:09:00
-
Abzw. Rausching, Waldkraiburg 17:12:00
-
Mettenheim Abzw., Mühldorf a. Inn 17:15:00
-
Waldstraße, Mettenheim (Kreis Mühldorf a Inn) 17:17:00
-
Altmühldorf Ecksberg, Mühldorf a. Inn 17:20:00
-
Altmühldorf Münchener Str./Wirtsgasse, Mühldorf a. 17:22:00
-
Altmühldorf Bauhof, Mühldorf a. Inn 17:24:00
-
Bahnhof, Mühldorf a. Inn 17:26:00
-
Stadtplatz, Mühldorf a. Inn 17:30:00
Route:
-
Goetheplatz, Waldkraiburg
-
Stadtplatz, Waldkraiburg 16:59:00
-
Reichenberger Str., Waldkraiburg 17:01:00
-
Münchener Platz, Waldkraiburg 17:03:00
-
Aussiger Str., Waldkraiburg 17:04:00
-
Troppauer Str., Waldkraiburg 17:06:00
-
Thann, Aschau a. Inn 17:09:00
-
Siedlung, Aschau a. Inn 17:11:00
-
Rathaus, Aschau a. Inn 17:13:00