Haltestelle Waldershof Marktplatz in Waldershof
Markt 30,
95679Waldershof
The next departure is direction Bayreuth Hbf.
Route:
-
Waldershof
-
Neusorg 16:03:00
-
Immenreuth 16:11:00
-
Haidenaab-Göppmannsbühl 16:15:00
-
Kirchenlaibach 16:18:00
-
Seybothenreuth 16:24:00
-
Stockau 16:28:00
-
Bayreuth Hbf 16:36:00
Route:
-
Waldershof
-
Marktredwitz 16:05:00
-
Wunsiedel-Holenbrunn 16:11:00
-
Röslau 16:14:00
-
Marktleuthen 16:19:00
-
Kirchenlamitz Ost 16:23:00
-
Martinlamitz 16:27:00
-
Oberkotzau 16:32:00
-
Hof Hbf 16:38:00
-
Hof-Neuhof 16:41:00
-
Köditz 16:48:00
-
Stegenwaldhaus 16:53:00
-
Selbitz 16:59:00
-
Naila 17:05:00
-
Marxgrün 17:11:00
-
Höllenthal 17:14:00
-
Bad Steben 17:19:00
Route:
-
Markt, Waldershof
-
Ringstraße, Waldershof 16:08:00
-
Dr.-Zimmer-Straße, Waldershof 16:08:00
-
Kirchsteig, Waldershof 16:08:00
-
Siedlung, Waldershof 16:08:00
-
Ziegelanger, Waldershof 16:08:00
-
Kössain, Waldershof 16:16:00
-
Rodenzenreuth, Waldershof 16:16:00
-
Schurbach, Waldershof 16:16:00
-
Helmbrechts, Waldershof 16:19:00
-
Helmbrechtsmühle, Waldershof 16:19:00
-
Poppenreuth, Waldershof 16:19:00
-
Schafbruck, Waldershof 16:19:00
-
Stemetsbach Abzw., Waldershof 16:19:00
-
Stiegelmühle Abzw., Waldershof 16:19:00
-
Walbenreuth, Waldershof 16:19:00
-
Wolfersreuth, Waldershof 16:19:00
-
Masch, Waldershof 16:23:00
-
Burgruine Weißenstein, Waldershof 16:30:00
-
Hard, Waldershof 16:30:00
-
Harlachhammer, Waldershof 16:30:00
-
Hohenhard Abzw. Spitzerberg, Waldershof 16:30:00
-
Hohenhard Bachnest, Waldershof 16:30:00
-
Hohenhard Kalvarienbergstraße 14, Waldershof 16:30:00
-
Hohenhard Kalvarienbergstraße 36, Waldershof 16:30:00
-
Kaltenlohe Abzw., Waldershof 16:30:00
-
Waldersdorf Marktredwitzer Haus, Waldershof 16:30:00
-
Frauenreuth, Friedenfels 16:37:00
-
Granitwerk, Friedenfels 16:37:00
-
Grenzbachstraße, Friedenfels 16:37:00
-
Schloßbrauerei, Friedenfels 16:37:00
-
Siedlung, Friedenfels 16:37:00
-
Steinbruckweg, Friedenfels 16:37:00
-
Trettmanns, Friedenfels 16:37:00
-
Köhlerlohe, Friedenfels 16:37:00
-
Schönfuß, Friedenfels 16:37:00
-
Voitenthan, Friedenfels 16:37:00
-
Voitenthan Aussiedlerhof, Friedenfels 16:37:00
-
Bärnhöhe, Friedenfels 16:41:00
Route:
-
Markt, Waldershof
-
Rothenfurth Abzw., Pullenreuth 16:28:00
-
Pilgramsreuth Abzw., Pullenreuth 16:29:00
-
Langentheilen Abzw., Pullenreuth 16:30:00
-
Schindellohe Ort, Pullenreuth 16:31:00
-
Dechantsees, Pullenreuth 16:32:00
-
Pullenreuth Ort 16:34:00
-
Stöcken Abzw., Neusorg 16:35:00
-
Riglasreuth Abzw., Neusorg 16:36:00
-
Abzw. Trevesen, Neusorg 16:38:00
-
Oberwappenöst Abzw., Kulmain 16:40:00
-
Rothenhof, Kulmain 16:41:00
-
Zinst, Kulmain 16:43:00
-
Kemnather Straße, Kulmain 16:47:00
-
Oberbruck, Kulmain 16:49:00
-
Wunsiedler Straße, Kemnath 16:51:00
-
Primianusplatz, Kemnath 16:53:00
Route:
-
Markt, Waldershof
-
Bahnhof, Marktredwitz 17:00:00
-
Klinikum, Selb 17:25:00
-
Bahnhof, Selb 17:28:00
Route:
-
Markt, Waldershof
-
Rothenfurth Abzw., Pullenreuth 16:58:00
-
Pilgramsreuth Abzw., Pullenreuth 16:59:00
-
Langentheilen Abzw., Pullenreuth 17:00:00
-
Schindellohe Ort, Pullenreuth 17:01:00
-
Dechantsees, Pullenreuth 17:03:00
-
Mengersreuth Marktplatz, Pullenreuth 17:04:00
-
Stöcken Abzw., Neusorg 17:05:00
-
Weihermühle, Neusorg 17:08:00
-
Hauptstraße, Neusorg 17:10:00
-
Schwarzenreuth, Neusorg 17:12:00
-
Ebnath Ort 17:15:00
-
Fuhrmannsreuth, Brand 17:18:00
-
Brand Ort 17:19:00
-
Grünberg, Brand 17:21:00
-
Frankenreuth Abzw., Kulmain 17:24:00
-
Hofstetten Alm, Kulmain 17:25:00
-
Aign, Kulmain 17:27:00
-
Schroll, Kulmain 17:29:00
-
Ziegelhütte Abzw., Kulmain 17:31:00
-
Kulmainer Straße, Immenreuth 17:32:00
-
Bahnhof, Immenreuth 17:33:00
-
Zinst, Kulmain 17:41:00
-
Rothenhof, Kulmain 17:44:00
-
Oberwappenöst Abzw., Kulmain 17:45:00
-
Trevesen Haus-Nr. 73, Pullenreuth 17:49:00
-
Kronau, Pullenreuth 17:52:00