Haltestelle Reichenbach Kurhaus/Etzenroter Str. in Waldbronn
Pforzheimer Strasse 40,
76337Waldbronn
The next departure is direction Ittersbach Rathaus.
Route:
-
Reichenbach Kurpark, Waldbronn
-
Reichenbach(b. Ettlingen) 08:29:00
-
Langensteinbach Schießhüttenäcker, Karlsbad 08:32:00
-
Langensteinbach Bahnhof 08:33:00
-
Langensteinbach St. Barbara, Karlsbad 08:34:00
-
Spielberg 08:37:00
-
Ittersbach Industrie, Karlsbad 08:41:00
-
Ittersbach Bahnhof 08:43:00
-
Ittersbach Rathaus 08:45:00
Route:
-
Reichenbach Kurhaus/Etzenroter Str., Waldbronn
-
Reichenbach Nelkenstraße, Waldbronn 08:37:00
-
Reichenbach Albert-Schweitzer-Schule, Waldbronn 08:38:00
-
Reichenbach Friedhof, Waldbronn 08:39:00
-
Freibad, Waldbronn 08:41:00
-
Ermlisgrund, Waldbronn 08:42:00
-
Eistreff, Waldbronn 08:43:00
-
Reichenbach Sportzentrum, Waldbronn 08:44:00
-
Busenbach Rathausmarkt, Waldbronn 08:45:00
-
Busenbach Ostendstraße, Waldbronn 08:46:00
-
Busenbach Oberdorf, Waldbronn 08:47:00
-
Busenbach Apotheke, Waldbronn 08:49:00
-
Busenbach Bahnhof, Waldbronn 08:55:00
Route:
-
Reichenbach Kurhaus/Etzenroter Str., Waldbronn
-
Reichenbach Nelkenstraße, Waldbronn 08:38:00
-
Reichenbach Albert-Schweitzer-Schule, Waldbronn 08:39:00
-
Reichenbach Friedhof, Waldbronn 08:40:00
-
Reichenbach Friedenstraße, Waldbronn 08:41:00
-
Reichenbach Kulturtreff, Waldbronn 08:42:00
-
Busenbach Albtherme, Waldbronn 08:44:00
-
Busenbach Rathausmarkt, Waldbronn 08:45:00
-
Busenbach Ostendstraße, Waldbronn 08:46:00
-
Busenbach Oberdorf, Waldbronn 08:47:00
-
Busenbach Apotheke, Waldbronn 08:49:00
-
Busenbach Bahnhof, Waldbronn 08:55:00
Route:
-
Reichenbach Kurpark, Waldbronn
-
Busenbach 08:40:00
-
Spinnerei, Ettlingen 08:41:00
-
Albgaubad, Ettlingen 08:44:00
-
Ettlingen Stadt 08:45:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 08:49:00
-
Wasen, Ettlingen 08:50:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 08:51:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 08:54:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 08:55:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 08:56:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 08:58:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 08:59:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 09:02:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 09:04:00
-
Poststraße, Karlsruhe 09:06:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 09:07:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 09:08:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 09:10:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 09:11:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 09:13:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 09:14:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 09:16:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 09:18:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 09:20:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 09:21:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 09:22:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 09:24:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 09:25:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 09:28:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 09:29:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 09:30:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 09:31:00
Route:
-
Reichenbach Kurhaus/Etzenroter Str., Waldbronn
-
Etzenrot Strauß, Waldbronn 08:58:00
-
Etzenrot Vogesenstraße, Waldbronn 09:00:00
-
Etzenrot Esternaystraße, Waldbronn 09:02:00
-
Etzenrot Feuerwehrhaus, Waldbronn 09:04:00
-
Etzenrot Bahnhof, Waldbronn 09:09:00
Route:
-
Reichenbach Kurhaus/Etzenroter Str., Waldbronn
-
Etzenrot Strauß, Waldbronn 08:59:00
-
Etzenrot Vogesenstraße, Waldbronn 09:01:00
-
Etzenrot Esternaystraße, Waldbronn 09:03:00
-
Etzenrot Feuerwehrhaus, Waldbronn 09:05:00
-
Etzenrot Bahnhof, Waldbronn 09:10:00