Haltestelle Reichenbach Kurhaus/Etzenroter Str. in Waldbronn
Pforzheimer Strasse 40,
76337Waldbronn
The next departure is direction Hochstetten.
Route:
-
Reichenbach Kurpark, Waldbronn
-
Busenbach 16:10:00
-
Spinnerei, Ettlingen 16:11:00
-
Albgaubad, Ettlingen 16:14:00
-
Ettlingen Stadt 16:15:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 16:19:00
-
Wasen, Ettlingen 16:20:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 16:21:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 16:24:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 16:25:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 16:26:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 16:28:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 16:29:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 16:32:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 16:34:00
-
Poststraße, Karlsruhe 16:36:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 16:37:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 16:38:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 16:40:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 16:41:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 16:43:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 16:44:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 16:46:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 16:48:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 16:50:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 16:51:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 16:52:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 16:54:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 16:55:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 16:58:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 16:59:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 17:00:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 17:01:00
-
Eggenstein Süd, Eggenstein-Leopoldshafen 17:07:00
-
Eggenstein Bf 17:08:00
-
Eggenstein Spöcker Weg, Eggenstein-Leopoldshafen 17:09:00
-
Eggenstein Schweriner Straße, Eggenstein-Leopoldsh 17:11:00
-
Leopoldshafen Viermorgen, Eggenstein-Leopoldshafen 17:12:00
-
Leopoldshafen Leopoldstr. 17:14:00
-
Leopoldshafen Frankfurter Straße, Eggenstein-Leopo 17:15:00
-
Linkenheim Süd, Linkenheim-Hochstetten 17:18:00
-
Linkenheim Friedrichstraße, Linkenheim-Hochstetten 17:19:00
-
Linkenheim Rathaus 17:21:00
-
Linkenheim Schulzentrum, Linkenheim-Hochstetten 17:23:00
-
Hochstetten Grenzstraße 17:24:00
-
Hochstetten Altenheim, Linkenheim-Hochstetten 17:26:00
-
Hochstetten 17:27:00
Route:
-
Reichenbach Kurpark, Waldbronn
-
Reichenbach(b. Ettlingen) 16:14:00
-
Langensteinbach Schießhüttenäcker, Karlsbad 16:16:00
-
Langensteinbach Bahnhof 16:17:00
-
Langensteinbach St. Barbara, Karlsbad 16:19:00
-
Spielberg 16:22:00
-
Ittersbach Industrie, Karlsbad 16:25:00
-
Ittersbach Bahnhof 16:27:00
-
Ittersbach Rathaus 16:29:00
Route:
-
Reichenbach Kurpark, Waldbronn
-
Reichenbach(b. Ettlingen) 16:29:00
-
Langensteinbach Schießhüttenäcker, Karlsbad 16:32:00
-
Langensteinbach Bahnhof 16:33:00
-
Langensteinbach St. Barbara, Karlsbad 16:34:00
-
Spielberg 16:37:00
-
Ittersbach Industrie, Karlsbad 16:41:00
-
Ittersbach Bahnhof 16:43:00
-
Ittersbach Rathaus 16:45:00
Route:
-
Reichenbach Kurhaus/Etzenroter Str., Waldbronn
-
Reichenbach Nelkenstraße, Waldbronn 16:37:00
-
Reichenbach Albert-Schweitzer-Schule, Waldbronn 16:38:00
-
Reichenbach Friedhof, Waldbronn 16:39:00
-
Freibad, Waldbronn 16:41:00
-
Ermlisgrund, Waldbronn 16:42:00
-
Eistreff, Waldbronn 16:43:00
-
Reichenbach Sportzentrum, Waldbronn 16:44:00
-
Busenbach Rathausmarkt, Waldbronn 16:45:00
-
Busenbach Ostendstraße, Waldbronn 16:46:00
-
Busenbach Oberdorf, Waldbronn 16:47:00
-
Busenbach Apotheke, Waldbronn 16:49:00
-
Busenbach Bahnhof, Waldbronn 16:55:00
Route:
-
Reichenbach Kurhaus/Etzenroter Str., Waldbronn
-
Reichenbach Nelkenstraße, Waldbronn 16:38:00
-
Reichenbach Albert-Schweitzer-Schule, Waldbronn 16:38:00
-
Reichenbach Friedhof, Waldbronn 16:40:00
-
Freibad, Waldbronn 16:42:00
-
Ermlisgrund, Waldbronn 16:43:00
-
Eistreff, Waldbronn 16:44:00
-
Busenbach Oberdorf, Waldbronn 16:47:00
-
Busenbach Apotheke, Waldbronn 16:49:00
-
Busenbach Bahnhof, Waldbronn 16:55:00
Route:
-
Reichenbach Kurpark, Waldbronn
-
Busenbach 16:40:00
-
Spinnerei, Ettlingen 16:41:00
-
Albgaubad, Ettlingen 16:44:00
-
Ettlingen Stadt 16:45:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 16:49:00
-
Wasen, Ettlingen 16:50:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 16:51:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 16:54:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 16:55:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 16:56:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 16:58:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 16:59:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 17:02:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 17:04:00
-
Poststraße, Karlsruhe 17:06:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 17:07:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 17:08:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 17:10:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 17:11:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 17:13:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 17:14:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 17:16:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 17:18:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 17:20:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 17:21:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 17:22:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 17:24:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 17:25:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 17:28:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 17:29:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 17:30:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 17:31:00
-
Eggenstein Süd, Eggenstein-Leopoldshafen 17:35:00
-
Eggenstein Bf 17:36:00
-
Eggenstein Spöcker Weg, Eggenstein-Leopoldshafen 17:38:00
-
Eggenstein Schweriner Straße, Eggenstein-Leopoldsh 17:39:00
-
Leopoldshafen Viermorgen, Eggenstein-Leopoldshafen 17:41:00
-
Leopoldshafen Leopoldstr. 17:43:00
-
Leopoldshafen Frankfurter Straße, Eggenstein-Leopo 17:44:00
-
Linkenheim Süd, Linkenheim-Hochstetten 17:47:00
-
Linkenheim Friedrichstraße, Linkenheim-Hochstetten 17:48:00
-
Linkenheim Rathaus 17:50:00
-
Linkenheim Schulzentrum, Linkenheim-Hochstetten 17:52:00
-
Hochstetten Grenzstraße 17:53:00
-
Hochstetten Altenheim, Linkenheim-Hochstetten 17:54:00
-
Hochstetten 17:55:00