Haltestelle Reichenbach Kurhaus/Etzenroter Str. in Waldbronn
Pforzheimer Strasse 40,
76337Waldbronn
The next departure is direction Ittersbach Rathaus.
Route:
-
Reichenbach Kurpark, Waldbronn
-
Reichenbach(b. Ettlingen) 13:29:00
-
Langensteinbach Schießhüttenäcker, Karlsbad 13:32:00
-
Langensteinbach Bahnhof 13:33:00
-
Langensteinbach St. Barbara, Karlsbad 13:34:00
-
Spielberg 13:37:00
-
Ittersbach Industrie, Karlsbad 13:41:00
-
Ittersbach Bahnhof 13:43:00
-
Ittersbach Rathaus 13:45:00
Route:
-
Reichenbach Kurhaus/Etzenroter Str., Waldbronn
-
Reichenbach Nelkenstraße, Waldbronn 13:37:00
-
Reichenbach Albert-Schweitzer-Schule, Waldbronn 13:38:00
-
Reichenbach Friedhof, Waldbronn 13:39:00
-
Freibad, Waldbronn 13:41:00
-
Ermlisgrund, Waldbronn 13:42:00
-
Eistreff, Waldbronn 13:43:00
-
Reichenbach Sportzentrum, Waldbronn 13:44:00
-
Busenbach Rathausmarkt, Waldbronn 13:45:00
-
Busenbach Ostendstraße, Waldbronn 13:46:00
-
Busenbach Oberdorf, Waldbronn 13:47:00
-
Busenbach Apotheke, Waldbronn 13:49:00
-
Busenbach Bahnhof, Waldbronn 13:55:00
Route:
-
Reichenbach Kurpark, Waldbronn
-
Busenbach 13:40:00
-
Spinnerei, Ettlingen 13:41:00
-
Albgaubad, Ettlingen 13:44:00
-
Ettlingen Stadt 13:45:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 13:49:00
-
Wasen, Ettlingen 13:50:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 13:51:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 13:54:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 13:55:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 13:56:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 13:58:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 13:59:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 14:02:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 14:04:00
-
Poststraße, Karlsruhe 14:06:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 14:07:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 14:08:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 14:10:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 14:11:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 14:13:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 14:14:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 14:16:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 14:18:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 14:20:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 14:21:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 14:22:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 14:24:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 14:25:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 14:28:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 14:29:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 14:30:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 14:31:00
Route:
-
Reichenbach Kurhaus/Etzenroter Str., Waldbronn
-
Etzenrot Strauß, Waldbronn 13:59:00
-
Etzenrot Vogesenstraße, Waldbronn 14:01:00
-
Etzenrot Esternaystraße, Waldbronn 14:03:00
-
Etzenrot Feuerwehrhaus, Waldbronn 14:05:00
-
Etzenrot Bahnhof, Waldbronn 14:10:00
Route:
-
Reichenbach Kurpark, Waldbronn
-
Reichenbach(b. Ettlingen) 13:59:00
-
Langensteinbach Schießhüttenäcker, Karlsbad 14:02:00
-
Langensteinbach Bahnhof 14:03:00
-
Langensteinbach St. Barbara, Karlsbad 14:04:00
-
Spielberg 14:07:00
-
Ittersbach Industrie, Karlsbad 14:11:00
-
Ittersbach Bahnhof 14:13:00
-
Ittersbach Rathaus 14:15:00
Route:
-
Reichenbach Kurpark, Waldbronn
-
Busenbach 14:10:00
-
Spinnerei, Ettlingen 14:11:00
-
Albgaubad, Ettlingen 14:14:00
-
Ettlingen Stadt 14:15:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 14:19:00
-
Wasen, Ettlingen 14:20:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 14:21:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 14:24:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 14:25:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 14:26:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 14:28:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 14:29:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 14:32:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 14:34:00
-
Poststraße, Karlsruhe 14:36:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 14:37:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 14:38:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 14:40:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 14:41:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 14:43:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 14:44:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 14:46:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 14:48:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 14:50:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 14:51:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 14:52:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 14:54:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 14:55:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 14:58:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 14:59:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 15:00:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 15:01:00
-
Eggenstein Süd, Eggenstein-Leopoldshafen 15:07:00
-
Eggenstein Bf 15:08:00
-
Eggenstein Spöcker Weg, Eggenstein-Leopoldshafen 15:09:00
-
Eggenstein Schweriner Straße, Eggenstein-Leopoldsh 15:11:00
-
Leopoldshafen Viermorgen, Eggenstein-Leopoldshafen 15:12:00
-
Leopoldshafen Leopoldstr. 15:14:00
-
Leopoldshafen Frankfurter Straße, Eggenstein-Leopo 15:15:00
-
Linkenheim Süd, Linkenheim-Hochstetten 15:18:00
-
Linkenheim Friedrichstraße, Linkenheim-Hochstetten 15:19:00
-
Linkenheim Rathaus 15:21:00
-
Linkenheim Schulzentrum, Linkenheim-Hochstetten 15:23:00
-
Hochstetten Grenzstraße 15:24:00
-
Hochstetten Altenheim, Linkenheim-Hochstetten 15:26:00
-
Hochstetten 15:27:00