Haltestelle Siegenstein in Wald (Oberpfalz)
Burgstrasse ,
93192Wald (Oberpfalz)
The next departure is direction Frauenzell, Brennberg.
Route:
-
Siegenstein, Wald (Oberpfalz)
-
Wiesmühle, Wald (Oberpfalz) 14:13:00
-
Süssenbach, Wald (Oberpfalz) 14:14:00
-
Klosterberg, Brennberg 14:16:00
-
Hauserhof, Brennberg 14:17:00
-
Bibersbach, Brennberg 14:18:00
-
Bruckbach, Brennberg 14:19:00
-
Pöllhof, Brennberg 14:20:00
-
Weismühle, Brennberg 14:20:00
-
Zinthof, Brennberg 14:21:00
-
Einmündung, Brennberg 14:22:00
-
Kerscher, Brennberg 14:23:00
-
Hintermeier, Brennberg 14:24:00
-
Loidsberg, Brennberg 14:25:00
-
Hechtfeld, Brennberg 14:26:00
-
Frauenzell, Brennberg 14:27:00
Route:
-
Siegenstein, Wald (Oberpfalz)
-
Wiesmühle, Wald (Oberpfalz) 17:14:00
-
Süssenbach, Wald (Oberpfalz) 17:15:00
-
Klosterberg, Brennberg 17:17:00
-
Hauserhof, Brennberg 17:18:00
-
Bibersbach, Brennberg 17:19:00
-
Bruckbach, Brennberg 17:20:00
-
Pöllhof, Brennberg 17:21:00
-
Weismühle, Brennberg 17:21:00
-
Zinthof, Brennberg 17:22:00
-
Einmündung, Brennberg 17:23:00
-
Kerscher, Brennberg 17:24:00
-
Hintermeier, Brennberg 17:25:00
-
Loidsberg, Brennberg 17:26:00
-
Hechtfeld, Brennberg 17:27:00
-
Frauenzell, Brennberg 17:28:00
-
Hechtfeld, Brennberg 17:29:00
-
Himmelmühle, Brennberg 17:31:00
-
Bibersbach, Brennberg 17:32:00
-
Hauserhof, Brennberg 17:33:00
-
Grabenhof, Brennberg 17:34:00
-
Forstmühle, Altenthann 17:35:00
-
Forstmühle Schlecht, Altenthann 17:36:00
-
Gottesberg, Altenthann 17:37:00
-
Röhren, Altenthann 17:37:00
-
Pfaffenfang Kreuz, Altenthann 17:38:00
-
Orhalm, Altenthann 17:39:00
-
Lohweg, Altenthann 17:40:00
-
Johannisbreite, Altenthann 17:42:00
-
Hohes Kreuz Abzw. Altenth., Altenthann 17:43:00
-
Eichhof, Altenthann 17:44:00
-
Roidhof, Altenthann 17:44:00
-
Thiergarten, Altenthann 17:45:00
-
Heuweg, Altenthann 17:46:00
-
Oberlichtenwald, Altenthann 17:47:00
-
Unterlichtenwald Nord, Altenthann 17:48:00
-
Unterlichtenwald Ortsmitte, Altenthann 17:48:00
-
Neumühle, Donaustauf 17:49:00
-
Hammermühle, Donaustauf 17:51:00
-
Sulzbach Tulpenweg, Donaustauf 17:52:00
-
Sulzbach West, Donaustauf 17:54:00
-
Walhallastraße, Donaustauf 17:56:00
-
Kriegerdenkmal, Donaustauf 17:57:00
-
Bayerwaldstraße, Donaustauf 17:58:00
Route:
-
Siegenstein, Wald (Oberpfalz)
-
Wiesmühle, Wald (Oberpfalz) 18:14:00
-
Süssenbach, Wald (Oberpfalz) 18:15:00
-
Klosterberg, Brennberg 18:17:00
-
Hauserhof, Brennberg 18:18:00
-
Bibersbach, Brennberg 18:19:00
-
Bruckbach, Brennberg 18:20:00
-
Pöllhof, Brennberg 18:21:00
-
Weismühle, Brennberg 18:21:00
-
Zinthof, Brennberg 18:22:00
-
Einmündung, Brennberg 18:23:00
-
Kerscher, Brennberg 18:24:00
-
Hintermeier, Brennberg 18:25:00
-
Loidsberg, Brennberg 18:26:00
-
Hechtfeld, Brennberg 18:27:00
-
Frauenzell, Brennberg 18:28:00
Route:
-
Siegenstein, Wald (Oberpfalz)
-
Wiesmühle, Wald (Oberpfalz) 19:14:00
-
Süssenbach, Wald (Oberpfalz) 19:15:00
-
Klosterberg, Brennberg 19:17:00
-
Hauserhof, Brennberg 19:18:00
-
Bibersbach, Brennberg 19:19:00
-
Bruckbach, Brennberg 19:20:00
-
Pöllhof, Brennberg 19:21:00
-
Weismühle, Brennberg 19:21:00
-
Zinthof, Brennberg 19:22:00
-
Einmündung, Brennberg 19:23:00
-
Kerscher, Brennberg 19:24:00
-
Hintermeier, Brennberg 19:25:00
-
Loidsberg, Brennberg 19:26:00
-
Hechtfeld, Brennberg 19:27:00
-
Frauenzell, Brennberg 19:28:00
-
Hechtfeld, Brennberg 19:29:00
-
Himmelmühle, Brennberg 19:31:00
-
Bibersbach, Brennberg 19:32:00
-
Hauserhof, Brennberg 19:33:00
-
Grabenhof, Brennberg 19:34:00
-
Forstmühle, Altenthann 19:35:00
-
Forstmühle Schlecht, Altenthann 19:36:00
-
Gottesberg, Altenthann 19:37:00
-
Röhren, Altenthann 19:37:00
-
Pfaffenfang Kreuz, Altenthann 19:38:00
-
Orhalm, Altenthann 19:39:00
-
Lohweg, Altenthann 19:40:00
-
Johannisbreite, Altenthann 19:42:00
-
Hohes Kreuz Abzw. Altenth., Altenthann 19:43:00
-
Eichhof, Altenthann 19:44:00
-
Roidhof, Altenthann 19:44:00
-
Thiergarten, Altenthann 19:45:00
-
Heuweg, Altenthann 19:46:00
-
Oberlichtenwald, Altenthann 19:47:00
-
Unterlichtenwald Nord, Altenthann 19:48:00
-
Unterlichtenwald Ortsmitte, Altenthann 19:48:00
-
Neumühle, Donaustauf 19:49:00
-
Hammermühle, Donaustauf 19:51:00
-
Sulzbach Tulpenweg, Donaustauf 19:52:00
-
Sulzbach West, Donaustauf 19:54:00
-
Walhallastraße, Donaustauf 19:56:00
-
Kriegerdenkmal, Donaustauf 19:57:00
-
Bayerwaldstraße, Donaustauf 19:58:00
Route:
-
Siegenstein, Wald (Oberpfalz)
-
Wiesmühle, Wald (Oberpfalz) 21:14:00
-
Süssenbach, Wald (Oberpfalz) 21:15:00
-
Klosterberg, Brennberg 21:17:00
-
Hauserhof, Brennberg 21:18:00
-
Bibersbach, Brennberg 21:19:00
-
Bruckbach, Brennberg 21:20:00
-
Pöllhof, Brennberg 21:21:00
-
Weismühle, Brennberg 21:21:00
-
Zinthof, Brennberg 21:22:00
-
Einmündung, Brennberg 21:23:00
-
Kerscher, Brennberg 21:24:00
-
Hintermeier, Brennberg 21:25:00