Haltestelle Luckstein in Wald (Oberpfalz)
ST2145 ,
93192Wald (Oberpfalz)
The next departure is direction Sparkasse, Roding.
Route:
-
Luckstein, Wald (Oberpfalz)
-
Mainsbauern, Wald (Oberpfalz) 13:49:00
-
Maiertshof, Wald (Oberpfalz) 13:50:00
-
Woppmannsdorf, Wald (Oberpfalz) 13:51:00
-
Dangelsdorf, Wald (Oberpfalz) 13:54:00
-
Schillertswiesen FFW-Haus, Zell (Oberpfalz) 13:59:00
-
Wald Hohenrad, Zell (Oberpfalz) 14:00:00
-
Süssenbach, Wald (Oberpfalz) 14:03:00
-
Wiesmühle, Wald (Oberpfalz) 14:04:00
-
Abzw. Fraunhofen, Wald (Oberpfalz) 14:05:00
-
Siegenstein, Wald (Oberpfalz) 14:06:00
-
Schillertswiesen, Zell (Oberpfalz) 14:13:00
-
Martinsneukirchen, Zell (Oberpfalz) 14:16:00
-
Haag, Zell (Oberpfalz) 14:17:00
-
Hochholz, Zell (Oberpfalz) 14:18:00
-
Kiesried, Zell (Oberpfalz) 14:21:00
-
Willetstetten, Zell (Oberpfalz) 14:23:00
-
Steinmühle Abzw. Waffenhof, Zell (Oberpfalz) 14:24:00
-
Trasching Ortsmitte, Roding 14:25:00
-
Wiesing, Roding 14:29:00
-
Sparkasse, Roding 14:33:00
Route:
-
Luckstein, Wald (Oberpfalz)
-
Mainsbauern, Wald (Oberpfalz) 14:12:00
-
Maiertshof, Wald (Oberpfalz) 14:13:00
-
Woppmannsdorf, Wald (Oberpfalz) 14:14:00
-
Dangelsdorf, Wald (Oberpfalz) 14:15:00
-
Schillertswiesen FFW-Haus, Zell (Oberpfalz) 14:16:00
-
Wald Hohenrad, Zell (Oberpfalz) 14:17:00
-
Süssenbach, Wald (Oberpfalz) 14:18:00
-
Wiesmühle, Wald (Oberpfalz) 14:19:00
-
Abzw. Fraunhofen, Wald (Oberpfalz) 14:20:00
-
Siegenstein, Wald (Oberpfalz) 14:21:00
-
Schillertswiesen, Zell (Oberpfalz) 14:22:00
-
Martinsneukirchen, Zell (Oberpfalz) 14:23:00
-
Haag, Zell (Oberpfalz) 14:24:00
-
Hochholz, Zell (Oberpfalz) 14:25:00
Route:
-
Luckstein, Wald (Oberpfalz)
-
Maiertshof, Wald (Oberpfalz) 06:07:00
-
Süssenbach, Wald (Oberpfalz) 06:09:00
-
Wald Hohenrad, Zell (Oberpfalz) 06:11:00
-
Schillertswiesen FFW-Haus, Zell (Oberpfalz) 06:12:00
-
Schillertswiesen, Zell (Oberpfalz) 06:13:00
-
Martinsneukirchen, Zell (Oberpfalz) 06:15:00
-
Haag, Zell (Oberpfalz) 06:16:00
-
Hochholz, Zell (Oberpfalz) 06:17:00
-
Schule, Zell (Oberpfalz) 06:20:00
-
Kiesried, Zell (Oberpfalz) 06:23:00
-
Geresdorf, Zell (Oberpfalz) 06:25:00
-
Trasching Steinmühle, Zell (Oberpfalz) 06:26:00
-
Trasching Ortsmitte, Roding 06:28:00
-
Abzw. Eilberg, Roding 06:29:00
-
Wiesing, Roding 06:32:00
-
Stadlhof Abzw. Regenpeilstein, Roding 06:34:00
-
Mitterdorf Sparkasse, Roding 06:38:00
-
Bahnhof, Roding 06:40:00
Route:
-
Luckstein, Wald (Oberpfalz)
-
Roßbach ehem. Bahnhof, Wald (Oberpfalz) 07:12:00
-
Abzw. Nahenfürst, Wald (Oberpfalz) 07:13:00
-
Schule, Wald (Oberpfalz) 07:15:00
-
Wald (Oberpfalz) Ost 07:17:00
-
Hirschenbühl, Wald (Oberpfalz) 07:20:00
-
Hetzenbach Gasthof Linde, Zell (Oberpfalz) 07:21:00
-
Hatzelsdorfer Weg Abzw., Zell (Oberpfalz) 07:22:00
-
Ortsmitte, Zell (Oberpfalz) 07:25:00
-
Kiesried, Zell (Oberpfalz) 07:27:00
-
Geresdorf, Zell (Oberpfalz) 07:29:00
-
Steinmühle Abzw. Waffenhof, Zell (Oberpfalz) 07:30:00
-
Trasching Ortsmitte, Roding 07:32:00
-
Abzw. Eilberg, Roding 07:33:00
-
Wiesing, Roding 07:37:00
-
Ziehring Ortsmitte, Roding 07:41:00
-
Busbahnhof Schorndorferstr., Roding 07:46:00