Haltestelle Heselbach Joseph-Haydn-Straße in Wackersdorf
Bodenwöhrer Strasse 14,
92442Wackersdorf
The next departure is direction Nittenau.
Route:
-
Heselbach Joseph-Haydn-Straße, Wackersdorf
-
Heselbach Kirche, Wackersdorf 13:54:00
-
Heselbach Besenhard, Wackersdorf 13:55:00
-
Warmersdorf Schulbushalt, Bodenwöhr 13:56:00
-
Meldau, Wackersdorf 13:57:00
-
Heselbach AH Drexler, Wackersdorf 13:58:00
-
Waldheim, Steinberg (Oberpfalz) 13:59:00
-
Rathaus, Steinberg (Oberpfalz) 14:00:00
-
Reutinger Weg, Steinberg (Oberpfalz) 14:01:00
-
Steinbruchstraße, Steinberg (Oberpfalz) 14:01:00
-
Nerping, Nittenau 14:02:00
-
Reuting, Nittenau 14:03:00
-
Haiderhöf, Nittenau 14:04:00
-
Neubäu, Nittenau 14:05:00
-
Brunn, Nittenau 14:05:00
-
Abzw. Lohbügl, Nittenau 14:06:00
-
Fischbach Friedhof, Nittenau 14:07:00
-
Fischbach Ortsmitte, Nittenau 14:08:00
-
Kaspeltshub, Nittenau 14:11:00
-
Tiefenhof, Nittenau 14:12:00
-
Oed, Nittenau 14:14:00
-
Oed Abzw. Spandlhof, Nittenau 14:15:00
-
Neuhaus, Nittenau 14:16:00
-
Neuhaus Ost, Nittenau 14:17:00
-
Bleich, Nittenau 14:20:00
-
Am Steinhügel, Nittenau 14:23:00
-
Friedhof, Nittenau 14:24:00
-
Abzw. Jahnweg/Brücke, Nittenau 14:27:00
-
Volksschule Bodensteiner Str., Nittenau 14:27:00
-
Gymnasium Jahnweg, Nittenau 14:28:00
Route:
-
Heselbach Joseph-Haydn-Straße, Wackersdorf
-
Heselbach Kirche, Wackersdorf 14:51:00
-
Heselbach Besenhard, Wackersdorf 14:52:00
-
Warmersdorf Schulbushalt, Bodenwöhr 14:53:00
-
Meldau, Wackersdorf 14:54:00
-
Heselbach AH Drexler, Wackersdorf 14:55:00
-
Waldheim, Steinberg (Oberpfalz) 14:56:00
-
Rathaus, Steinberg (Oberpfalz) 14:57:00
-
Reutinger Weg, Steinberg (Oberpfalz) 14:58:00
-
Steinbruchstraße, Steinberg (Oberpfalz) 14:58:00
-
Nerping, Nittenau 14:59:00
-
Reuting, Nittenau 15:00:00
-
Haiderhöf, Nittenau 15:01:00
-
Neubäu, Nittenau 15:02:00
-
Brunn, Nittenau 15:02:00
-
Abzw. Lohbügl, Nittenau 15:03:00
-
Fischbach Friedhof, Nittenau 15:04:00
-
Fischbach Ortsmitte, Nittenau 15:05:00
-
Kaspeltshub, Nittenau 15:08:00
-
Tiefenhof, Nittenau 15:09:00
-
Oed, Nittenau 15:11:00
-
Oed Abzw. Spandlhof, Nittenau 15:12:00
-
Neuhaus, Nittenau 15:13:00
-
Neuhaus Ost, Nittenau 15:14:00
-
Bleich, Nittenau 15:16:00
-
Am Steinhügel, Nittenau 15:19:00
-
Friedhof, Nittenau 15:20:00
-
Abzw. Jahnweg/Brücke, Nittenau 15:23:00
-
Volksschule Bodensteiner Str., Nittenau 15:23:00
-
Gymnasium Jahnweg, Nittenau 15:24:00
Route:
-
Heselbach Joseph-Haydn-Straße, Wackersdorf
-
Grafenricht, Wackersdorf 16:12:00
-
Föhrenstraße, Wackersdorf 16:14:00
-
Fronberger Straße, Wackersdorf 16:15:00
-
Post, Wackersdorf 16:16:00
-
Friedhof, Wackersdorf 16:17:00
-
Marktplatz, Wackersdorf 16:18:00
-
Alberndorf B85, Wackersdorf 16:20:00
-
Kronstetten Am Brunnfeld, Schwandorf (Bayern) 16:22:00
-
Kronstetten Globus, Schwandorf (Bayern) 16:22:00
-
Kronstetten Oichhornwirt, Schwandorf (Bayern) 16:25:00
-
Kronstetten Kirche, Schwandorf (Bayern) 16:26:00
-
Kronstetten Buchenstraße, Schwandorf (Bayern) 16:27:00
-
Kronstetten Kellermann, Schwandorf (Bayern) 16:29:00
-
Erlebnisbad/Oberpfalzhalle, Schwandorf (Bayern) 16:30:00
-
Schützenheim, Schwandorf (Bayern) 16:31:00
-
Bäckerei Scherl, Schwandorf (Bayern) 16:33:00
-
Agentur für Arbeit, Schwandorf (Bayern) 16:34:00
-
Wendelinplatz, Schwandorf (Bayern) 16:35:00
-
Marktplatz, Schwandorf (Bayern) 16:36:00
-
Naabuferstraße, Schwandorf (Bayern) 16:37:00
-
Bahnhof/ZOB, Schwandorf (Bayern) 16:39:00
Route:
-
Heselbach Joseph-Haydn-Straße, Wackersdorf
-
Heselbach Kirche, Wackersdorf 16:36:00
-
Heselbach Besenhard, Wackersdorf 16:37:00
-
Warmersdorf Schulbushalt, Bodenwöhr 16:38:00
-
Meldau, Wackersdorf 16:39:00
-
Heselbach AH Drexler, Wackersdorf 16:39:00
-
Waldheim, Steinberg (Oberpfalz) 16:40:00
-
Rathaus, Steinberg (Oberpfalz) 16:41:00
-
Reutinger Weg, Steinberg (Oberpfalz) 16:42:00
-
Steinbruchstraße, Steinberg (Oberpfalz) 16:42:00
-
Nerping, Nittenau 16:44:00
-
Reuting, Nittenau 16:45:00
-
Haiderhöf, Nittenau 16:46:00
-
Neubäu, Nittenau 16:47:00
-
Brunn, Nittenau 16:48:00
-
Abzw. Lohbügl, Nittenau 16:49:00
-
Fischbach Ortsmitte, Nittenau 16:49:00
-
Kaspeltshub, Nittenau 16:52:00
-
Tiefenhof, Nittenau 16:54:00
-
Oed, Nittenau 16:55:00
-
Oed Abzw. Spandlhof, Nittenau 16:56:00
-
Neuhaus, Nittenau 16:59:00
-
Neuhaus Ost, Nittenau 17:00:00
-
Bleich, Nittenau 17:02:00
-
Am Steinhügel, Nittenau 17:03:00
-
Friedhof, Nittenau 17:04:00
-
Abzw. Jahnweg/Brücke, Nittenau 17:07:00
-
Volksschule Bodensteiner Str., Nittenau 17:07:00
-
Gymnasium Jahnweg, Nittenau 17:08:00
Route:
-
Heselbach Joseph-Haydn-Straße, Wackersdorf
-
Heselbach Kirche, Wackersdorf 17:30:00
-
Heselbach Besenhard, Wackersdorf 17:31:00
-
Warmersdorf Schulbushalt, Bodenwöhr 17:32:00
-
Meldau, Wackersdorf 17:33:00
-
Heselbach AH Drexler, Wackersdorf 17:33:00
-
Waldheim, Steinberg (Oberpfalz) 17:34:00
-
Rathaus, Steinberg (Oberpfalz) 17:35:00
-
Reutinger Weg, Steinberg (Oberpfalz) 17:36:00
-
Steinbruchstraße, Steinberg (Oberpfalz) 17:37:00
-
Nerping, Nittenau 17:39:00
-
Reuting, Nittenau 17:41:00
-
Haiderhöf, Nittenau 17:42:00
-
Neubäu, Nittenau 17:43:00
-
Brunn, Nittenau 17:43:00
-
Abzw. Lohbügl, Nittenau 17:43:00
-
Fischbach Friedhof, Nittenau 17:43:00
-
Fischbach Ortsmitte, Nittenau 17:43:00
Route:
-
Heselbach Joseph-Haydn-Straße, Wackersdorf
-
Heselbach Kirche, Wackersdorf 19:42:00
-
Heselbach Besenhard, Wackersdorf 19:42:00
-
Heselbach AH Drexler, Wackersdorf 19:43:00
-
Meldau, Wackersdorf 19:44:00
-
Warmersdorf Schulbushalt, Bodenwöhr 19:45:00
-
Altenschwand Am Anger, Bodenwöhr 19:46:00
-
Altenschwand Gasthaus Schuhbauer, Bodenwöhr 19:47:00
-
Altenschwand Schulbushalt, Bodenwöhr 19:48:00
-
Neuenschwand Zum goldenen Löwen, Bodenwöhr 19:49:00
-
Kaltenbrunn, Bodenwöhr 19:51:00
-
Gemeindeverwaltung, Bodenwöhr 19:52:00
-
Apotheke, Bodenwöhr 19:53:00
-
Kriegerdenkmal, Bodenwöhr 19:54:00
-
Weihersiedlung, Bodenwöhr 19:55:00
-
Bodenwöhr Nord Bahnhof 19:56:00
-
Forststraße, Bodenwöhr 19:57:00
-
Pechmühle, Bodenwöhr 19:58:00
-
Windmais Dorfstraße, Bodenwöhr 19:59:00
-
Windmais Unterführung, Bodenwöhr 20:00:00
-
Erzhäuser Gasthaus Pöll, Bodenwöhr 20:01:00
-
Buch, Bodenwöhr 20:02:00
-
Pingarten Abzw., Bodenwöhr 20:04:00
-
Taxöldern, Bodenwöhr 20:05:00
-
Pissau Abzw., Neunburg vorm Wald 20:05:00
-
Penting Abzw., Neunburg vorm Wald 20:06:00
-
Lengfeld, Neunburg vorm Wald 20:07:00
-
Gewerbepark, Neunburg vorm Wald 20:08:00
-
Berufsschule, Neunburg vorm Wald 20:09:00
-
Schulzentrum, Neunburg vorm Wald 20:10:00
-
ev. Kirche, Neunburg vorm Wald 20:11:00
-
Freibad, Neunburg vorm Wald 20:12:00
-
Ärztehaus, Neunburg vorm Wald 20:13:00
-
Grundschule, Neunburg vorm Wald 20:14:00
-
Kröblitzer Str., Neunburg vorm Wald 20:15:00
-
Neunburg vorm Wald Ost Stadthalle 20:16:00
-
Zeitlarn, Neunburg vorm Wald 20:17:00