Haltestelle Altenstadt Gh Vitzthum in Vohenstrauß
Waldthurner Strasse 21,
92648Vohenstrauß
The next departure is direction Krankenkasse, Vohenstrauß.
Route:
-
Altenstadt Alte Schule, Vohenstrauß
-
Fa. Seltmann, Vohenstrauß 06:56:00
-
Bahnhof Abzw., Vohenstrauß 06:57:00
-
Marktplatz, Vohenstrauß 06:58:00
-
Krankenkasse, Vohenstrauß 06:59:00
Route:
-
Altenstadt Alte Schule, Vohenstrauß
-
Waldau Ort, Vohenstrauß 07:05:00
-
Erpetshof Abzw., Vohenstrauß 07:07:00
-
Zeßmannsrieth Abzw., Waldthurn 07:08:00
-
Sparrerwirtshaus, Theisseil 07:10:00
-
Letzau Abzw., Theisseil 07:11:00
-
Letzau Waldcafe, Theisseil 07:11:00
-
Theisseil Abzw. 07:12:00
-
Blockhütte Abzw., Weiden i.d. Oberpfalz 07:13:00
-
Tröglersricht Abzw., Weiden i.d. Oberpfalz 07:14:00
-
Fischerbergsiedlung, Weiden i.d. Oberpfalz 07:15:00
-
Abzw. Krumpes, Weiden i.d. Oberpfalz 07:16:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 07:18:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 07:19:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 07:20:00
-
Neues Rathaus, Weiden i.d. Oberpfalz 07:23:00
-
Bahnhof, Weiden i.d. Oberpfalz 07:25:00
Route:
-
Altenstadt Alte Schule, Vohenstrauß
-
Waldau Ort, Vohenstrauß 07:08:00
-
Trasgschieß, Vohenstrauß 07:09:00
-
Lämersdorf Abzw. Kaimling, Vohenstrauß 07:10:00
-
Oberschleif, Vohenstrauß 07:11:00
-
Hammer, Vohenstrauß 07:12:00
-
Kaimling, Vohenstrauß 07:14:00
-
Hammer, Vohenstrauß 07:15:00
-
Oberschleif, Vohenstrauß 07:16:00
-
Binnermühle, Vohenstrauß 07:16:00
-
Lämersdorf Bushäuschen, Vohenstrauß 07:17:00
-
Roggenstein, Vohenstrauß 07:20:00
-
Trauschendorf, Weiden i.d. Oberpfalz 07:22:00
-
Oedenthal, Weiden i.d. Oberpfalz 07:24:00
-
Muglhof, Weiden i.d. Oberpfalz 07:26:00
-
Mitterhöll, Weiden i.d. Oberpfalz 07:29:00
-
Waterloostraße, Weiden i.d. Oberpfalz 07:42:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 07:43:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 07:45:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 07:47:00
-
Neues Rathaus, Weiden i.d. Oberpfalz 07:52:00
-
Bahnhof, Weiden i.d. Oberpfalz 07:55:00
Route:
-
Altenstadt Alte Schule, Vohenstrauß
-
Waldau Weiher, Vohenstrauß 07:15:00
-
Erpetshof Abzw., Vohenstrauß 07:17:00
-
Zeßmannsrieth Abzw., Waldthurn 07:18:00
-
Sparrerwirtshaus, Theisseil 07:20:00
-
Letzau Abzw., Theisseil 07:22:00
-
Theisseil Abzw. 07:24:00
-
Theisseil 07:25:00
-
Abzw. Wilchenreuth/Edeldorf, Theisseil 07:27:00
-
Roschau Abzw., Theisseil 07:29:00
-
Kreiskrankenhaus, Neustadt a.d. Waldnaab 07:31:00
-
Schulzentrum, Neustadt a.d. Waldnaab 07:34:00
-
Bahnhof, Neustadt a.d. Waldnaab 07:36:00
-
Freyung, Neustadt a.d. Waldnaab 07:38:00
-
Stadtplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 07:39:00
Route:
-
Altenstadt Alte Schule, Vohenstrauß
-
Waldau Weiher, Vohenstrauß 07:18:00
-
Erpetshof Abzw., Vohenstrauß 07:19:00
-
Zeßmannsrieth Abzw., Waldthurn 07:20:00
-
Sparrerwirtshaus, Theisseil 07:21:00
-
Letzau Abzw., Theisseil 07:24:00
-
Letzau Waldcafe, Theisseil 07:24:00
-
Theisseil Abzw. 07:25:00
-
Blockhütte Abzw., Weiden i.d. Oberpfalz 07:26:00
-
Tröglersricht Abzw., Weiden i.d. Oberpfalz 07:27:00
-
Fischerbergsiedlung, Weiden i.d. Oberpfalz 07:28:00
-
Abzw. Krumpes, Weiden i.d. Oberpfalz 07:29:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 07:31:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 07:32:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 07:35:00
-
Neues Rathaus, Weiden i.d. Oberpfalz 07:38:00
-
Bahnhof, Weiden i.d. Oberpfalz 07:42:00
Route:
-
Altenstadt Alte Schule, Vohenstrauß
-
Waldau Weiher, Vohenstrauß 07:19:00
-
Erpetshof Abzw., Vohenstrauß 07:20:00
-
Zeßmannsrieth Abzw., Waldthurn 07:21:00
-
Sparrerwirtshaus, Theisseil 07:22:00
-
Letzau Abzw., Theisseil 07:25:00
-
Letzau Waldcafe, Theisseil 07:25:00
-
Theisseil Abzw. 07:26:00
-
Blockhütte Abzw., Weiden i.d. Oberpfalz 07:27:00
-
Tröglersricht Abzw., Weiden i.d. Oberpfalz 07:28:00
-
Fischerbergsiedlung, Weiden i.d. Oberpfalz 07:29:00
-
Abzw. Krumpes, Weiden i.d. Oberpfalz 07:30:00
-
Kepler-Gymnasium, Weiden i.d. Oberpfalz 07:32:00
-
Finanzamt, Weiden i.d. Oberpfalz 07:33:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 07:36:00
-
Neues Rathaus, Weiden i.d. Oberpfalz 07:38:00
-
Bahnhof, Weiden i.d. Oberpfalz 07:42:00